Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kad pod novo ne dobijes novo?

> SamoDalmatinka: > Odjavila se sa krpa. Ne znam sto ce dalje biti. Ostavila sam joj br racuna pa sad cekam da se javi za dalje pa cemo vidjeti kako ce ici.. nekako sam pretpostavljala da ce ovako biti. I ja sam pretpostavljala.Bilo bi mi drago da se rjesi u Vasu korist-tj.da vrati novac koji je prevarom dobila ali nisam puno optimistična.Još Vas je optuzila da lazete kako sam procitala.Ona smatra da je odgovorila na poruku i to je to za nju.Zato se i je odjavila.Javno objavite o kojoj se korisnici radi za pocetak i napisite joj da ste temu stavili na forum.Budete vidjeli kako diše.
2018 10 31
> Boston: > > teehee: > > Fuj! > > @Boston, ajmo ne uključivati nužno svjetonazorske priče. Ili si čovjek ili nisi. Nema to veze s ovime, tim više što se na prvu pričest djecu Znam,upravu ste ali krenes od sebe.Uvaljas nekome staro pod novo i jos se pravi grbava i pise da ih je obukla samo u crkvu na krizmu i od silne zurbe da sto prije stignu nije stigla obrisati potplat -koji je se vidi da je istrosen.Jos uz to sve optuzuje kupilicu da laze.
2018 10 31
Sinko moj nakon uvlacenja crkve u kontekst jab joj do zupnika dosla. S krumpirima.
2018 10 31
> cipelitza: > Sinko moj nakon uvlacenja crkve u kontekst jab joj do zupnika dosla. S krumpirima. :')
2018 10 31
> hulalula: > > cipelitza: > > Sinko moj nakon uvlacenja crkve u kontekst jab joj do zupnika dosla. S krumpirima. > :') 😂😂😂😂 Nekako mi ne mirise da ce izvrsit povrat..
2018 10 31
> SamoDalmatinka: > > hulalula: > > > cipelitza: > > > Sinko moj nakon uvlacenja crkve u kontekst jab joj do zupnika dosla. S krumpirima. > > :') > 😂😂😂😂 > Nekako mi ne mirise da ce izvrsit povrat.. Mala, 😘, opleti jednu negativkicu. S linkom na temu i ovom joj provalom screenanom ispod. Meti i neki lijepi okviric. A ondak podaci za CL na sunce, pa nek s ovih tvojih 150 krene u stednju za nesto sto ce obut na krizmu. Preporucujem crocsice.
2018 10 31
Oglaseno pod novo sa etiketom, stiglo nošeno. Bez obzira na sadasnje stanje artikla, ova činjenica je dovoljna za izvršiti povrat novca kupcu, naravno uz poštarinu za slanje i povrat artikla. Ovo nije smjela ni slati.. Umjesto da se odmah ispričala i ponudila sve potrebno, još priča o svojim pohodima u novim nenošenim štiklama sa etiketom. Svašta
2018 10 31
Ne bilo kakvim pohodima. U crkvu. Na pricest. Ej
2018 10 31
> Brdosuza: > Oglaseno pod novo sa etiketom, stiglo nošeno. Bez obzira na sadasnje stanje artikla, ova činjenica je dovoljna za izvršiti povrat novca kupcu, naravno uz poštarinu za slanje i povrat artikla. > Ovo nije smjela ni slati.. > Umjesto da se odmah ispričala i ponudila sve potrebno, još priča o svojim pohodima u novim nenošenim štiklama sa etiketom. > Svašta I jos ja lazem, samo neka ih malo obrisem od prasine 😂😂😂
2018 10 31
srecom pa nije napisala dae u tim takama trcala na tisak poslati ih.
2018 10 31
> cipelitza: > srecom pa nije napisala dae u tim stiklama trcala na tisak poslati ih. 😂😂😂 ne mogu vise zivota mi upisat cu se od ovih provala.. a nije nimalo smisno. Stvarno nije...😏 Pitam se kad ce sad odgovoriti? Htjela bi pricekati da vidim hoce li izvrsiti povrat ili nece pa da reagiram dalje..
2018 10 31
> cipelitza: > srecom pa nije napisala dae u tim takama trcala na tisak poslati ih. Hahaha :') :') Mozda ok klečanja dođu rupe od palca :')
2018 10 31
Aj sta rijetko koja zena sebi prizna da nosi 41 i ne gura se u 39, al sta vole pustit nokte na nogama cim zatopli, jezivo
2018 10 31
> SamoDalmatinka: > > cipelitza: > > srecom pa nije napisala dae u tim stiklama trcala na tisak poslati ih. > 😂😂😂 ne mogu vise zivota mi upisat cu se od ovih provala.. a nije nimalo smisno. Stvarno nije...😏 > Pitam se kad ce sad odgovoriti? Htjela bi pricekati da vidim hoce li izvrsiti povrat ili nece pa da reagiram dalje.. Ali ovo do sada već je za negativnu; odgovorila ona ili ne. A nekako ko misli - ta ih ocjena malo požuri.
2018 10 31
> SamoDalmatinka: > > cipelitza: > > srecom pa nije napisala dae u tim stiklama trcala na tisak poslati ih. > 😂😂😂 ne mogu vise zivota mi upisat cu se od ovih provala.. a nije nimalo smisno. Stvarno nije...😏 > Pitam se kad ce sad odgovoriti? Htjela bi pricekati da vidim hoce li izvrsiti povrat ili nece pa da reagiram dalje.. Da je htjela izvrsiti povrat ne bi napisala da lazes,a nisi ni zahvalna sto su tako brzo poslane👠 da nije bilo vremena ni za potplat obrisati🔨.S obzirom na svu tu azurnost u slanju sada mi nekako nije azurna kada treba vratiti 💰😠😠😠
2018 10 31
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11