Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Hm recikliranje odjece - popust?

Zanima me je li itko nosio u HM robu koju vise ne nosi i koliko je tocno toga trebalo dati da bi se dobio neki popust? Isplati li se?
2018 10 18
za jednu srednju vrećicu dobije se jedan kupon s 15% popusta....isplati se iskoristiti na kupnju nečeg skupljeg
2018 10 18
Isplati se jer u onu obicnu vrecicu od npr konzuma mozes stavit rasparanu staru plahtu, neke krpe...tek toliko da izgleda da neceg ima unutra jer oni to nista ne provjeravaju..
2018 10 19
ja to radim stalno,sva roba koja je za baciti tipa(šupe čarape,majice,krpa,ma šta god-čisto) bacam u vrećicu i kada se napuni odnesem,bon traje 6mjeseci i ja ga osobno koristim i za kupovinu jeftinijih stvari 15posto popusta i čuvamo prirodu.ok je to isplati se
2018 10 20
Isplati se ali samo ako je riječ o nenosivoj robi - s rupama i sl...mogu i takve stare plahte npr. da zauzmu više mjesta...ali ako je riječ o čitavoj odječi koju još uvijek netko može nositi, onda mislim da nije baš isplativo - popust je mali (uglavnom je ok ako kupujete neki skuplji artikl) a još uvijek ima ljudi koji si ne mogu priuštiti novu odjeću pa mislim da je bolje i pokloniti, ako nećete prodati istu odjeću :)
2018 10 25
Isplati se ali samo ako je riječ o nenosivoj robi - s rupama i sl...mogu i takve stare plahte npr. da zauzmu više mjesta...ali ako je riječ o čitavoj odječi koju još uvijek netko može nositi, onda mislim da nije baš isplativo - popust je mali (uglavnom je ok ako kupujete neki skuplji artikl) a još uvijek ima ljudi koji si ne mogu priuštiti novu odjeću pa mislim da je bolje i pokloniti, ako nećete prodati istu odjeću :)
2018 10 25