Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Crvenilo na djecjoj guzi

Sto preporucujete dijete je malo prehladeno i ima rjedu stolicu pa je dosta pocrvenila guza Dal je dobro malo naspricati sa octanosept sprejom?? Ili koju bi mi kremicu preporucili da je dobra
prije 6 dana, 11:24
Moj mali je imao isti problem, JGL mast je najbolja. Imate ju u Bipi, Konzumu, Mulleru, svugdje praktički. Dobro mu osušite pelensko područje nakon kupanja, i onda ova mast, i malo ga ostavite bez pelene da se nadražena koža smiri. Nema potrebe za Octeniseptom.
prije 6 dana, 11:36
Ne Octanosept, mazati sa Sudocremom, imate u lhekarnoj i dm-u
prije 6 dana, 11:41
E super hvala
prije 6 dana, 11:41
Ako primijetite plikove, mjehuriće ili nešto slično, tj da se ne poboljšava idite pedijatru, prepisat će vam onda neku mast, mislim da s kortikosteroidima pomaže kod težih slučajeva pelenskog osipa. Mi smo probali sve masti moguće, od Mustele, Sudokrema, iz ljekarne, ali JGL doslovce odnese pelenski osip.
prije 6 dana, 11:51
Nema nista ni plikove ni pristice samo jako crvenilo
prije 6 dana, 12:05
JGL mast je odlicna, takoder preporucujem nju.
prije 6 dana, 12:12
Moja mala je isto imala jako crvenilo na guzi pa smo mazali sudocremom i proslo je kroz par dana. Ima u ljekarni zq kupit negdje 62kn kosta, a manja bocica je oko 40ak kn.
prije 6 dana, 12:21
Sudokrem👍
prije 6 dana, 13:49
Sudocrem definitivno! Moj mali kad se rodio je imao guzu malo manje crvenu nego one bebe šta se žena bila žalila na bolnicu Fran Mihaljević ako ste pratili to... I moja patronažna neke gluposti savjetovala samo mu se još vise pogoršalo... Na kraju mi je prijateljica taj Sudocrem dala... Par puta sam mazala i bilo je kao rukom odneseno...
prije 6 dana, 15:41
Sudocrem ali i melem baby krema za pelenski osip. Odlicna je. 55kn kosta 150ml. Ta melem baby linija je pravo otkrice.
prije 6 dana, 16:23
Nama je sudocrem zakon! 😊
prije 6 dana, 17:38
Sudocrem..zakon za sve...imate ga i u plodinama kupiti..
prije 6 dana, 19:09
JGL za svaki dan, Sudokrem (ili Babylove cink krema) kada je crvena. Bolje prati s blazinicama i vodom nego vlažnim maramicama. Ima odličan sprej od Aderme (85 kn) https://www.ljekarne-pavlic.hr/product/a-derma-cytelium-sprej-koji-susi/ kojeg nam je preporučila pedijatrica kada je guza baš bila upaljena i ništa nije pomagalo.
prije 5 dana, 23:10
Sudokrem je super ako je samo crvenilo, nije veliki ojed jer inače zna peckati. Za velike ojede i osip me je spasio Cicaplast baum 5.
prije 5 dana, 12:59
1 2 Sljedeći