Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pomoc oko upisa u vrtic

Na porodiljnom sam i trenutno se vodim kao nezaposlena. Kako ce mala 22.5. Napunit godinu dana cilj mi se zaposlit odma nakon toga jer sa placom od dragoga nece bit dovoljno za prezivjet mjesec. Nakon njenog prvog rodjendana Zelim ju upisat u vrtic a kako nemamo nikog na raspolaganju za cuvanje jedino mi preostaje upisat ju u neki privatni vrtic koji ima jos slobodnih mjesta...Iz Zagreba sam, kvart Crnomerec. Dali neko zna koliko se krecu cijene privatnih vrtica? Gledala sam po internetu i u drzavne vrtice ne vjerujem da cemo upast posto sam nezaposlena 😏😏 Ako netko zna kakvu informaciju, slobodno pisitee
2019 03 04
Mogu vam napisati za privatne jaslice u koje mi idemo... Puna ekonomska cijena je 2 500 kn. Grad Zagreb subvencionira dio cijene ako oba roditelja imaju prebivalište u Zagrebu u iznosu između 1 300 i 1 750 kn - ovisno o prihodovnom cenzusu. Subvencionira se i iznos ako imate stambeni kredit ili plaćate najam stana - morate imati kupoprodajni ugovor za stan ili ugovor o najmu. Prihodi se uzimaju bez poreza i prireza. Kad se oduzmu svi subvencionirani iznosi - onda se gleda koliki su vam mjesečni prihodi po članovima kućanstva i ovisno o tome dobijete cijenu koju plaćate, postoji nekoliko razreda. Mi smo konkretno od te pune cijene (2 500 kn) kad se oduzmu subvencije došli do mjesečne cijene od 900 kn. To je bilo za prošlu godinu; za ovu smo nedavno predali papire od 2018. pa čekamo izračun, ali max. koji bi mogli plaćati je 1 250 kn. Trenutno smo na minimumu od 900 Najbolje vam je pregledati web stranice vrtića, na većini imate sve informacije; kontaktirajte one koje nemaju cijenu pa će vam reći...
2019 03 04