Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica

Lenymoda se uopće ne zove Gordana Kovačić!!!!! [:vrti]
2013 09 16
Eh,moj Boze..zar je na takvo nesto spala..Sramotno i zalosno. Radje bi prosila,vec nekome 'krala.
2013 09 16
daaaj pa nemojte mi lenymodu,ima tak dobru robu i skoro smo surađivale.ako ispadne da je ona u kompi s nekim (a ja u to iskreno NE VJERUJEM) ja onda ne vjerujem nikome.Ali majke mi ne vjerujem da je lenymoda nešto kriva,vjerojatno se našla između,nemojte je odma prozivati.
2013 09 16
ovo je već stvarno prevršilo svaku mjeru,,,,jesu te cure normalne ili šta je ovo postalo,,,na kraju sve mi dobre i super osobe na ovim stranicama budemo postale pod lupom zbog takvih osoba,,,sramota, na kraju ispada da ova stranica ipada lopovluk [:vrti] [:frustriran]
2013 09 16
pa ova stranica većinom i je lopovluk,na žalost.Ima nas pola-pola(poštenih-zajebanih), a sad nemoš ti znat na koju ćeš naletit.al nemojte molim vas prozivat curu dok niste sigurne da je kriva.Pojma nemam jel kriva,al teško mi je u to vjerovat.Govorim za lenymodu.
2013 09 16
Ja sam sa Lenymoda nekoliko puta surađivala i sve je super bilo. Nije ona kriva, ali ja samo kažem da to nije njezino ime i da ju ne miješate u ovo.
2013 09 16
Cura je samo navela informaciju koju je dobila, nikoga nije optuzila za nista
2013 09 16
Točno lollip,nisam optužila nikog, samo navela ono što sam dobila u poruci od mojekrpice2013, između ostalog i ono ime i prezime, a u zagradi je napisala lenymoda. [:sramezljiv]
2013 09 16
Točno lollip,nisam optužila nikog, samo navela ono što sam dobila u poruci od mojekrpice2013, između ostalog i ono ime i prezime, a u zagradi je napisala lenymoda. [:sramezljiv]
2013 09 16
Ma, vjerojatno je mojekrpice2013 slagala. Očito je htjela nekoga optužiti... [:ljut]
2013 09 16
Ja sam godinama kupac na aukcijama.hr, oni imaju ocjene za svaku transakciju i to obavezno. A ako se ne varam, u zadnje vrijeme surađuju s policijom. I tamo sam, istina doživjela prevare, ali bilo je to prije njihove suradnje. Ovdje sam relativno nova pa još ni ne poznajem članove... Ispričavam se lenymodi ako to nije ona, samo velim ono što sam dobila u poruci.
2013 09 16
1 2