Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIP clanstvo - NE RADI?!

Pozz, Jucer navecer aktivirala sam uslugu VIP clanstvo, no u mojim uslugama pise da nemam aktiviranu nijednu uslugu. :( Treba li neko vrijeme da se aktivira ili je moguce da je doslo do neke greske?
2019 01 08
Pozdrav! I ja imam isti problem. Mislila sam da možda treba nekoliko sati da se aktivira, ali vidim da još uvijek nije aktivna... >:(
2019 01 08
Nadam se da ce se uskoro aktivirati ili cu trazit admine da mi isprave ovo :(
2019 01 08
> Schummy19: > Pozdrav! > I ja imam isti problem. Mislila sam da možda treba nekoliko sati da se aktivira, ali vidim da još uvijek nije aktivna... > >:( znaci nisam jedina :|
2019 01 08
> carpediem11: > Nadam se da ce se uskoro aktivirati ili cu trazit admine da mi isprave ovo :( Ja sam kupila uslugu posebni artikl prekjucer i kad uđem u postavke nema mi nigdje usluge. Da li znate kako da se obratim adminima jer očito je neka greška u sustavu? Hvala :)
2019 01 08
Ja sam odustala od tih nazovi usluga. Kupila sam tromjesečno VIP članstvo koje su aktivirali nakon nekih 7 dana jer sam inače na A1 bonovima. Jer kao s njima to teže ide. Tad je još bio VIP, ne A1. Na odgovore službe za podršku sam čekala po 2-3 dana. Kad sam konačno odredila uhvatiti vremena za posložiti ormar, usluga mi je već bila isključena. Ne mogu tvrditi jer se nisam puno zamarala time, ali sam uvjerena da mi je članstvo počelo teći čim su mi skinute kune..,a to je odmah. Realizirano mi je bilo nakon 6-7 dana, a isključilo se valjda automatski čim je prošlo mjesec dana. Ona ostala 2 mjeseca - propala. Trebala sam možda opet slati upite, ali zaista nisam imala tad vremena ni živaca... Više me stvarno nije bilo briga...
2019 01 08
> jackrussel: > Ja sam odustala od tih nazovi usluga. > Kupila sam tromjesečno VIP članstvo koje su aktivirali nakon nekih 7 dana jer sam inače na A1 bonovima. > Jer kao s njima to teže ide. > Tad je još bio VIP, ne A1. Na odgovore službe za podršku sam čekala po 2-3 dana. > Kad sam konačno odredila uhvatiti vremena za posložiti ormar, usluga mi je već bila isključena. > Ne mogu tvrditi jer se nisam puno zamarala time, ali sam uvjerena da mi je članstvo počelo teći čim su mi skinute kune..,a to je odmah. > Realizirano mi je bilo nakon 6-7 dana, a isključilo se valjda automatski čim je prošlo mjesec dana. > Ona ostala 2 mjeseca - propala. > Trebala sam možda opet slati upite, ali zaista nisam imala tad vremena ni živaca... > Više me stvarno nije bilo briga... ma ovo je apsurdno... nisam znala da jos uvijek postoje takve greske u sustavu :o
2019 01 08
Meni se odmah aktivira čim kupim VIP usluge inače. A sad ako se Vama ne aktivira odmah,znači neka je greška.
2019 01 08
Da, meni se dogodilo, ali više neće jer ne vidim zašto bih plaćala i nervirala se...
2019 01 08
Ja sam prije par dana kupila uslugu promovirani artikl, a usluge u postavkama nigdje.
2019 01 08
Pozdrav, ja sam kupila 40 kn i kupila usluga za oko 15 kn prije dva dana i uzeli su m i novce, a nisu mi aktivirali usluge. Sada sam probala sa drugog profila kupiti uslugu i isto mi je otislo 1,5kn a od aktivacje nista. Bas sam razocarana, jer ovo nije prvi puta da usluge ne rade, uzmu novce i nikada ne vrate. Sramota!
2019 01 08
Imam isti problem. Danas sam uplatila promovirani artikli i posebne usluge prvi put 3kn pa 1,5 posle par sati još jednom 1,5kn ali ništa mi se nije pojavilo mada sam dobila obavjest da su usluge plaćenje i da će biti uskoro aktivirane. Sve je bilo za 09.01.2019. za nakit. Inače kad uplatim odmah nakon par miuta mogu postaviti artikl za dan za koji sam platila uslugu. Ovo je prvi put da imam ovakvo iskustvo. Kako vi rješavate ovakve situacije? Pisala sam adminu2 da vidim šta se to dogadja. s
2019 01 08
Čekam odgovor.
2019 01 08
ja samo znam da sam razocarana i zelim dobiti svoju uslugu koju sam i platila... ali i dalje nista se ne desava i cekam :@
2019 01 08
Nešto ne valja s uslugama. Ja sam se jučer obratila Adminu,ali ona ne odgovara...manje bitno,glavno da novci sjedaju....
2019 01 08
1 2 3 4