Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Da li je on normalan

Ehh..kako ti i sam nickname kaže, idući puta kad ga sretneš ostani "Hladnacura". Mala..primi se knjige, ne gubi vrijeme na..hmm..ne daj bože da ostaneš trudna. Kaj fakat svoj život vidiš u tom #nikudnikam smjeru? :s
2019 04 06
> andrejama: > Hmm da kaj radit? 🤔 > Fghujnkkorsxcbnjkkmm onda bjjkkkjhfdsfgb da se fgbjjjfxcvbb malo dfgzhjjjk koliko sfggbhjjjj nalaziti cvbbjjjhggg bivši ffvbjjjj sretne vvbbnjkkgdsffgh. > Ja bi definitivno tako napravila. Hmmm....slažem se.Samo što bi mu ja još rekla blablablaprcmirc...
2019 04 06
Teraj to u klinac koji ce ti vrag budala jos ce te namlatit jednom ko zeca pa ces i traume imat bokte😂😂
2019 04 06
> ElmaMujadic: > Teraj to u klinac koji ce ti vrag budala jos ce te namlatit jednom ko zeca pa ces i traume imat bokte😂😂 Svaka čast svakome ko razumije ovu curu,uključujući i toga momka :') .Možda da sa njim pričaš na ovaj način,pobjegao bi sigurno :') .
2019 04 10
Pratim da vidim hoće li se uzet' na kraju..
2019 04 12
> ElmaMujadic: > Teraj to u klinac koji ce ti vrag budala jos ce te namlatit jednom ko zeca pa ces i traume imat bokte😂😂 Koliko si puta morala procitati da shvatis? Ja sam nakon treceg odustala.. ili sam mozda malo retard x-)
2019 06 07
lud zbunjen nenormalan...
2019 07 02
> silkica: > U pravopisu postoje točka,zarez,pa čak i veliko slovo.Velikim slovom se počinju nove rečenice,a točka se stavlja na kraju rečenice,znaš. :| .Ja nisam ni pročitala,izgubila sam se.Pričaš o sebi?Onda pričaj u prvom licu.Ovako se ništa ne razumije. Neka si joj objasnila, ali bi i ti na razmak mogla pripaziti. :)
2019 07 30
Al me žena nasmijala..vjerojatno se radi o nekoj mladoj curici..stetno !!!!
2019 07 30
hahahhaha Teodora1 :')
2019 08 14
1 2