Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kad pod novo ne dobijes novo?

> Brdosuza: > > cipelitza: > > srecom pa nije napisala dae u tim takama trcala na tisak poslati ih. > Hahaha :') :') > Mozda ok klečanja dođu rupe od palca :') Stvarno mi nije jasna rupa od palca
2018 10 31
Ma meni nije jasno kako takve uvik uspiju prodat. I to ne jednom nego stalno. Ne sad doticna godpodjica nego opcenito. Svasta tu citam. I ispada da vecina nije fer. Valjda neces ici prodat nesto sto ni sam nebi kupio i u ocajno stanju. Ili budi fer pa oglasi. E ali tad nebi prodala. Bas ostane covjek razocaran i u cudu STA pojedine rade. A normalni ljudi nemogu nista prodat.
2018 10 31
Uspiju prodat jer oglase pod novo. Eto uslikaju sa etiketom i ti mislis super prilika mango salonke 150 kn nove sa etiketom nikad nosene i dobijes cuka, sve osim toga. Da su bile oglasene pod nosene i uslikane sa svih strana, nitko ih nebi plati 150 kn taman da su prada a ne mango..
2018 10 31
Katastrofa. I onda kako uopce se usudit nesto kupovat. Nova sam ovdje a sve mi se cini da cu prestat ovdje sa prodajom.
2018 10 31
> Splicanka92: > Katastrofa. I onda kako uopce se usudit nesto kupovat. Nova sam ovdje a sve mi se cini da cu prestat ovdje sa prodajom. Nije sve tako crno. Ima tu super zena i super suradnji. Al doslovno..
2018 10 31
Vjerujem da ima. Ali svaki dan ovakva losa iskustva.. nije mi svejedno :)
2018 10 31
> Splicanka92: > Vjerujem da ima. Ali svaki dan ovakva losa iskustva.. nije mi svejedno :) Zasto vam je ostavljena ona negativna sa tri tockice?
2018 10 31
> Splicanka92: > Katastrofa. I onda kako uopce se usudit nesto kupovat. Nova sam ovdje a sve mi se cini da cu prestat ovdje sa prodajom. a meni se čini da ti nisi nova
2018 10 31
Pozdrav, isto se desilo i meni prilikom kupnje Sisley jakne koja je oglašena da je "kao nova",bez greške a stigla skroz uflekana!I kaze cura da ne radi povra i da je operem jer su kao fleke vjerojatno nastale u kemijskoj kad ju se nosila prije ljeta!!!Uzas!Poslala sam joj da trazim povrat novaca (prodala je za 150 kn),kao da se rijesi jakne jer ih ima previse. Ne javlja se vise...Ali ta glupa izlika da ne radi povrat kao da ga ja trazim iz nekog hira!Ma uzas,imam ovdje 99 posto + iskustava,a onda naletis na jedno iki dva katastrofa :( Ne znam kako dalje da se postavim,koliko da cekam da odgovori (vjerojano i nece kad nije u dva dana). Lp svima! Mirjana
2018 11 01
> Mirka1: > Pozdrav, > isto se desilo i meni prilikom kupnje Sisley jakne koja je oglašena da je "kao nova",bez greške a stigla skroz uflekana!I kaze cura da ne radi povra i da je operem jer su kao fleke vjerojatno nastale u kemijskoj kad ju se nosila prije ljeta!!!Uzas!Poslala sam joj da trazim povrat novaca (prodala je za 150 kn),kao da se rijesi jakne jer ih ima previse. Ne javlja se vise...Ali ta glupa izlika da ne radi povrat kao da ga ja trazim iz nekog hira!Ma uzas,imam ovdje 99 posto + iskustava,a onda naletis na jedno iki dva katastrofa :( > Ne znam kako dalje da se postavim,koliko da cekam da odgovori (vjerojano i nece kad nije u dva dana). > Lp svima! > Mirjana Radi se o istoj prodavacici?
2018 11 01
> SamoDalmatinka: Kaj ti čekaš s ocjenom suradnje?
2018 11 01
> LadyLS: > > Splicanka92: > > Vjerujem da ima. Ali svaki dan ovakva losa iskustva.. nije mi svejedno :) > Zasto vam je ostavljena ona negativna sa tri tockice? E nemam pojma. Poslala sam upit adminki. Cura samnom nije poslovala uopce. Nego ponudila svoju cijenu za 4.5 artikala na sto nisam pristala. I samo mi to ostavila. Nije se uopce vise oglasila. Pitala sam ju ali nista .
2018 11 01
> iraira: > > Splicanka92: > > Katastrofa. I onda kako uopce se usudit nesto kupovat. Nova sam ovdje a sve mi se cini da cu prestat ovdje sa prodajom. > a meni se čini da ti nisi nova A kako nisam tu sam mjesec dana tu negdje
2018 11 01
Zašto cura jos nije dobila negativnu ocijenu? Pa sve i da Vam vrati novac, negativnu je zaslužila
2018 11 01
> piccola1208: > Zašto cura jos nije dobila negativnu ocijenu? > Pa sve i da Vam vrati novac, negativnu je zaslužila Pa evo cekala sam da mi odgovori hoce li vratit novce ili nece ali u pravu ste, negativnu je zasluzila. Idem je ostaviti i ne vrati li novce onda cu dalje reagirati, naci je na fb, skreenati joj prijatelje i redom slati poruke da vide sto je napravila pa neka se sramoti ako joj je to zelja! Ocito druge nema!
2018 11 01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija