Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Bofrost - maltretiranje pozivima

Ja sam imala slicno iskustvo sa Topshopom Narucis jednom pa te kasnije stalno zovu Gnjavili na mobitel za kojekakve ponude Ja reko imam ja u blizini topshop pa cu otic tamo i kupit sta mi treba ali kao ta ponuda vrijedi samo kad oni zovu Vise ne znam ni kak sam ih se rijesila,ne zovu vec neko vrijeme niti ne moraju Moje doma zovu na telefon,stalno nude,mama uvijek kaze da ne nema vremena za nikakve ponude
2018 10 24
> sonja90: > Slicno je bilo sa Modernom, Topshopom. > Ukucani su pri javljanju bili pristojni i izdrzljivi dok nije pukao film jer su djelatnici zvali takodjer po 20ak puta dnevno.. > Ne samo da su bili dosadni nego je djelatnica cak googlala ulicu i ostale podatke prema kojima je pokusala navuci na kupnju. Razgovor (odnosno njen monolog) je isao u smjeru "ja sam isto rodjena tad i tad, imam sina godina vaseg, cesto posjecujem taj i taj kafic u vasem gradu, ..placa mi je toliko i toliko, sigurno ni vasa nije veca ali ovo vrijedi imati.." Tu sam skuzila da cak googlaju podatke sto mi je dno dna! > Pocela je zadirati u privatnost sa nagadjanjem i podpitanjima. > Rjesenje je jedno jedino - biti krajnje drzak i bezobrazan par puta i zahtjevati brisanje podataka iz njihove evidencije. > Nema ljubazno ni kulturno. Nazalost tako je. > Inace ironicno je kojim se sve trikovima sluze. Prije "raskida" jedan od razgovora koji se odvio pocetkom ove godine pocela je sa "Vama kao nasem stalnom kupcu nudimo".. i ja kako sam se javila slucajno je prekinem s pitanjem "A kada smo zadnji put nesto narucili?!" Dobijem odgovor "u veljaci 2013.godine!" :') > Otkacite to bez imalo premisljanja. Mene su oko Božića i Uskrsa maltretirali po 10-ak puta na dan. Kažem im telefonom da prestanu zvati. Nakon nekoliko minuta, ponovno. Tada sam nazvala njihovu upravu i rekla da ukoliko me još jednom nazovu da ću ih tužiti zbog zlostavljanja. Nakon toga , nikada više nisu nazvali.
2018 10 24
1 2