Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kad pod novo ne dobijes novo?

Nemojte se prepirati bzv.. Trebale su mi za subotu ali nove.. ovako ih ne zelim nositi zaista.. kupit cu nove u butiku kao sto sam odmah trebala napraviti nego eto svidjele su mi se na prvu.. Cekamo odgovor pa cemo vidjeti sto ce prodavacica reci na sve..
2018 10 31
> SamoDalmatinka: > Nemojte se prepirati bzv.. Trebale su mi za subotu ali nove.. ovako ih ne zelim nositi zaista.. kupit cu nove u butiku kao sto sam odmah trebala napraviti nego eto svidjele su mi se na prvu.. > Cekamo odgovor pa cemo vidjeti sto ce prodavacica reci na sve.. Stvarno mi je zao sta vam se desilo. Nisam mislila branit prodavaca, al kad je za nesto hitno.... Nadam se da cete dobit povrat novca.
2018 10 31
Bojim se da ce biti prodavacica iznenadena i uvrijedena kao i mnoge do sada.Skoro pa nece moci vjerovati da su stigle ofucane a ne nove kako je oglasila i "poslala".Zao mi je sto Vam se tako nesto dogodilo ali nazalost to postaje svakodnevnica ovdje.Bas sam znatizeljna kako ce reagirati.U svakom slucaju trebate pricekati da se javi-nadam se uskoro pa cete vidjeti sto ce reci ili predloziti.Sretno
2018 10 31
> cipelitza: > lady a da ti otvoris zasebnu temu o tome? > nick i podatke fino u naslov, pa nek dodje zapjevat i ona koju Razmisljam o tome intenzivno
2018 10 31
> viky222: > Curi trebaju za u subotu te salonke.Djelomicni povrat 100kn +pt, dok je salonke platila 150+pt???? > Izivljajite se vi na meni koliko zelite i ispravljajte me. To govori vise o vama nego meni. Nemam ja vise 15 da se raspravljam i svadam sa vama. > Jedino ko moze napravit temu o meni si ocito TI, jer vidim da na sve skaces. Kazem ne radi se o meni. Umjesto da curu savjetujete vi trazite greske u mom pravopisu. 😂😂😂😂😂😂Bravo Ne skacem uopce viki. Sjedim mirno da mirnije ne mogu. A ti si se bas nesto fest uzrujala. Da se drzimo teme, ha? Ja i dalje ne kuzim kak mozes podvaljenu stvar nazvati uzasom koji te ostavio bez rijeci i paralelno doci na ideju da cura tu istu stvar, cipelu s krumpirom na palcu obuje i zadovolji se polovicnim povratom. Samim time, izadje prodavacici u susret i samu sebe tretira ko siroticu za koju je i krumpir slapa dobra roba. Nadalje, tebi sam dala posve dobronamjeran savjet da ne iznosis koliko si u stanju toga progutati. Jer ce ti, viky, vjeruj mi, jedna od slicnih podvaljivacica glatko podvaliti na isti nacin. Tebi kao kupcu, viky, kao kupcu. Ne spominjem u nijednom trenutku tebe kao prodavaca.
2018 10 31
Zato sta curi trebaju za subotu. Sta cu ja tebi sad objasnjavat.... Nisan se uzrujala, al mi nije jasno kako mi mozes tako pritit, ispravljat moje gramaticke greske, i prozivat me na osnovu mog razmisljanja. Ja da mi je nesto hitno ako izvanka nije ogrebano, obukla bi i nosila.... Ti imas svoje ja svoje i tocka. Meni ce se desit ne tebi, znam da te nije ni briga cim si me napala i pocela ispravljat, tako da, ako se tribas dokazivat i punit svoj ego ima druga mista za to. Dosadna si i nadi zanimaciju. Pozdrav
2018 10 31
> cipelitza: > > viky222: > > Curi trebaju za u subotu te salonke.Djelomicni povrat 100kn +pt, dok je salonke platila 150+pt???? > > Izivljajite se vi na meni koliko zelite i ispravljajte me. To govori vise o vama nego meni. Nemam ja vise 15 da se raspravljam i svadam sa vama. > > Jedino ko moze napravit temu o meni si ocito TI, jer vidim da na sve skaces. Kazem ne radi se o meni. Umjesto da curu savjetujete vi trazite greske u mom pravopisu. 😂😂😂😂😂😂Bravo > Ne skacem uopce viki. Sjedim mirno da mirnije ne mogu. > A ti si se bas nesto fest uzrujala. > Da se drzimo teme, ha? Ja i dalje ne kuzim kak mozes podvaljenu stvar nazvati uzasom koji te ostavio bez rijeci i paralelno doci na ideju da cura tu istu stvar, cipelu s krumpirom na palcu obuje i zadovolji se polovicnim povratom. Samim time, izadje prodavacici u susret i samu sebe tretira ko siroticu za koju je i krumpir slapa dobra roba. > Nadalje, tebi sam dala posve dobronamjeran savjet da ne iznosis koliko si u stanju toga progutati. Jer ce ti, viky, vjeruj mi, jedna od slicnih podvaljivacica glatko podvaliti na isti nacin. Tebi kao kupcu, viky, kao kupcu. Ne spominjem u nijednom trenutku tebe kao prodavaca. I jos da dodam vidila sam da maltretirate i izrugujete se i sa ostalim curama na forumu. Lakse mi je odmah jer vidim da je problem u VAMA ne meni.Ja bih sad vama dobronamjerno savjetovala da smirite strasi i obuzdate ponasanje. Eto ako sam nesto krivo napisala slobodno ispravite ili ako se ne slazete sa mojim misljenjem slobodno napadnite!!!!
2018 10 31
Viky, ja ti ne branim ni najmanje da prevarenima savjetujes da maksimalno izadju lopovcinama u susret. Nadam se da ces zaista, kako velis, i sama postupiti upravo tako kad se, ne ako, slicna podvala dogodi tebi. Makar krumpir bio s vanjske strane, da se svi dive.
2018 10 31
Boze sacuvaj Ovo je stvarno dno dna postalo Inzistirajte na povratu novca nadam se da ćete uspjet 👍
2018 10 31
> piccola1208: > Boze sacuvaj > Ovo je stvarno dno dna postalo > Inzistirajte na povratu novca nadam se da ćete uspjet 👍 Hvala na pozitivi. Cekam odgovor pa nadam se da ce sve dobro zavrsiti..
2018 10 31
Evo cure rasplet slijedi..
2018 10 31
Dalje? Kaj veli za krumpirušu iznutra?
2018 10 31
Sram je bilo, bezobraznica!! Podatke za cl i negativnu ko kuca.
2018 10 31
Odjavila se sa krpa. Ne znam sto ce dalje biti. Ostavila sam joj br racuna pa sad cekam da se javi za dalje pa cemo vidjeti kako ce ici.. nekako sam pretpostavljala da ce ovako biti.
2018 10 31
Fuj! @Boston, ajmo ne uključivati nužno svjetonazorske priče. Ili si čovjek ili nisi. Nema to veze s ovime, tim više što se na prvu pričest djecu "šalje" iz sasvim drugih pobuda od onih koje bi trebale biti. Usredotočimo se na predmet rasprave, a to je činjenica da je ženska uvalila lažno oglašen artikl.
2018 10 31
1 2 3 4 5 6 7 ... 11