Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Toplice/bezeni za djecu

Drage krpičarke, molim vas savjete i iskustva (novijih) za odlazak s malim djetetom (3 i pol godine) na bazene početkom siječnja, 2-3 dana. U obzir dolazi Hrvatska i Slovenija. Trenutno sam najviše zainteresirana za Tuhelj, Laško i Jezerčicu. Bitno mi je da ima sadržaja za malo dijete, bazeni, tobogan, igraonica i da je čisto i uredno. Svi savjeti dobrodošli 😊
2018 11 10
Bila sam u Jezerčici, nije vam baš za dijete tog uzrasta...po meni definitivno Tuhelj- mi idemo već par godina tamo, početak 1. mjeseca par dana, uzmemo all inclusive, ispadne najpovoljnije, dijete tog uzrasta vam je besplatno...e sad ja vam ne preporučam ići tada kad ste napisali (osim ako niste vezani uz nešto a mi na žalost jesmo vezani zimskim praznicima starijeg djeteta) ponajprije jer je užasna gužva i graja na bazenima jer svi koji imaju djecu školskog uzrasta idu vam u tom periodu rad praznika pa ako niste vezani datumom možda pričekajte drugu polovicu prvog mjeseca kad djeca krenu u školu i birajte radni dan ne vikend
2018 11 12
Po meni ni jedne toplice ne mogu konkurirati Čatežu - što se tiče sadržaja za djecu!
2018 11 12
Nisam bila u Čatežu ali sam isto cula da je super za djecu, nama to ne stima jel kad mi idemo su guzve na granici a ovo nam je i blize i puno povoljnije (bar je bilo kad smo se mi raspitivali) a i ovdje za djecu ima dosta sadrzaja na bazenima i imaju finu igraonicu a svako vece bude i mini disco
2018 11 12
IrenaAR, hvala na komentaru ali možete mi napisati razlog zašto Jezerčica nije za malu djecu? Nekako mi je izgledala najbolja zbog malih tobogana i plitkog bazena (barem po slikama), a Tuhelj mi je više za veću djecu (veći tobogani). Možda sam nešto izostavila? Nisam bila u nijednom od navedenih zato pitam.
2018 11 15
Mi kad smo bili u Jezercici bio je samo jedan mali tobogancic totalno ne primjeren sirinom za uhvatit rucicama djece, jako siroko je bilo to za ceg se djeca drze, a bazen za djecu stvarno preplitak, onaj jedan spiralni tobogan nije bas primjeren za tako malu djecu a ako ga stavite u krilo i s njim se spustite bazen on je toliko kratak da samo sto se ne zabijete u rub bazena. U Tuhelju imate bazen primjerene dubine za djecu s finim toboganom a pogledajte ponovo stranicu, mislim da su je obnovili, prosli mjesec su u taj djecji bazen ugradene kao neke nove stvarcice. Moj mali je prosle godine imao je 2,5 godine i odusevio se Tuheljom a jos nije bilo tog novog dijela, a animacijski dio navecer je prava stvar-disco, madionicar, baloni, svasta nesto. U Tuhelju je gotovo sve podredeno djeci, imaju i hranu prilagodenu i male mantile za sobu, kinderbete, igraonica odlicna, na bazen dolazi maskota i animira ih. Nemojte mislit da imam neke koristi od hvaljenja Tuhelja (da bar imam hehe) ali nama se je stvarno vise svidjelo i zato se stalno vracamo. U paketu all inclusive ima stvarno sve, nas je recimo u Jezercici stvarno dosta izlazilo pice uz jelo pa je cijena svega na kraju dosegla dosta-djeca po dva soka, mi casu vina ili sok a to se sve nadoplacuje pa izaslo kao vecera za jos jedno a u Tuhelju je recimo izbor hrane puno veci, tim se vise moze izabrat djeci a uz sva tri obroka konzumacija sveg pica je neogranicena i ukljucena u cijenu.
2018 11 16
Preporuke za terme Tuhelj. Mi smo bili sa djecom (1,5 god i 4 god), bilo nam je super. Imaju mali bazen za djecu sa toboganom, igraonicu za djecu (koja doduse ima neko cudno radno vrijeme ali je dobra), i cijeli hotel je prilagoden djeci te je bilo dosta obitelji sa djecom. Bili smo isto u zimskom terminu. Super je blizina Trakoscana, djeca su bila odusevljena tamo. Jedina zamjerka je ta sto u programu nude cuvanje djece radi cega smo bili vrlo uzbuđeni i nadali se da cemo imati dva sata mira za masazu, međutim u 3 dana sto smo proveli tamo oni nisu mogli uzeti djecu na cuvanje niti sat vremena, stoga preporucam da se ranije dogovorite s njima oko toga ako vam je bitno...
2018 11 18
I da, hrana je super za djecu, imaju bas mali svedski stol samo za klince i hranu prilagodjenu djeci...
2018 11 18