Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kako obojati brusenu jaknicu?

Drage djevojke, evo ovako, imam jaknicu krem boje, brusena koza, uglavnom zaprljala sam ju, mama ju je stavila prati u masinu, na 30 stupnjeva, bez centrifuge (tak I pise da se odrzava), stavila je samo nju, kada sam ju izvadila iz masine odvratna je bila, iznutra je crna, izvana krem I kao da je to crno puatilo boju po njoj, nista se nije oprala, I jednostavno izgleda uzasno prljavo, kupila sam neku boju u dm-u da ju ofarbam I ono trenutno izgleda jos gore, I ne znam sto da radim, dali joj ima pomoci, dali postoji neka boja koja kojom bi uspjela rjesiti problem, ako je netko od vas imao slican problem I zna rjesenje bila bih jako zahvalna! :)
2019 02 10
Možda je najbolje odnijeti negdje u kemijsku čistionu koja se bavi bojanjem kožnih odjevnih predmeta.npr. u Zagrebu to rade u Lemia čistionama, farbaju u tamnoplavu i crnu boju.Možda imaju svoju radnju i u vašem gradu 😊
2019 02 10
Da, LEMIJA farba, ali neznam za kožu...samo pamuk, koliko znam.
2019 02 10
Piše im na web stranici da farbaju i čiste kožu, svakako treba još nazvati i pitati😊 Al stvarno ne znam da li imaju poslovnice u Vinkovcima 😀
2019 02 10
Točnije u Đakovu.
2019 02 10
Prijateljica mi je pricala za tu neku boju, uglavnom decku je gazelice ofarbala jer su se bas isfucale, u crno ih je ofarbala, I ono patike su izgledale ko nove, a ona je uzela neku staru boju od mame I nema pojma, pa sam u potrazi za takvom bojom, svakako cu provjeriti sve sto sto ste navele I punoo hvala na odgovorima! :)
2019 02 11