Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Ima li psihički problem?

Znači situacija je sljedeća:Imam muža godinu dana,prije braka smo hodali takodje god.dana..Volimo se mnogo,pazi me,mazi me..dali sam dovoljno jela,dali jedem sve obroke,nesmijem bit gladna,sta god mi treba kupit će mi,donosi mi doručak u krevet,i nakon 2.god šta smo skupa obasipava me slatkim nadimcima,ne prodje dan bez poljupca,zagrljaja,tople riječi,volim te itd.znači ko u bajci,istetovirao si moje ime na ruci,dobivam predivne poklone za valentinovo,dan žena,rođendan..uvijek kad idemo u shopping kaže uzmi šta ti treba,ALI...uvjek postoji onaj ALI?Znači nije sve tako savršeno.Ja predpostavljam da on ima neku vrstu psihičkog problema..slučajno ako mu nejde nešto po žici užasno se naljuti i svi su mu krivi,voli da ga se mazi i da mu se pridodaje pažnje..zna biti i neugodan.Imam par primjera: 1.Idem si kupit haljinu za vjenčanje naše,on sve financira kaže negledaj na cijenu,pošto je bilo zimsko doba tražila sam si kaputić,našla ali njemu ne odgova jer je kraći prehladiću se nadji si duži,šta ću ja kao kurva bit u tom kaputu.bla,bla nakon isplakanih suza pomirenje,nek si uzmem šta mi paše. 2.Nekad govori kako ova dobra ženska,dobra guza ovo ono,dobro bi ju bilo j***..-e zašto on to meni govori evo razloga:Voli da se naljutim tako on vidi da ja njega još uvijek volim kao neki test ljubomore 3.Izbrisala sam sve muške prijatelje s fejsa jer me uvijek zezao za neke od njih ako se komu svidjala ili je kom.moju sliku,to mi je dopizdilo pa sam ih obrisala,kad smo se oženili bila sam ponosna i željela sam vratit prijetelje,on je vidio da sam ih dodala na šta je popizdio,on želi razvod,on me nevoli više,ja sam,krava,koza,kurva..bla,bla i opet nakon proplakanih suza pomirenje.
2018 11 08
4.Tobože vidio me u autu a to nisam bila ja,slična cura kao ja zamijenio me.Napao,vrijedjao da njemu netrebaju lažljivice,da s kim se viđam itd.opet nakon suza pomirenje. 5.Nedaj bože pogledat kojeg momka,šta gledaš ti se dopada,nemoj slučajno da biš šta pomislila zadavim te. 6.Ako i je kriv npr.u nečemu tako me oberlati i okrene priču da ode bez osuđivanja i krivnje,on je svetac 7.Malo sam se zamislila i rekla mu da nisam dobra snaha,bokte koda sam ga u guzicu piknula,kako mogu to uopče pomislit kravo jedna jesi glupa,i opet moje suze na kraju sve 5. Situacija o njegovom ponašanju ima mnogo,ovo su samo neki od primjera.Zna bit nadrk**bez razloga a neće da kaže šta ga muči.Uglavnom vidi se da me voli i da bi dao sve za mene,voli bit dominantan,ali opet kad počne s tim vrijeđanjima imam dojam da se liječi na meni da se uživa otrest?Nekad poslije tih njegovih ispada zna reč oprosti,nije bilo namjerno onda me grli,mazi,miluje lijepo mi govori.Mislim da ima neki psihički problem,možda je u pitanju NPD?Može koja vaša iskustva ili ako mislite da znate o čemu se radi da me uputite da malo proučim to njegovo stanje i da mu nekako pomognem. Bez ludih komentara moliću jer je ovo ozbiljno.
2018 11 08
imas dvije opcije: 1. razvedi se od budale 2. suti i trpi na tebi je da biras sta ces, nema druge ;)
2018 11 08
> tratinchica123: > imas dvije opcije: > 1. razvedi se od budale > 2. suti i trpi > na tebi je da biras sta ces, nema druge ;) Eto.
2018 11 08
Ima li psihickih problema? Naravno cim si je istetovirao tvoje ime na ruku . Zezanciju na stranu iako ni to meni nije bas cisto u glavi, on tebe voli ali ocito te voli posjedovat. Divno i krasno ti je a onda svako malo provedes dan placuci zbog njega. Prebrzo ste se vi ozenili
2018 11 08
Cisti manipulator koji nece stati prije nego se svega odreknete, rodbine, prijatelja i na kraju i sebe. I bojim se da tu nema pomoci.
2018 11 08
Omarereti opet fejk profili sto se pale na rasprave o intimi. Po mogucnosti o sto degutantnijim detaljima iste. Rolajz.
