Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kad nemas srama pa prodas zmazanu robu..

Pozdrav drage krpicarke:) Pa da podjelim s Vama jos jednu od predivnih suradnji jer bitno je biti covjek jelda :D sviii smo mi ljudiii, ali malo tko. E da, znaci ovako narucim slatku trenirku i sva sretna ju vadim iz kuverte. radi se o donjem dijelu trenirke. Oblacim ju i prvo primjetim trenirka je jako kratka, a debela je topla i zimska tako da je cudno da je kratka. Ja sam jaaako niska, pa mislim da je ovo tolko kratko da izgleda ko da je djecji broj. Nema etiketu pa ne mogu provjeriti. Ali ignoriram to i okrecem se u ogledalu i na straznjoj strani dvaa smeda fleka. Tu vec postajem ljuta i bijesna i sve slikam i javim se korisnici u nadi da ce biti covjek pa vratiti novce. Posto sam iznervirana sa zmazanom trenirkom tu joj napominjem i da smatram da je trebala naglasiti da je trenirka kratka posto je stvarno jako kratka a ja sam niska i imam male noge, plus napominjem da sam platila vecu postarinu nego sto je stvarno bila. Korisnica mi odgovara da je moja odgovornost sto nisam trazila dimenzije. Okej sve to stoji, ali ako je nesto nenormalno kratko kao da je djecje onda se valjda to treba naglasiti. Postarinu pripisuje kupnji nove kuverte, makar je kuverta bila poljepljena smedim selotejpom ali ajde necu ulaziti u to i raspravljat se za par kuna postarine jer su mi trenutno problem FLEKE. Njen odgovor je da fleke nije vidla , ali nece vratiti novac jer joj izricito u profilu pise da novac ne vraca. E tako posto ja novac vidjet necu, bar mogu upozoriti sve vas curke na ovu postenu krpicarku koja salje zmazane stvari i ne vraca novac jer ima pravilo ne vracanja novaca! E da, trenirka je bila oglasena kao potpuno nova nikad nosena. Prilazem slikice :D !
2018 11 14
Još jedna grbodeva. Nepotrebno se sramoti. Fuj ponašanje!
2018 11 14
Ove krpice postaju stvarno strasne. Kako se neke osobe sramote pa to je za ne povjerovat!! I jos ona Vama prijeti crnom listom 🤔🤔
2018 11 15
Ma ja jos sada samo cekam osvetnicku negativnu😂 Znaci od sramote si nikad nebi dopustila ovo.. ispada da sam ju zmazala cim sam ju preuzela i jos pokusavam izvuc novce i optuzujem nju jadnu ni krivu ni duznu.. jer eto dosadno mi je 😂
2018 11 15
Što ste rješile na kraju? Hoće vratiti novac?
2018 11 15
> Sweetclothes: > Što ste rješile na kraju? Hoće vratiti novac? Na kraju smo rjesile to da je ona jos jednom u poruci potvrdila da sigurno nece vratiti novac i onda je mene optuzila da sam zmazala trenirku cim sam ju preuzela i da ju sad lazno krivim i optuzujem i zelim izvuc novac i da ce me staviti na crnu listu😂
2018 11 15
Priznaj da si legla na mandarinu. Dvije kriške. I sad tu optužuješ sirotu prodavačicu koja ne radi povrate. Besramna si. Uglavnom, teško je razumjeti ovakve prodavačice. Kako to da nema etikete s veličinom ako je nova i nenošena? Gdje je to naručila? Na kojem internetu?
2018 11 15
> teehee: > Priznaj da si legla na mandarinu. Dvije kriške. I sad tu optužuješ sirotu prodavačicu koja ne radi povrate. Besramna si. > Uglavnom, teško je razumjeti ovakve prodavačice. Kako to da nema etikete s veličinom ako je nova i nenošena? Gdje je to naručila? Na kojem internetu? E sad sam uhvacena priznajem 😂😂. Stvarno ne znam, nikakve etikete nema , a nenormalno je kratka. Mislim da svatko tko ju vidi uzivo bi rekao da je to trenirka za neko dijete.. ali mora da sam ja najvece nespretno dijete koje je poflekalo tek primljenu trenirku 😂
2018 11 15
Meni se te fleke cine kao da je nesto masno i ne moze se oprati.. nemam pojma, al tako se sramotiti zbog jedne stvari ma uzas, na ovim krpicama kao da se prodaju sve stare krpe i nitko vise ne vraca novac .. pise tako pa si ti misli makar ti poslala smece.
2018 11 15
I ona je otvorila temu
2018 11 15
> ValicaVala: > I ona je otvorila temu Taman sam i ja vidjela. Jao
2018 11 15
Evo ja upravo gledam kako ovo prerasta u sapunicu😂😂 otvorila je temu kako ju varam i kako sam zmazala trenirku te zelim jos uzeti i novce. Cure ovo je presmjesno.. ja sam samo dobila zmazanu trenirku i zelim natrag svoje zaradene novce , nebi se sramotila nikad u zivotu da sam zmazala trenirku u roku odma nakon sto sam ju dobila i onda da trazim povrat. Boze pa dokle ide ljudska glupost
2018 11 15
🎻
2018 11 15
O Bože koji cirkus! Ja sam na Vašoj strani kao i većina poštenih krpičarki, pretpostavljam :-)
2018 11 15
Bjuti je pokusala temom i slatkorijecivoscu navuc vodu na svoj mlin al po mom misljenju nije u pravu... Da je postena vratila bi novce i ispricala se zbog greske. A isto tako mislim da bi trebala obrisat one 2 negativne sta je ostavila curama zbog uzimanja podataka! Za to ide neutralna! Ja sa takvima kako sto je ona nebi ni imala posla. Sad cemo vidjet sta ce napravit!
2018 11 15
1 2 3