Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Primark iskustva

Pozdrav :) Zanima me kakva su vaša iskustva s trgovinom Primark, što se isplati kupiti, što najčešće kupujete? Neki mi vele da je super jeftina i dobra robica dok neki da bolje da ne kupujem
2018 11 26
Kvaliteta robe i nije neka. Iako, moja sestra je prije 2 godine kupila traperice za nekih 6, 7€ - i danas su skroz ok. Meni se sviđa jedino radi svakakvih đinđa, gluposti sa šljokicama i sl. (čitaj: nepotrebnih ali simpa stvari :') ). Da se naći donjeg rublja po smiješnim cijenama, topića, potkošulja. Ako voliš imat hrpu odjeće a ne gledaš baš previše na kvalitetu onda nakupuj svega.
2018 11 26
U Primarku kupujem svasta. Cipele i torbe su im koma. Imam par jakni i sakoa koji su sasvim zadovoljavajuce kvalitete. Odusevljena sam njihovim pidzamama, bademantlima, papucama, gacama, carapama i grudnjacima.😊
2018 11 26
Isto kupujem u primarku svasta medjutim ja sam zadovoljna torbama, imam ih vec godinama i nikad mi se nije niti jedna ostetila. Potkosulje su im 🔝 barem meni.. obuca neka da neka ne. Tipa sandale su mi bezveze i stikle. Neudobne. A cizme su mi super. Dok sto se tice odjece, kosulje bluze su mi bezveze, demperi su super a majce one ne pamucne za 2e su koma, dok one za 3 rastezljive ovak za po kuci su mi bas dobre. Trapke nisam nikad uzimala, a hlace za posao su mi dobre. Ja sa sakoima nisam zadovoljna. Salovi kape super.. i meni gacice nisu dobre, brzo mi se nekako uniste nakon vise pranja. Moj osvrt :)
2018 11 27
I da carape stopalice za 3e - akcija 2e - 7kom sasvim zadovoljavajuce..
2018 11 27
Po meni, kolko para tolko muzike. Ali volim se prosetat ducanom jer imaju svakakvih lijepih gluposti. Remeni su jeftini, koferi su navodno kvalitetni i super jeftini. Donje rublje mene nije odusevilo, u to ipak volim uloziti. A sto se tice majica vecina mi ima koma materijal i vise su peri-deri. Ipak, odusevilo me u Londonu cijela sekcija sa suvenirima grada i drzave, puno jeftinije nego ovako po suvenirnicama. Ne znam dal to ima u svakom ducanu Uglavnom vise volim kupiti u H&M-u koji isto ima dobre cijene
2018 11 27
Pletenina im je za te pare i više nego dobra, uspoređujući s puno skupljom tipa Zarom itd., torbe su ok, pidžame, donji veš, za klince robica isto tako zadovoljavajuće. Kažem, s obzirom na cijene solidno. Ja sam pala u Primarku na dekoracijama za kuću ,:)
2018 11 27
Cesto kupujem u Primarku i zadovoljna sam uglavnom sa kupljenim stvarcicama najdraze su mi definitivno pidzamice ogrtaci carape..odjeca je moderna ali treba pazit na materijale jer ima manje kvalitetnog ali i dosta dobrih stvar npr hlace uz sako sam placala oko 7 8 eura i pokazale su se bolje nego neki Zarini modeli...obuca ravna ne bas al stikle sam cesto kupovala jako jeftine i super modeli i nije tolko losa kvaliteta jer svejedno stikle obujes par puta nije nesto sto se nosi svakodnevno...i da za dekoraciju kuce imaju jako lijepe stvari jastucice svijece deke posteljine
2018 11 27
Koliko para, toliko muzike. Materijali po sastavu su loši, nisam još ništa uspjela tamo kupiti od odjeće da sam bila 100% zadovoljna. Ili mi se razvuklo jako brzo od pranja, izmucalo, otpali gumbi s veste... Jedino što mi je tamo ok kupiti su npr neseseri i tako nešto.
2018 11 28
Jel ima tko od vas da može obavit kupnju u primarka uz proviziju? ☺️
2018 11 28
Vrlo dobra kvaliteta s obzirom na cijene. Bila sam izuzetno zadovoljna sa kupljenim grudnjacima i trapericama :)
2019 01 07
Đinđi minđi i takve gluposti su zakon i prejeftine tamoo :")
2019 01 09
Imaju najbolje gace i potkosulje, grudnjaci nisu nista losiji od npr calzedonie a cijene su top. 3 grudnjaka 10e.. Kupujem torbice, nakit koji je za razliku od h&m ili manga nerijetko 3x jeftiniji a tu negdje po kvaliteti. Dobre su im pidzame i carape. Imam i dosta nekih basic majci dugih rukava i super su. Ja odem 2x godisnje po djecje stvari i te 'potrosne' za sebe. Ostalo ne kupujem jer je srot.
2019 02 23
Ide li tko uskoro u primark? Placam kavu :))
2019 05 10
Ja ću ovaj vikend do Ljubljane... ima tko kakve narudžbe? Ne mislim sebi puno kupovat, malo donji veš i neke sitnice..
2019 06 26
1 2