2018 11 08
Draga moja,koliko imate godina?Imate li djece?Meni se sve čini da je riječ o nezrelosti i nedoraslosti situaciji.Možda malo i razmaženosti :) .Rekla bih da se volite...Koliko često se te "situacije" ponavljaju?Koliko je lijepih gesta s njegove strane?I kakav je odnos "lijepog i ružnog"?Šta preovladava?Vidiš i sama koliko je pitanja na koje mi, ne znamo odgovor,a znaš ga samo ti.Zato nam i nije lako dati odgovor na tvoje pitanje. Samo ti mogu reći da ničiji brak nije kao iz bajke,ima i svađe,ima i suza,i neslaganja i svašta...Ali koliko se ti možeš nositi sa tim?Kada se prijeđe granica i ti shvatiš da si duboko i nepovratno nezadovoljna i nesretna,e onda je vrijeme za neke drastičnije korake.Prije nikako ne,ali to ti je samo moj savjet. Da li je psihički bolesnik,ne bih znala,za to bi trebala ozbiljnija procjena psihijatra.Ja bih rekla da mu samo treba dosta rada na sebi,možda uz nečiju pomoć.Očigledno ima problem sa ljubomorom,kontrolom,posesivnošći...,što može biti znak nezrelosti,razmaženosti,a može biti i znak ozbiljnijih problema psihe...A i ne mora... Eto,znam da nisam puno pomogla,vidim da si se malo i izjadala,pa dobro,nekad i to pomaže.Budi jaka i probaj razgovarati sa njim,ako treba (i on pristane) možda potražiti i nečiju pomoć.
2018 11 08
Ja bi savjetovala da pročitaš forumsku temu "kad si glupa šupendara - priče iz prošlosti “. Isto savjetujem ostalim curama za razbibrigu a i poučno je , odlične priče :) Ako ste više za kazalište - Moja nuklearna ljubav :)
2018 11 08
Zaista lijepo manipulira s vama. Ja sam više za opciju - bolje i bolan kraj nego bol bez kraja. Vi, niti vaša okolina ga nikad, ali baš nikad nećete promjeniti. Molim vas, nemojte se zavaravati da će ljubav i strpljenje učiniti svoje. Psiholozi i psihijatri postoje s razlogom! Prvi kiks u manirima koje ste opisali je možda zaista bila nagla reakcija, svaki idući je bio osobni izbor. Već dobro ustaljen obrazac ponašanja, s dobro poznatim raspletom. Ako on sam nema niti malo inicijative da se promjeni kao osoba i uvidi svoje greške, zaista ne znam zašto bi ste produljivali agoniju u nedogled. Nekad se prijetnje i ostvare, želite li sebi to dozvoliti? Put iskupljenja ne završava s isprikom, vjerujem da to znate, a vi se nosite s recidivistom, koji se ne kaje niti najmanje. Niste pupčanom vrpcom vezani, ako ne ide - ne ide i to je to. Kako bilo, sretno i budite pametni!
2018 11 08
> cipelitza: > Omarereti opet fejk profili sto se pale na rasprave o intimi. Po mogucnosti sto degutantnijim detaljima iste. Rolajz. Da - vec 500-ta tema po redu...
2018 11 08
Ne volim se petljati u tuđe odnose, posebice ljudi koje ne poznajem osobno, a i svaka medalja ima dvije strane, ali prema napisanom, ovaj čovjek je manipulator svoje vrste. Nije pitanje ima li problem, pitanje je koji. Ako se ispričava i ako mu je žao i sve to, ako ga Vi volite i ne želite odustati, zašto mu ne predložite da popriča sa stručnom osobom i na taj način pomogne i sebi i Vama? Osobno, ja ne bih to trpila jer je život prekratak, danas jesi, sutra nisi, a želim da kad jesam da mi je dobro.
2018 11 08
Šta je NPD??
2018 11 14
> Mikimaus1213: > Ja bi savjetovala da pročitaš forumsku temu "kad si glupa šupendara - priče iz prošlosti “. Isto savjetujem ostalim curama za razbibrigu a i poučno je , odlične priče :) > Ako ste više za kazalište - Moja nuklearna ljubav > :) Odlično je - hvala na preporuci,)
2018 11 14
Dosta nezrelo ponašanje. Ako je u godinu dana veze bio takav gdje ti je pamet bila da ideš u brak, svaka čast na hrabrosti. Nadam se da si samostalna što se tiče financija, u slučaju da se situacija pogorša da imaš gdje otići. Nek potraži stručnu pomoć...
2018 11 24
1 2