Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Rad u pekari..

Pozz.svima..U potrazi sam za poslom..Stalno u svom gradu viđam u pekarama da traže radnice,nikad nisam radila u prodaji tako da ništa neznam..Zanima me ako mi može netko sa iskustvom ispričat kako se to uopće radi..Imam osječaj da se za kruh i peciva sve šifre moraju znati napamet ili?Zanima me kakvo je općenito radno vrijeme u pekarama?
2019 03 21
Pozz, ja sam radila u trgovini mjesovite robe i u pocetku mi nije bilo lako jer za svaku salamu, kruh, pecivo i nesto trebala sam znati sifru koje sam isto tako mogla citati sa papira samo bi to onda potrajalo npr i sl., isto tako sto se tice kruha trebala sam prepoznati koji je bijeli, koji polubijeli i sl.tome, ali naucila sam s vremenom naravno da postoje cake neke.. tipa kod nas je bijeli bio "obican", dok je polubijeli imao par rupica po sebi i sl. Nitko se nije rodio sa znanjem tako da cete lagano naucit. Prvih par dana cete vjerojatno citati sa salabahtera sifre, a onda s vremenom zapamtite.. Sretno!
2019 03 21
> ivka25: > Pozz, ja sam radila u trgovini mjesovite robe i u pocetku mi nije bilo lako jer za svaku salamu, kruh, pecivo i nesto trebala sam znati sifru koje sam isto tako mogla citati sa papira samo bi to onda potrajalo npr i sl., isto tako sto se tice kruha trebala sam prepoznati koji je bijeli, koji polubijeli i sl.tome, ali naucila sam s vremenom naravno da postoje cake neke.. tipa kod nas je bijeli bio "obican", dok je polubijeli imao par rupica po sebi i sl. > Nitko se nije rodio sa znanjem tako da cete lagano naucit. Prvih par dana cete vjerojatno citati sa salabahtera sifre, a onda s vremenom zapamtite.. > Sretno! Hvala..Najviše se bojim reda ljudi a ja sva zbunjena i sve mi izmješano..
2019 03 21
Ma bit ce to sve ok, razmisljajte na nacin da vi to mozete, zelite i hocete i na kraju sveg truda imat cete nagradu, a to su vasi novcici.. Razumijem strah od nepoznatog, ali tko ne riskira ne profitira, zar ne??😉
2019 03 21
I ja sam radila u trgovini mjesovitom robom na salamama i sa kruhom. Morala sam raditi i sendvice, sifre sam imala napisane i citala sam. Na pocetku je uvijek tesko al sam ja dala otkaz jer sam nasla bolji posao. U trgovini nisam ni pauzu imala. Ako od kupaca netko pocne sta komentirati ili duze trazite sifru samo im kazite da ste nova i jos ucite i to je to. Ne trebate se zamarati s ljudima
2019 03 21
Ja sam ti radila u pekari 3 god..sto se tice sifri i svega brzo se uhodas ako imas volju..ali iskreno cu ti reci to je uzasan posao.ja sam radila od 5 ujutro..kad sam prva smjena a kad sam druga do 9.nemas ni petka ni svetka..a bila sam osim prodavaca i pekar kad treba😂😂sve to ovisi i gdje radis..i kakvi su uvjeti
2019 03 21
Kakve su plaće? Govorimo li o privatnim pekarnicama ili pekarskim lancima poput Mlinara, PanPeka i dr?
2019 03 28