Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

GabrielaS1 - korektne cijene, lijepo poslikano. Nadam se da će vam prodaja krenut
2019 02 12
Ivana_J44 - na prve dvije stranice slike su jako dobre, na trecoj su mutne tj kvaliteta je losija. Cijene su okej. Profil izgleda jako uredno, opis takoder. :D
2019 02 12
InesLaga jako lijepo poslikano,odlicna ideja s onom prekrasnom haljinom,ponudi i nosi. :")
2019 02 13
> LaylaM: > Bravo, svaka cast za temu! > Meni isto nikako ne ide :( Slažem se s tobom ni meni nikako nista ne ide i ne znam šta ću
2019 02 18
Stvarno ljudi ja sam već neko vrijeme ovdje i nikako ništa da prodam ili razmijenim, stvarno ne znam šta da radim, vjerojatno nitko ne zna ni da moj profil postoji, stoga ako ima netko ovdje da ovo čita i stvarbo nekom nešta treba... ljudi kod mene ima stvari, i to dobro očuvane stvrai koje nisu uopce ni skupe... vjerujte mi... a i ja kao svaka mlada osoba trebam novac za svoje snove😁😊😋
2019 02 18
ValpovacAna, cijene su vam stvarno pristupačne,možda malo više svjetlosti dodati kada se fotka,osobno su mi draži profili sa svjetlijim fotkama,privlačniji oku,ni meni ne ide prodaja, mada mislim da su mi cijene pristupačne, ja očito samo kupujuem😐
2019 02 24
Anablabla ima jedan od ljepših profila koje sam vidjela ovdje. Slike stvarno atraktivne, dovoljno svjetline i oštrine. A odjeća prekrasna (barem po mom ukusu), ali nažalost veličine uglavnom M i L. (Nosim S,pa zato kažem nažalost.) Cijene prihvatljive. Kod sebe sam spustila cijene na sve oko 20 - 30 kn. Čisto da si napravim mjesta.
2019 04 11
Vidim da nije prokomentiran profil od tajalaris, pa budem ga onda ja... Ima dosta šminke i parfema po pristupačnim cijenama. Ali slike odjeće mi nisu baš sjele. Recimo, ima zanimljivih haljina,ali radi slika uopće ne dolaze do izražaja. Npr. crna Mango haljina s resama za 50 kn. Jako mi se čini zanimljiva,ali na slikama izgleda kao da i nije baš nešto. Znam da je haljine najteže slikati da se stvarno pokaže kako padaju.
2019 04 11
Hvala puno! 🤗🤗🤗 > Iskra1209: > Anablabla ima jedan od ljepših profila koje sam vidjela ovdje. Slike stvarno atraktivne, dovoljno svjetline i oštrine. A odjeća prekrasna (barem po mom ukusu), ali nažalost veličine uglavnom M i L. (Nosim S,pa zato kažem nažalost.) > Cijene prihvatljive. > Kod sebe sam spustila cijene na sve oko 20 - 30 kn. Čisto da si napravim mjesta.
2019 04 12
1 2 ... 8 9 10