Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Poreč, Rovinj ili Umag?

Koji grad odabrati za sezonski posao; Poreč, Rovinj ili Umag? Di su najbolje plaže, izlasci, život?
prije 24 dana, 21:39
Po meni je najbolji Poreč...ima dosta raznolik zabavni program preko ljeta...plaže u Istri mi se uglavnom ne sviđaju jer budu većinom stijene, ali u Poreču postoji i plaža s kamenčićima...u Umagu mi se čini da su nešto gore plaže, jedino kad je ATP je jako živo...a Rovinj mi je nekako mirniji grad, više za parove i sl. (a mislim i da je najskuplji od ta 3)...eto, to je moj dojam, ali netko je možda doživio drugačije (napominjem da nisam nikada živjela tamo, samo bila na godišnjem :P )
prije 24 dana, 22:41
Za posao ne znam kako je ali sto se izlazaka tice Porec je br.1.Imam vikendicu u okolici i vec 20 godina izlazim u Porec ...ima sadrzaja za djecu ,mlade i za nas malo starije 😏...Obisla sam skoro cijelu Istru i Porec je stvarno najbolji grad za uzivanje
prije 24 dana, 09:58
Vidi se da ne živite u Istri jer je ovo skrooooz daleko od istine 😃 tu mozes birati pijesak, mini kamenčiće, srednje, vece, malo vece, stijene, ploče, bazene itd. 😃 Po meni su sva 3 grada skroz ok za sezonu, uvijek je živo ali mislim da Rovinj ima nekako najviše sadržaja, ma da je i Poreč super. Umag top tokom ATP turnira ☺️ > ProdajaOdjece7: > ...plaže u Istri mi se uglavnom ne sviđaju jer budu većinom stijene, ali u Poreču postoji i plaža s kamenčićima...
prije 24 dana, 12:03
Pošto sam rodom iz Istre, a živjela sam u Puli i Poreču (dok sam plaže istražila uzduž zapadne Istre) mogu potvrditi da ima različitih plaža. Velika pješčana plaža je u Medulinu. U Puli su većinom stjenovite, ali ima nekoliko prepredivnih šljunčanim sa lijepim ulazom u more kao što su Valkane, Ambrela, Zlatne stijene, Havajsko i Gortanova uvala. U Valbadonu od policijskog odmarališta do Fažane su mi najljepše šljunčane plaže. U Rovinju "odmah u gradu" su stjenovite, ali ok plaže su prema Tvornici duhana i hotelima. S one druge strane nisam bila. U Poreču ima dosta šljunčanih i betoniranih plaža, a ima i stjenovitih - baš za sve ukuse. Plaža ima od Zelene lagune pa sve do Červar porta i Lanterne. Ima od onih u sjeni šuma i maslina (Porto Busola), a ima i onih gdje sunce piči cijeli dan. Novigrad isto ima lijepu plažu, ali od marine prema Umagu. Ona pokraj starog grada je katastrofa... valjda najgora ikad jer je sva oštra i puna stijena.
prije 24 dana, 14:36
Meni osobno najljepsi grad na Jadranu je Rovinj. A bila sam u mnogim, od Dubrovnika, Visa, Lastova, Korcule, Hvara, Makarske, Splita, Trogira, Zadra, Sibenika i jos sve gore na sjever, a i jos mnostvo manjih mjesta sam obisla. Ali Rovinj, ajme meni..... predivan, predivan... Da ne bi sad bilo drvljem i kamenjem, ja iznosim vlastite dozivljaje i preferencije, koje se, dopustam, mogu razlikovati od drugih:)
prije 24 dana, 17:07
Fala cure na pomoći :) evo Umag san otpisala, sad se dvoumin Poreč ili Rovinj? :o
prije 23 dana, 16:03
Za bilo koji da se odlucite oba su krasna...ja Porec volim jer sam blizu njega ,ali i Rovinj je prekrasan grad❤.Ako vas put nanese prema Balama u kojima je muzej dinosaura i autohtonih ptica navratite na kupanje na Mon Perin ...toliko plavetnilo nisu moje oci nigdje vidjele 😍.Preporucam vam i zvjezdarnicu Visnjan ,rt Kamenjak sa stopama dinosaura ....ma sve je divno ,treba se samo uputiti bez cilja ...
prije 22 dana, 22:53
Za bilo koji da se odlucite oba su krasna...ja Porec volim jer sam blizu njega ,ali i Rovinj je prekrasan grad❤.Ako vas put nanese prema Balama u kojima je muzej dinosaura i autohtonih ptica navratite na kupanje na Mon Perin ...toliko plavetnilo nisu moje oci nigdje vidjele 😍.Preporucam vam i zvjezdarnicu Visnjan ,rt Kamenjak sa stopama dinosaura ....ma sve je divno ,treba se samo uputiti bez cilja ...
prije 22 dana, 22:53
Puno hvala na preporukama! Svakako ću posjetit :)> Natalija77: > Za bilo koji da se odlucite oba su krasna...ja Porec volim jer sam blizu njega ,ali i Rovinj je prekrasan grad❤.Ako vas put nanese prema Balama u kojima je muzej dinosaura i autohtonih ptica navratite na kupanje na Mon Perin ...toliko plavetnilo nisu moje oci nigdje vidjele 😍.Preporucam vam i zvjezdarnicu Visnjan ,rt Kamenjak sa stopama dinosaura ....ma sve je divno ,treba se samo uputiti bez cilja ...
prije 22 dana, 15:53
Rovinj je prekrasan.Puno puta sam tamo bila, ljetovala i radila.Imam samo riječi hvale i prekrasne uspomene.
prije 21 dan, 11:32
Zivjela sam u Umagu tako da ga ne preporučam. Mislim da je najbolji izbor Poreč. Složila bih se i s ovime što je Katarina rekla u postu gore :)
prije 21 dan, 18:55
> Epona386: > Zivjela sam u Umagu tako da ga ne preporučam. Mislim da je najbolji izbor Poreč. Složila bih se i s ovime što je Katarina rekla u postu gore :) Hvala ti puno :)
prije 20 dana, 10:38
https://www.booking.com/s/27_8/8ad3f691 Ako cete rezervirati smjestaj preko bookinga evo link za 10% popusta, a za smjestaj preko airbnba se moze naci link za popust na stranici putoholicari :)
prije 20 dana, 12:44