Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Menstruacija nakon poroda

Heej drage zene! :) Upravo sam dosla pos*ana iz doma zdravlja kad sam poljubila vrata od ginekologa buduci da su na godisnjem. Sad dok se ne vrate s godisnjeg moram bit u dilemi i s dr.Googleom koji ce me ubit u pojam 😂 Salu na stranu, rodila sam prije 4 mjeseca, otisla na pregled 6 tjedana nakon poroda (jos sam krvarila) pa me doktorica poslala kuci i rekla da se vidimo nakon prve menstruacije jer ona sad ne moze radit ni papu nit ista (?!) Uglavnom, evo prosla 4 mjeseca od poroda, menstruacije ni na vidiku. (nije da mi fali jel🤭, al svjesna sam da nesto nije okej). Moram naglasiti da ne dojim pa ne znam koji bi razlog kasnjenju mogao biti. I da, nisam ponovo trudna. Je li neka imala slicno iskustvo?
2018 12 14
Ja sam dobila menstruaciju tek kad sam prestala dojiti nakon 10 mj. Ali mislim da ti može biti i zbog disbalansa hormona,koji stvarno podivljaju nakon poroda,meni je dugo trebalo da mi se normaliziraju,smećkasti iscjedak par dana prije menge,pa je nema 35 dana,pa dođe nakon 26,uglavnom trebalo je vremena da opet dođe sve na svoje.
2018 12 14
Ja sam imala 3 poroda i nakon sva tri mi je menstruacija dosla u razlicito vrijeme. Ne ovisno o dojenju. Nakon poroda treba neko vrijeme da se hormoni dovedu u red. Doci ce ona, ne brinite ;) I kad je dobijete, mozda cete je imati svaki mjesec a mozda ce u pocetku izostajati da jedan mjesec dode pa dva mjeseca ne dode itd. Svaki je organizam razlicit.
2018 12 14
Prvu menstruaciju sam dobila 3 mjeseca nakon poroda a dojim i dalje...sad ce 7mj. I redovite su
2018 12 15