Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

liu jo torbe

Curke, je koja narucivala sa njihove stranice? imaju popuste 40%na torbice pa se isplati :) zanima me za koliko dode dostava? i kako ste zadovoljne s njohovim torbicama?
2019 01 11
Zadovoljna sam. Inace dosta pazim torbe i L. Jo konkretno nisam puno nosila. Ali da ima etiketu nebi razlikovali od stvarno nove, a ostavlja dojam da moze vjecno. Doduse moje su dugo i npr. Guessove ok, dok cure uglavnom govore kako su nekvalitetne, ne znam jel do izbora ili mene ko mene..pa pitanje koliko sam od pomoci :| ali vjerujem da uz malo pazenja ( u smislu nemojte pretrpati, bacati, obrisite je povremeno lagano) moze trajati jaaako dugo kao nova i vrijedi tih novaca vise od recimo Guess ili kojim slucajem skupljih Zarinih, onih od 500 i vise.. Takodjer razmisljam o kupnji jedne ali uzivo, pa ne znam kakva je situacija sa dostavom sa sluzbene stranice. Uzivo su mi puno ljepse inace, na stranici mi nisu privlacne toliko pa tesko procijenim. Eto..ja mislim da se po pitanju kvalitete isplate kupiti na snizenju, i naravno originalnog izgleda su definitivno :)
2019 01 11
Nisam narucivala - kupovala lajv, imam nekoliko - obozavam ih; nosim puno i svakodnevno, drndam, mrndam i sve u super stanju. Mislim da je i do toga sto Sonja kaze; dosta pazim pri odabiru i kupujem koje mi se cine kvalitetne.
2019 01 11
Pozdrav,ja ih imam nekoliko i mogu reci da su top kvalitete, stvarno vrijede cijenovno koliko koštaju.Također ih i poprilično čuvam i ne nosim često :)
2019 01 12
> Arijana91: > Curke, je koja narucivala sa njihove stranice? imaju popuste 40%na torbice pa se isplati :) > zanima me za koliko dode dostava? i kako ste zadovoljne s njohovim torbicama? Pozdrav! Može link na konkretnu stranicu? Hvala!
2019 01 14
Hvala!
2019 01 14
Kupila par puta i cca 100kn je postarina i kroz 3-5dana stigne.
2019 01 15