Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

Odjednom ivana aka neli odgovara u inbox. Expresno. Aha. Rajt. Lolčina.
2019 01 25
> teehee: > Odjednom ivana aka neli odgovara u inbox. Expresno. Aha. Rajt. Lolčina. Joj da odjednom a nije je bilo LOL koji crnjak
2019 01 25
Dajana dajte oladite sa sramom i svime ostalim. Čim je tema o prevari na forumu, tiče se svih nas koji se koristimo stranicom. Ja ne želim da mi itko prevari! Vi na krpicama niste pravnica, nego korisnica, kao i mi sve ostale, i zapravo imate moralnu obvezu naći prevaranticu i upozoriti ostale. Trebali ste to i ranije.
2019 01 25
> Tanči14: > > TeaCaric: > > Ja i Ana smo sve fino privatno dogovorile, sto i kako cemo dalje. > > A sto ce ostali uraditi ne znam. Svima na dusu. > Super za Vas. > To pokazuje koliko je Ana veliki čovjek i poštena do bola. > Nakon svega što je doživjela od Vas. > Glavno da ste ju onako ružno napadali i vrijeđali. > Javno! > Ali joj se niste javno ispričali. > (Sad bi trebalo napisati, što? Fuj, gadljivo...?!?) Btw, ja sam njoj predlozila da rijesi to sto ima i da ne uplacuje dok torba ne bude u mene. Nije ona mene kontaktirala i objasnila svoje trenutne troskove. Toliko o tome da je samo ona tu oštećena i veliki covjek. Obje smo.
2019 01 25
Al samo me zanima, pa pobogu zasto nisi rekla od kud ti torba uz sva ona dopisivanja? To je jedino sto zelim znati. Zasto?? Nije fer.
2019 01 25
Sve skupa katastrofa! Briše temu o tako gadnoj prevari samo zato jer ju je Tea zamolila. Optužuje Anku da je znala što kupuje, a u svom oglasu potvrđuje da ima karticu autentičnosti. Da se obratila curi saznajemo tek danas, a što mi je najgore od svega, kao da je upućuje da stvar rješava s drugima. Mislim da prestajem pratiti ovu temu, zapamtila sam imena koja trebam, odnosno ne trebam za suradnju. Cure sretno s povratom novca!
2019 01 25
Neli ce meni vratit novac ja cu anki anka tei. Torba ide meni i ja ju vracam neli kad dodjem po pare. Kraj price
2019 01 25
Točno tako, zapamtiš ime i prekrižiš. Zauvijek. Fascinantno mi je kako se napada Tea i brani Anka, a Tea ovdje najmanje kriva, još se potrudila da certificira torbu. A Anka je dobro znala što prodaje i prevarila je Teu jer je već dobro znala da nije original, nego je mudro prešutila. Zato ju je i prodala po tako niskoj cijeni. Jedina prava žrtva ovdje je Tea. I razumijem što je izgubila živce. I nema isprike za nikog u lancu jer niti jedna nije htjela vratit novce iako su sve znale što su napravile. Prevarantice su i jedna i druga i ako postoji treća, tj. početna. Ma dno!
2019 01 25
Lezim u gripi i pratim temu od jucer, jos od one obrisane teme. Ne kuzim, koja je razlika izmedju Dajane i Anke? Sto je to Dajana uradila, a da Anka nije? Stovise, Anka je znala otkud torba, Tea cak nije imala ni tu informaciju. Po meni, katastrofa obje.
2019 01 25
> dajana.bistric: > Neli ce meni vratit novac ja cu anki anka tei. Torba ide meni i ja ju vracam neli kad dodjem po pare. Kraj price vi anki, anka tei, a sto anki ostaje? vi trebate vratiti svakoj po 800... ili koliko vec su uplatile
2019 01 25
> dajana.bistric: > Neli ce meni vratit novac ja cu anki anka tei. Torba ide meni i ja ju vracam neli kad dodjem po pare. Kraj price ⬆️
2019 01 25
> teodor22: > Lezim u gripi i pratim temu od jucer, jos od one obrisane teme. Ne kuzim, koja je razlika izmedju Dajane i Anke? Sto je to Dajana uradila, a da Anka nije? Stovise, Anka je znala otkud torba, Tea cak nije imala ni tu informaciju. Po meni, katastrofa obje. Napokon realan komentar
2019 01 25
> albamagdalena: > Točno tako, zapamtiš ime i prekrižiš. Zauvijek. Fascinantno mi je kako se napada Tea i brani Anka, a Tea ovdje najmanje kriva, još se potrudila da certificira torbu. A Anka je dobro znala što prodaje i prevarila je Teu jer je već dobro znala da nije original, nego je mudro prešutila. Zato ju je i prodala po tako niskoj cijeni. Jedina prava žrtva ovdje je Tea. I razumijem što je izgubila živce. I nema isprike za nikog u lancu jer niti jedna nije htjela vratit novce iako su sve znale što su napravile. Prevarantice su i jedna i druga i ako postoji treća, tj. početna. > Ma dno! To ti je Dajana vjerojatno rekla da sam ja znala da torba nije original, pa ponavljam sad i tebi i svima ostalima koji misle tako, da sam znala da mi je prodala kopiju prvo bi zvala Dajanu, ostavila negativnu i otvorila temu o tome kako mi je prodala laznjak pod original a ne stavila ju u prodaju, da se razumijemo. Nisam bas tako ogranicena da ne znam da bi se dogodilo upravo ovo sto se sad dogadja
2019 01 25
> dajana.bistric: > > teodor22: > > Lezim u gripi i pratim temu od jucer, jos od one obrisane teme. Ne kuzim, koja je razlika izmedju Dajane i Anke? Sto je to Dajana uradila, a da Anka nije? Stovise, Anka je znala otkud torba, Tea cak nije imala ni tu informaciju. Po meni, katastrofa obje. > Napokon realan komentar Hvala sto si napokon potvrdila da znas sta si mi prodala
2019 01 25
> albamagdalena: > Točno tako, zapamtiš ime i prekrižiš. Zauvijek. Fascinantno mi je kako se napada Tea i brani Anka, a Tea ovdje najmanje kriva, još se potrudila da certificira torbu. A Anka je dobro znala što prodaje i prevarila je Teu jer je već dobro znala da nije original, nego je mudro prešutila. Zato ju je i prodala po tako niskoj cijeni. Jedina prava žrtva ovdje je Tea. I razumijem što je izgubila živce. I nema isprike za nikog u lancu jer niti jedna nije htjela vratit novce iako su sve znale što su napravile. Prevarantice su i jedna i druga i ako postoji treća, tj. početna. > Ma dno! Bravo, potpisujem svako slovo komentara!
2019 01 25
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 42