Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nestala tema o prevari

Mozda je ta doticna nesta kupovala od te prave Dolores pa je zato dala njen br racuna..hmm tko zna
2019 02 10
Ana Barbaric modus operandi
2019 02 10
Pa ima li Dolores profil na MK?
2019 02 10
Cesija....
2019 02 10
Nista mi nije jasno.profil je blokiran a niste ni negativnu ostavili..
2019 02 10
Mislim da je prevarantica htjela nesto kupiti od dolores i dala njene podatke da uplatite njoj. I onda je ova vratila novac jer od vas nije tribala niti dobit uplatu. Ana Mate ima takav nacin "rada".
2019 02 10
Najvjerojatnije je tako. Prevarantica je željela kupiti nešto od nje, uplatila joj na rn i vjerojatno bi dala tvoje ime, a svoju adresu za slanje. AMB mo. Vjerujem da se prava Dolores ne bi upuštala u takvo "poslovanje". Prema mom iskustvu, gđa je profesionalna i fer u suradnji.
2019 02 10
> sanjaurban: > Pa ima li Dolores profil na MK? Mislim da nema. Kupovala sam nešto kod nje prije koju godinu. Koliko znam posluje preko fb. Kontakt nije teško pronaći. Uopće me ne čudi što je novac vratila odmah jer joj je sigurno u interesu da joj se ime ne poteže u negativnom kontekstu. Ovo su dakako moji zaključci i nagađanja.
2019 02 10
Velimir profil je blokiran jer se prava Dolores tužila adminkama Prava dolores nema profil na krpicama
2019 02 10
Sanja ja sam trazila tu makeup kucu i ona se javila da ju ona ima i da ce mi ju prodati i nakog toga ju je objavila i na profilu
2019 02 10
> Makeupfashion: > Sanja ja sam trazila tu makeup kucu i ona se javila da ju ona ima i da ce mi ju prodati i nakog toga ju je objavila i na profilu Pa to je to..ona je vjerojatno trebala nesto od te Dolores pa je tebi dala da uplatis na njen racun..tako bi ona ispala posten kupac a tebi je prodavala maglu..ona sve ima sto se trazi..od igle do lokomotive...ili je cak mozda i Lorena u pitanju...
2019 02 10
AB samo ceka da se pojavi oglas Trazim ili Kupujem..... Ona sve ima u ponudi!!!
2019 02 10
Drage moje ! Ovim putem sam napravila profil samo da se javim. Ja sam vlasnica brenda Design by Jelkra i danas sam saznala da se moj račun od firme dijeli za upalatu na krpicama od strane dotične. Također je danas sve prijavljeno na policiju jer nažalost ovo je jedan jako ozbiljan problem te mi je dotična ukrala identitet što je teško kazneno dijelo a kamoli se služiti mojim podatcima i adresu stanovanja dijeliti okolo. Dotičnoj gospođi sam odmah vratila novac jer to moj novac nije niti mi pripada Također kad sam vidjela ime Ana Mate shvatila sam da je dotična pokušala od mene kupiti par puta pouzećem majice što je isključuje opciju da je sada naručivala sa drugog profila ! Iskreno sam u velikom šoku i evo nažalost ovo će se morati riješiti tako da ce doticna mozda dobiti i kaznu zatvora. A ja osobno cu ju i privatno tuziti ako bude potrebno. Hvala
2019 02 11
> velimir: > > Makeupfashion: > > Sanja ja sam trazila tu makeup kucu i ona se javila da ju ona ima i da ce mi ju prodati i nakog toga ju je objavila i na profilu > Pa to je to..ona je vjerojatno trebala nesto od te Dolores pa je tebi dala da uplatis na njen racun..tako bi ona ispala posten kupac a tebi je prodavala maglu..ona sve ima sto se trazi..od igle do lokomotive...ili je cak mozda i Lorena u pitanju... Točno mislim da je tako nešto u pitanju...
2019 02 11
Molim da mi netko pomogne kome da se obratim za uznemiravanje ovdje. Ne želim brisati account. Armin mi ne želi pomoći jer ničemu ne služi. Sve ću danas prijaviti policiji svakako! Ima li tko ideju neku dodatno?
2019 02 11