Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

LaylaM Super cijene. Slike baš dočaravaju artikle vjerno, kao da ih gledam ispred sebe. Naročito mi se sviđaju slike na kojima ste vi model. Ono što bih pomakla na višu razinu je da slikama nedostaje malo glamoura, boje, kao da budu što privlačniji, to primjećujem samo kao dodatak, kako bi netko što prije poželio kupiti određenu stvarčicu.
2018 12 19
nioivo Nemam zamjerki slike super, cijene prihvatljive. Jedino možda kod traper haljine da je više koja slika tvoja, bolje se prikaže realna boja haljine. Drugo sve super.
2018 12 19
> nioivo: > LaylaM > Super cijene. Slike baš dočaravaju artikle vjerno, kao da ih gledam ispred sebe. Naročito mi se sviđaju slike na kojima ste vi model. Ono što bih pomakla na višu razinu je da slikama nedostaje malo glamoura, boje, kao da budu što privlačniji, to primjećujem samo kao dodatak, kako bi netko što prije poželio kupiti određenu stvarčicu. Super, hvala :) i ja sam si tako mislila ali neke cure bas imaju zicu za to kako posloziti oko artikala da stvarno izgleda super, ja nikako da ulozim toliko jos truda. Vasi artikli su mi lijepi, dobre slike!
2018 12 19
Odlična i zanimljiva tema.Sviđa mi se veliki odaziv i realan ,pošten odnos među curama.
2018 12 19
LaylaM sve u redu .Jedino malo bolje fokusirati odjecu kad je slikaš na sebi
2018 12 19
> SbAvonAnja: > Cure jel kojoj krenila prodaja? Meni je pala 🤣🤣🙈
2018 12 19
> lolly12: > > SbAvonAnja: > > Cure jel kojoj krenila prodaja? > Meni je pala > 🤣🤣🙈 Pala?
2018 12 19
Pohvala za temu! @Indica, nedavno smo i suradjivale. Pohvaljujem zenu kao kupca, no premalo je artikala da bih mogla konkretnije napisati o profilu. Mozda fali koja slika vise. Ono sto sam dozivjela, vrlo odgovorna zena, ugodan i ljubazan razgovor i to je zaista velik plus. Malo je takvih suradnji ♥️
2018 12 19
Andra411 možda bi jedino pozadinu bijelu promjenila, ostalo sve 5! 😊
2018 12 20
Hvala Laura94 😊
2018 12 20
Laura94 sve je super i bez zamjerke.. Cijene su okej. Sve 5😊
2018 12 20
> HeidiArwain: > @Maleficent80 > Sve u profilu po pravilima, vidi se trud za slike, [nekad se i sama borim kako najbolje uhvatiti odredjeni komad, boja, materijal, stanje artikla] tako da moran pohvalit za slike. Kratki ste i jasni, [volim kad nema bezveznih superlativa i raznih pridjeva] i sa korisnim informacijama. Nemam apsolutno nikakve zamjerke na profil. I veliki plus za spremnost na odgovaranja na dodatne upite. Hvala! ❤ Uvijek borba s tim svjetlom, kad je sunce smeta, kad je zima i mracno cijeli dan nikako nisam zadovoljna.. i tako 😂 Slazemo se sto se tice pridjeva. Mlade dobijem na to.
2018 12 20
> Mateja1402: > Laura94 sve je super i bez zamjerke.. Cijene su okej. Sve 5😊 Super povoljne cijene, lijepe slike i pozadina, osim sto mislim da bi prvi oglas trebala maknut jer nije po pravilima pa bi ti ga admin mogao obrisati. Imas neku temu tu na forumu bas za nekrpicarske stvarcice. Samo dobronamjeran savjet ;) Inace sve super :)
2018 12 20
Pohvala za temu. 💞
2018 12 21
> AnDra411: > Pohvala za temu! > @Indica, nedavno smo i suradjivale. Pohvaljujem zenu kao kupca, no premalo je artikala da bih mogla konkretnije napisati o profilu. Mozda fali koja slika vise. > Ono sto sam dozivjela, vrlo odgovorna zena, ugodan i ljubazan razgovor i to je zaista velik plus. Malo je takvih suradnji ♥️ Hvala😊
2018 12 22
1 2 ... 5 6 7 8 9 10