Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Bežićni usisavač

Ima li koja od vas bežićni usisavač i ako je zadovoljna njime, moze li navesti ime modela? Imamo stari usisavač koji moramo zamjeniti pod hitno. Već dulje gledam te usisavače, čine mi se lagani za manipuliranje..pa vas molim iskustva! Unaprijed hvala! :*
2018 11 29
Najbolja kupljena stvar ikad. Koristim ga svakodnevno i više puta dnevno. Napomena: odličan za pločice i parkete. Za veliko čišćenje koristim "pravi" usisavač. ;)
2018 11 29
Kanirpe..hvala!
2018 11 29
Dyson V8 Animal + najbolji
2018 11 29
Nakon koliko vam "ode" baterija? Meni vec nkn godinu dana;(
2018 11 29
> iraira: > Nakon koliko vam "ode" baterija? > Meni vec nkn godinu dana;( Nakon 5 god. ali baterija nije zamjenjiva pa je završio u smeću. Pazite na to kod kupnje.
2018 11 29
Electrolux ergorapido, Nakon 2-3 godine krepao, u meduvremenu 2 puta na servis. Uglavnom kratkog su vijeka i slabi im snaga brzo. U pocetku je bio spas za brzinsko svakodnevno usisavanje, ali ne bi nikad kupila jer je preskupo a ne moze detaljno ocistit. Po tome mi bolje zvuci dati malo vise i kupiti robota😁
2018 12 01
Meni je i dalje odlican za svakodnevno ciscenje (nemam tepihe, nemam ljubimce), ali sam ostala bas razocarana trajanjem baterije. Prva je bila pod garancijom, pa nisam nista platila, ali sad mi se uopce ne daje 400kn, pa tako svake godine;(
2018 12 01
Dakle, Dyson I'ma 5 godina garancije i mi smo kupili još dodatne dvije. Ove godine sam ga slala u Dyson servis na čišćenje obzirom da je to uključeno u cijenu proizvoda do kraja. Tako da uz redovito održavanje, taj aparat traje dugo. Imala sam ga i u Americi i tamo smo ga i ostavili u fenomenalnom stanju, a imali smo ga godinama.
2018 12 02
Bosch 2u1, znaci stapni je bezicni a ima i dio koji se vadi pa je i rucni. Jako dobar zasad, imamo ga cca 1 god. Traje 1 sat recimo, onda se puni, lagan i dobro usisa, cak ga vise koristim od obicnog kad trebam nabrzinu usisati. Za dyson vjerujem da je dobar, da nismo kupili ovaj prije kupili bi taj iako mislim da je nesto skuplji
2018 12 02
ja isto imam bosch 2 u 1 25.2 odličan kupio mi muž zbog problema u leđima hahaaha da on ne čisti onim drugim vrijedi svake kune
2018 12 03