Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slanje postom greska

Pozz cure znaci poslala sam jednoj curi parku u vrijednosti 400 kn koju je trebala platit pri preuzimanju. Cura je prosli petak preuzela parku i sad ja cekam novci da mi dodu. Ali kako jos nisu dosli bila sam danas na posti i kazu mi da se desila greska da su zaboravili navest otkupninu 400 kn nego su stavili vrijednost 400 kn. Nisam ispunjavala ja nego gos koja radi na posti. Curi sam poslala por ali isto nije u redu ako je vec preuzela parku i jos proslo tjedan dana da mi nije javila da je dobila besplatno. P.S. ja sam platila postarinu jer sam kasnila s slanjem pa smo se tako dog.
2018 12 14
Katastrofa i od poste i od kupca sto kazu u posti? a kupilica ocito zadovoljna,cim nije javila da nije morala nista platit sad neka uplati 400 kn na racun,jaknu je i tako dobila
2018 12 14
Pa jeste dobili papiric od poste kad ste predavali paket, je li pise na njemu da je poslano s otkupninom ili? Nisam upoznata s takvim situacijama, ali mislim da bi vam posta trebala onda kompenzirati to ako je njihova greska, tj.ako ste vi poslali s otkupninom a radi njihove greske nije bilo otkupnine. Ne znam kako to ide s postom, upravo radi njihive neprofesionalnosti, nebrige i neznanja ne saljem postom nego iskljucivo Tiskom. A i ta cura kojoj ste poslali je tribala javit da nije dala novac, a ne se pravit grbava, pa nije joj parka poklonjena.
2018 12 14
e pa svašta se na ovom svijetu događa... teta na pošti usrala motku i nikom ništa, a ova šuti ko zalivena... :@ vidi ako se "parka" ne javi, a sumnjam da hoće, ako nije do sada, ganjaj, a paralelno i udri po pošti.... i od njih traži pa negdje treba tih 400 kn isplivat...
2018 12 14
Mislim da je korektno da Vam cura uplati novac na racun.. ne vjerujem da ce posta ista poduzeti ili "preuzeti" na sebe jer nema nikakve potvrde da je uopce poslano pouzecem. Na zalost, moramo sami gledati dal su sve ispunile kak treba. S druge strane, djevojka koja je dobila jaknu zna da ju nije platila.prema tome..
2018 12 14
> Ninica: > Mislim da je korektno da Vam cura uplati novac na racun.. ne vjerujem da ce posta ista poduzeti ili "preuzeti" na sebe jer nema nikakve potvrde da je uopce poslano pouzecem. Na zalost, moramo sami gledati dal su sve ispunile kak treba. S druge strane, djevojka koja je dobila jaknu zna da ju nije platila.prema tome.. aha, vidim ubila se od brige
2018 12 14
Meni ovde stvarno nista nije jasno jer cura je bila jako ljubazna. Jos je javila kad je parka stigla. Zvala sam je i slala por i ne javlja se. Ako se ne javi tokom dana stavit cu sve slike. Imam sve kako smo se i dog za slanje da placa pri preuzimanju i kad joj je stigla . Ali da je parka u nje vec tjedan dana da nije javila da nije platila je jako bezobrazno. Postom nikad prije nisam slala i zamolila sam gos sta radi da ispuni jos sam joj naglasila da ce cura platit 400 kn pri preuzimanju. Na posti kazu da se dogodila greska i da nemogu tu nista napravit samo sam se posvadala s njima koliko mi je to diglo tlak. Jos sam curi izasla u susret i dog placanje pri preuzimanju jer ima puno prevara ovde tako da bude sigurna da ce je dobit. I platila 50 kn postarinu jee sam kasnila 2,3 dana sa slanjem, a njoj je ko brzo trebala pa sam eto da se iskupim platila postarinu jos je bilo preporuceno. Ako se ne javi tokom dana stavljam sve slike jer imam dokaze za ovo sve sta sam napisala.
2018 12 14
da je htjela javila bi se,a mudro je presutila kako nije nista platila prilikom preuzimanja zalit se posti pismeno,netko mora odgovorit na zalbu nema se tu sta vise cekat zvati na kucni telefon dok se netko ne javi
2018 12 14
Jako mi je cudna ova situacija.. imate li Vi potvrdu o slanju? I kako su Vam pt naplatili 50 kn a poslano je preporuceno samo il kak? Zar je pt toliko 😶
2018 12 14
Imam sve potvrde i da je preuzeto i sve. Radilo se o krznenoj parki koja je dosta teska i bilo je preporuceno. Sacekat cu jos malo oce mi se cura javit ako ne onda stavljam sve slike. Jos se nadam da ce se javit ali vidit cemo sad sve
2018 12 14
jao ta posta zato nevolim sa njima samo za silu kad moram ..a ja mislim da ovu situaciju jedino kupac moze rijesit ako je korektna znaci dobila je parku nisi je prevarila uredu bi bilo da ti uplati na racun i eto rjeseno :)
2018 12 14
Prvi i zadnji put da sam slala postom. Ja se isto nadam da ce se cura vratit i uplatit novce
2018 12 14
*javit
2018 12 14
> Shopingqueen333: > Prvi i zadnji put da sam slala postom. Ja se isto nadam da ce se cura vratit i uplatit novce Nekako cisto sumnjam u to,prvo tjedan dana ne javi da je preuzela uopce,i jos da nije ni platila da je postena rekla bi da ju postar nije trazio novac,te bi vam uplatila taj novac na racun ne odgovara na poruke i pozive,a vi cekate da se javi previse naivno s vase strane,vise je nego ocito da nisu svi posteni na krpicama
2018 12 14
Ma to ti je neka curica..sigurno si je mislila kak je zaribala poštara :s ..ccc Ajd, strpi se još malo..valjda ima nastavu do 15:00? (u nekim školama odmah prije početka nastave poberu svima mobitele i vraćaju po završetku nastave). Danas si joj se javila prvi puta nakon tjedan dana, ne? Ak ti se ne javi do kraja dana..obavijesti je da ćeš javiti svim njenim prijateljima da nije platila jaknu (mada će je možda više pogoditi da ćeš ih obavijestiti da nije platila RABLJENU jaknu). Samo ti je jedna na FB pod tim imenom i prezimenom.. Vjerujem da će ti se javiti i da ćeš sve uspjeti riješiti :)
2018 12 14
1 2