Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

> Annami: > Ja sam tu koji tjedan. Ne prodajem vec samo pokusavam kupit, al cini mi se da cu odustati od tog nauma. Od 10 poslanih upita za stvari, odgovor sam dobila na ravno 2. S tim da se ne radi o bas jeftinim stvarcicama. Naravno prodavacice kojima sam poslala upit a koje nisu odgovorile....svakodnevno su aktivne na krpicama. Događalo se i meni i to me počinje zivcirati. Kažu za par sati cu vam se javiti sa slikama ili što već pitam i onda više ni ne dobijem odgovor.
2019 01 09
Annami, nemojte se opterećivati,ako ne dobijete upit.Ako njima nije stalo da prodaju, čemu se opterećivati?
2019 01 10
iskrica83 - lijepo poslikani predmeti i sve jasno objasnjeno! Odmah na prvu je sve jasno i uredno 👌
2019 01 11
> Annami: > Ja sam tu koji tjedan. Ne prodajem vec samo pokusavam kupit, al cini mi se da cu odustati od tog nauma. Od 10 poslanih upita za stvari, odgovor sam dobila na ravno 2. S tim da se ne radi o bas jeftinim stvarcicama. Naravno prodavacice kojima sam poslala upit a koje nisu odgovorile....svakodnevno su aktivne na krpicama. I mene takve stvari mal zivciraju i kao prodavaca na krpicam i kao kupca Tak da nadam se da cu ubuduce imati bolja iskustva
2019 01 12
FurMadchen, pohvale za curu! Brza, azurna, dosta sam stvari kupila od nje, uvijek uredno, kao na slikama. Odmah odgovara, brzo posalje 🙂 stvarno najugodnije iskusvo!
2019 01 21
Prvo pohvale za ideju, stvarno je super i treba na Krpicama tako nešto.... treba i štošta drugo, ali.... x-) drugi par cipela je to. Dakle, MissyLu : po meni su cijene malo visoke, sorry. Fotke su u redu, i tagovi, bar ovo što sam vidjela, jedino koristiš dosta fotke sa interneta za proizvode, što je - koliko znam, zabranjeno. Eto toliko. Sretno svima sa suradnjama.... :
2019 01 23
Tema je super, takoder i meni je prodaja dosta losa, a koliko vidim cure bas nabijaju cijene, trudim se dati realnu cijenu i onda vidim kod nekog drugo istu haljinu duplo skuplju i prije ju proda, nije mi jasno 🤔 Nefertiri cijene su mi oke i pristupacne za marku i stanje, slike su oke, jedino ja osobno ne volim kad na profilu ima 5 oglasa istog artikla pa me to bode u oci malo, ne znam sto druge cure misle o tome no eto, moje misljenje :) Sretne i uspjesne buduce suradnje svima!
2019 01 25
Pozdrav svima i meni se ideja jako sviđa jer mi također prodaja nejde nikako, pokušavam već par mjeseci aktivno uploadati slike ali ništa.. da li je to zbog premalo povjerenja ili nećeg drugog ne zna,. ali nadam se da ću sad putem ove ideje saznati :) Catherine69 tvoja stranica mi je super, cijene su pristupačne za sve, slike su isto tako dobre kvalitete tako da.. ne vidim nikakve nedostatke. Sretno i nadam se da će mi se prodaja poboljšati ;D
2019 01 25
Zdravo, meni takoder nejde bas prodaja i slutim da je to jer sam nova pa ljudi nemaju bas neko povjerenje no nadam se da ce se to promijeniti, stvarno se trudim lijepo poslikat i staviti realisticnu cijenu :) Melita1006 profil ti je super i sve stima, cijene su razumne no jedino sto bi trebala je produziti malo opis artikla i napisat vise stvari o njemu, sve ostalo je super!
2019 01 26
Pozdrav svima! Kod mene isto nekakav zastoj, ne znam dal su se ljudi istrošili za praznike ili je neš takvo u zraku, hehehe Closetofsaraya - teško je biti nov, držim fige da se prodaja pokrene! Profil ti je super, slikice pregledne, opisi detaljni. Ja bi možda u samom profilu navela što ti se sviđa za zamjenu, jer si napisala da nisi za zamjene, jedino ako nađeš nešto što ti se sviđa, pa ono - čisto da cure znaju imaju li šanse dogovorit zamjenu ili ne hehe Sretno s prodajom!
2019 01 27
Bok cure :) vec sam neko vrijeme na krpicama, ali jos uvijek pokusavam shvatit kako poboljsati prodaju. Dogada mi se i to da mi kupci ne ostave povratnu ocijenu, iako ih lijepo zamolim nakon suradnje. Imala sam dvije suradnje gdje sam ostavila i kao kupac i kao prodavac ocijenu, ali svoju nisam dobila natrag. Znam koliko je to bitno jer se prilikom kupnje/prodaje i sama ravnam prema tome koliko je netko pouzdan. Sto se tice mojih stvari stavljam nove ili jako dobro ocuvane i pokusavam navesti sve bitne informacije u opisu. Mystra13 - nema se tu sto previse reci :) Slike, opis, sve je jasno. Spremna si i na primopredaju, sto kod dosta cura ne vidim, iskljucivo slanje postom, tako da je to dodatan plus. Nadam se da ce nam krenut :)
2019 01 28
Ja sam se ponovno aktivirala nakon dvije godine izbivanja, tek sam na početku sastavljanja ponude, moram još puno fotkica uploadati :D M1rt1ca - super avatar hehe! I profil mi se sviđa, fer cijene, jasno poslikano, vidi se odmah da si kulturna i na mjestu ;)
2019 01 29
Whetstone - stvarno super profil, slike odlicne kao i cijene!
2019 01 30
Cure kak ide prodaja?
2019 02 12
> Whetstone: > Ja sam se ponovno aktivirala nakon dvije godine izbivanja, tek sam na početku sastavljanja ponude, moram još puno fotkica uploadati :D > M1rt1ca - super avatar hehe! I profil mi se sviđa, fer cijene, jasno poslikano, vidi se odmah da si kulturna i na mjestu ;) Hvala na lijepim rijecima :)
2019 02 12
1 2 ... 7 8 9 10