Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

"Za ne povjerovat!"

A zasto od svake teme nastane sprdnja i toboznja reklama? Pa forum i sluzi da medjusobno komuniciramo. Ni jednu temu ma kakva god bila ne dozivljavam kao reklamu. Sto me zanima komentiram, ostalo zaobidjem..
2018 11 14
> sonja90: > Da si ostala na jednoj prvoj temi, temi sa nekom svrhom ne bih se ja oglasila, ali kako je ovo druga -po meni besmislena zauzet cu tudji stav sa prosle teme koji se moze opisati jednom rijecju a to je "navlakuša". > Bacajte drvlje i kamenje sad, koga briga. Ne nego je očito se našla uvrijeđena kad sam ja napisala da mi je da ne povjerujem da netko u nagradnoj igri poklanja nešto polu-potrošeno, pa makar i bila nerazvijena 1/3 boje kako navodi. I btw. nova boja košta ravno 39.90 u svim dućanima, a ne 50 kn kako se navodi.
2018 11 14
Lol svako koji dan otvaram teme? Nisam bila aktivna na forumu preko godinu dana.. eventualno sam napravila teme nagradna igra.. A sad svako malo otvaram teme s besmislenim pitanjima? i kao primjer tema od prije dvije i pol godine? gdje btw tražim savjet za kombiniranje, i to na forumu stranice koja služi prodaji robe. Jako argumentirana rasprava, nema šta.
2018 11 15
Kao sto napisah, neke teme obrises a neke ne. Kao da sama ne znas kakve si sve upite postavljala na forumu i da linkova na tvoje teme ima barem 20. To za kombiniranje je samo jedna tema kao i ova "nagradna igrica" gdje su i drugi primijetili isto.
2018 11 15
> DumaBoden: > Lol svako koji dan otvaram teme? > Nisam bila aktivna na forumu preko godinu dana.. eventualno sam napravila teme nagradna igra.. > A sad svako malo otvaram teme s besmislenim pitanjima? i kao primjer tema od prije dvije i pol godine? gdje btw tražim savjet za kombiniranje, i to na forumu stranice koja služi prodaji robe. > Jako argumentirana rasprava, nema šta. Kako smo ti već savjetovali - ne obaziri se. Valjda postoji tajna lista opravdanih i dobrodošlih tema na Forumu.Nisi napravila ništa loše ni pogrešno, to znaš, pa odustani od jalove rasprave.
2018 11 15
Flemeth, prema svim vasim ranijim upisima ja iskreno vjerujem da imate puno razumijevanja i suosjecanja, tolerancije za ovakve situacije gdje je jedna strana pogodjena izjavama pojedinaca, ali istu tu sliku bi mogli zalijepiti na temu "Korisnice koje bi htjele probu.." obzirom da su sve prodavacice koje ne nose robu na probu kupcu nazvane nenormalnim i nesusretljivim. Malo potpore svim uzasnim curama sa cistim profilima i 0 neutralnih i negativnih nebi skodilo.. Slazem se sa Kreativnim selom obzirom da je ova tema u svrhu jadikovanja na nivou "rekla mi da je njen plisanac ljepsi od moga".. u svrhu cega?!Ma dajte odrastite. Po meni zavrsena prica, nije ni da je postojala 😕 Ugodno krpicarenje cure😘
2018 11 15
Nažalost ne znam "kakve sam to sve upite" postavljala, a koji su bili "besmisleni". Ako je besmisleno na forumu stranice koja se bavi prodajom odjeće, kozmetike i sl. tražiti savjet za kombiniranje ili preporuku kreme, onda stvarno.. Onda očito misliš da pol cura ovdje pokreću besmislene teme, jer cure isto redovito pokreću takve teme. Možda da si pronađeš neki pogodniji forum. Ako ne, nadam se da će te i dalje uveseljavati moje besmislene teme. Do slušanja!
2018 11 15
1 2