Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Poreč, Rovinj ili Umag?

Koji grad odabrati za sezonski posao; Poreč, Rovinj ili Umag? Di su najbolje plaže, izlasci, život?
2019 01 22
Po meni je najbolji Poreč...ima dosta raznolik zabavni program preko ljeta...plaže u Istri mi se uglavnom ne sviđaju jer budu većinom stijene, ali u Poreču postoji i plaža s kamenčićima...u Umagu mi se čini da su nešto gore plaže, jedino kad je ATP je jako živo...a Rovinj mi je nekako mirniji grad, više za parove i sl. (a mislim i da je najskuplji od ta 3)...eto, to je moj dojam, ali netko je možda doživio drugačije (napominjem da nisam nikada živjela tamo, samo bila na godišnjem :P )
2019 01 22
Za posao ne znam kako je ali sto se izlazaka tice Porec je br.1.Imam vikendicu u okolici i vec 20 godina izlazim u Porec ...ima sadrzaja za djecu ,mlade i za nas malo starije 😏...Obisla sam skoro cijelu Istru i Porec je stvarno najbolji grad za uzivanje
2019 01 23
Vidi se da ne živite u Istri jer je ovo skrooooz daleko od istine 😃 tu mozes birati pijesak, mini kamenčiće, srednje, vece, malo vece, stijene, ploče, bazene itd. 😃 Po meni su sva 3 grada skroz ok za sezonu, uvijek je živo ali mislim da Rovinj ima nekako najviše sadržaja, ma da je i Poreč super. Umag top tokom ATP turnira ☺️ > ProdajaOdjece7: > ...plaže u Istri mi se uglavnom ne sviđaju jer budu većinom stijene, ali u Poreču postoji i plaža s kamenčićima...
2019 01 23
Pošto sam rodom iz Istre, a živjela sam u Puli i Poreču (dok sam plaže istražila uzduž zapadne Istre) mogu potvrditi da ima različitih plaža. Velika pješčana plaža je u Medulinu. U Puli su većinom stjenovite, ali ima nekoliko prepredivnih šljunčanim sa lijepim ulazom u more kao što su Valkane, Ambrela, Zlatne stijene, Havajsko i Gortanova uvala. U Valbadonu od policijskog odmarališta do Fažane su mi najljepše šljunčane plaže. U Rovinju "odmah u gradu" su stjenovite, ali ok plaže su prema Tvornici duhana i hotelima. S one druge strane nisam bila. U Poreču ima dosta šljunčanih i betoniranih plaža, a ima i stjenovitih - baš za sve ukuse. Plaža ima od Zelene lagune pa sve do Červar porta i Lanterne. Ima od onih u sjeni šuma i maslina (Porto Busola), a ima i onih gdje sunce piči cijeli dan. Novigrad isto ima lijepu plažu, ali od marine prema Umagu. Ona pokraj starog grada je katastrofa... valjda najgora ikad jer je sva oštra i puna stijena.
2019 01 23
Meni osobno najljepsi grad na Jadranu je Rovinj. A bila sam u mnogim, od Dubrovnika, Visa, Lastova, Korcule, Hvara, Makarske, Splita, Trogira, Zadra, Sibenika i jos sve gore na sjever, a i jos mnostvo manjih mjesta sam obisla. Ali Rovinj, ajme meni..... predivan, predivan... Da ne bi sad bilo drvljem i kamenjem, ja iznosim vlastite dozivljaje i preferencije, koje se, dopustam, mogu razlikovati od drugih:)
2019 01 23
Fala cure na pomoći :) evo Umag san otpisala, sad se dvoumin Poreč ili Rovinj? :o
2019 01 24
Za bilo koji da se odlucite oba su krasna...ja Porec volim jer sam blizu njega ,ali i Rovinj je prekrasan grad❤.Ako vas put nanese prema Balama u kojima je muzej dinosaura i autohtonih ptica navratite na kupanje na Mon Perin ...toliko plavetnilo nisu moje oci nigdje vidjele 😍.Preporucam vam i zvjezdarnicu Visnjan ,rt Kamenjak sa stopama dinosaura ....ma sve je divno ,treba se samo uputiti bez cilja ...
2019 01 24
Za bilo koji da se odlucite oba su krasna...ja Porec volim jer sam blizu njega ,ali i Rovinj je prekrasan grad❤.Ako vas put nanese prema Balama u kojima je muzej dinosaura i autohtonih ptica navratite na kupanje na Mon Perin ...toliko plavetnilo nisu moje oci nigdje vidjele 😍.Preporucam vam i zvjezdarnicu Visnjan ,rt Kamenjak sa stopama dinosaura ....ma sve je divno ,treba se samo uputiti bez cilja ...
2019 01 24
Puno hvala na preporukama! Svakako ću posjetit :)> Natalija77: > Za bilo koji da se odlucite oba su krasna...ja Porec volim jer sam blizu njega ,ali i Rovinj je prekrasan grad❤.Ako vas put nanese prema Balama u kojima je muzej dinosaura i autohtonih ptica navratite na kupanje na Mon Perin ...toliko plavetnilo nisu moje oci nigdje vidjele 😍.Preporucam vam i zvjezdarnicu Visnjan ,rt Kamenjak sa stopama dinosaura ....ma sve je divno ,treba se samo uputiti bez cilja ...
2019 01 25
Rovinj je prekrasan.Puno puta sam tamo bila, ljetovala i radila.Imam samo riječi hvale i prekrasne uspomene.
2019 01 26
Zivjela sam u Umagu tako da ga ne preporučam. Mislim da je najbolji izbor Poreč. Složila bih se i s ovime što je Katarina rekla u postu gore :)
2019 01 26
> Epona386: > Zivjela sam u Umagu tako da ga ne preporučam. Mislim da je najbolji izbor Poreč. Složila bih se i s ovime što je Katarina rekla u postu gore :) Hvala ti puno :)
2019 01 27