Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

GUME ZA VJEŽBANJE

kupila sam u Lidlu 4komada, 50kn... to je poprilicno jeftino, tako da ako netko traga za njima neka ode u Lidl :))
2019 01 03
Ja sam si kupila tajice i pilates loptu (s nastavcima za vježbanje).. Ne mogu reći da je dobar omjer cijene i kvalitete jer je kvaliteta daleko veća od cijene :") Lidl ima zaista dobre proizvode za sport <3
2019 01 04
> Mawaitapu: > Ja sam si kupila tajice i pilates loptu (s nastavcima za vježbanje).. Ne mogu reći da je dobar omjer cijene i kvalitete jer je kvaliteta daleko veća od cijene :") Lidl ima zaista dobre proizvode za sport <3 Slažem se!! :) sretno s vježbanjem!
2019 01 05
> sementafoks: > > Mawaitapu: > > Ja sam si kupila tajice i pilates loptu (s nastavcima za vježbanje).. Ne mogu reći da je dobar omjer cijene i kvalitete jer je kvaliteta daleko veća od cijene :") Lidl ima zaista dobre proizvode za sport <3 > Slažem se!! :) sretno s vježbanjem! Hvalaaa, također :") :")
2019 01 05
Ja sam kupila u Polleosportu u Areni traku za vježbanje - bilo je s kuponom od 40% 20 kn!
2019 01 09
> 5rica1234: > Ja sam kupila u Polleosportu u Areni traku za vježbanje - bilo je s kuponom od 40% 20 kn! Super ulov... 😀😀😀 A u Lidlu su 4 trake u paketu :D
2019 01 09
Ja sam te iste kupila u Sloveniji u Lidlu za 5eura. Tako da nam je i Lidl skuplji. Ima li ista povoljnije kod nas ;-)
2019 01 13
Imate u Intersparu za 14kn pa nadalje...
2019 01 20
u Dechatlonu ima set, ali nisam sigurna koliko košta. Znate možda ako ih još ima u Lidlu ili Intersparu?
2019 01 26