Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trazim savjet

> IvanaHercegovac: > Meni su neke korisnice s kojima sam prije surađivala, i koje bi otvorile temu na forumu, a ja se ubacim sa nečim kontra, izbrisale povratne 😂 Mora da ih je jako pogodilo sto ih ne ljubis u straznjicu. 😂😂😂 Stvarno svasta ima na Krpicama, prava stranica za neko psiholosko istrazivanje razno raznih profila osobnosti. 😊
2019 03 25
Jako puno puta sam imala istu situaciju... >:(
2019 03 25
Mene zanima nesto drugo, nadam se da se osoba koja je otvorila temu nece ljutiti sto upadam s drugim pitanjem. Zanima me kako vi kada zelite kupiti nesto od neke osobe (ako vam se stvarno svida jako), ali ima 0 povratnih, kako se onda barem koliko toliko osigurati i provjeriti?
2019 03 25
> GabrielaS1: > Mene zanima nesto drugo, nadam se da se osoba koja je otvorila temu nece ljutiti sto upadam s drugim pitanjem. Zanima me kako vi kada zelite kupiti nesto od neke osobe (ako vam se stvarno svida jako), ali ima 0 povratnih, kako se onda barem koliko toliko osigurati i provjeriti? Mozete provjeriti crnu listu i ovdje i onih nekoliko na fb. Ne znam sto drugo, iskreno. Imala sam nekoliko takvih suradnji i bilo je u redu, kao sto moze ispasti totalni kaos s nekim tko ima puno povratnih. Nitko vam nista ne garantira. A to nacekivanje izgleda sve cesce s korisnicama koje imaju dosta povratnih. Uvijek se moze nesto dogoditi, iskrsnuti, ali par sekundi za poruku ne bi trebao biti problem.
2019 03 25
1 2