Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Bojanje kose kod kuće *help*

Boook cure.. molim pomoććć 🙌 Htjela bi prijeći iz tamno smeđe u svijetlu.. E sad, sve frizerke koje sam do sada pitala smatraju da je bolji postupan prijelaz, odnosno odlazak u salon 4 do 6 puta.. Vjerujem im da je to najzdravije riješenje aaaali nemam ni vremena ni financijskih mogućnosti odlaziti na bojanje svaka dva tjedna... valjda me razumijete 🙈 Ugl da ne duljim.. zanimaju me Vaša iskustva..jeste li se bojale same kod kuće, i koje marke boja su najbolje i najučinkovitije, a budući da nisam frizerka zanima me i koji je postupak kad se radi prijelaz u svijetlije nijanse, postoje li kakve cake na koje trebam pripaziti i slično... 😊😊
2019 04 02
Iz vlastitog iskustva, idi kod frizera. Ja sam htjela iz tamnosmeđe u ginger nijansu i kupila sam onaj sprej za posvjetljivanje od Balee u DM-u, dvije bočice sam potrošila u mjesec dana da bi mi na kraju kosa bila totalno spaljena, i to toliko da mi niti jedna boja nije primala. :O Ni ove "za po doma" niti boja kod frizerke. Evo, nakon skoro dvije godine od toga ja sam svakih mjesec i pol kod frizerke da mi "išiša" postepeno taj spaljeni dio jer da sam šišala odjednom, vjerojatno bih se morala ošišati k'o dečkić :D Tako daaa, znam da je proces financijski i vremenski zahtjevan, ali bolje i to nego da si napraviš glupost s kosom, vjeruj mi. :D
2019 04 02
Koliko svijetlije želiš? Stavi sliku za primjer...
2019 04 02
Pa svako malo imas na ponudi dana i tim slicnim stranicama jeftino bojanje pa si to kupi. Najjeftinije rjesenje
2019 04 02
> petra95zg: > Iz vlastitog iskustva, idi kod frizera. Ja sam htjela iz tamnosmeđe u ginger nijansu i kupila sam onaj sprej za posvjetljivanje od Balee u DM-u, dvije bočice sam potrošila u mjesec dana da bi mi na kraju kosa bila totalno spaljena, i to toliko da mi niti jedna boja nije primala. :O Ni ove "za po doma" niti boja kod frizerke. > Evo, nakon skoro dvije godine od toga ja sam svakih mjesec i pol kod frizerke da mi "išiša" postepeno taj spaljeni dio jer da sam šišala odjednom, vjerojatno bih se morala ošišati k'o dečkić :D > Tako daaa, znam da je proces financijski i vremenski zahtjevan, ali bolje i to nego da si napraviš glupost s kosom, vjeruj mi. :D Joooj i ja sam koristila taj sprej ima 3-4 ljeta siguuurno... i super mi je posvitlilo čak nije ni oštetilo, dosta mi je izdržljiva i jaka kosa..samo ga odjednom više nije bilo za kupiti, možda i bolje dok nisam pretjerala s njim 😂😂
2019 04 02
Ovo na slikama su vam pramenovi i boja. Mogli bi napravit to kod kuce jer nebi trebalo puno izbjeljivat al vam nece ispast ko na slici s obzirom da sami radite...
2019 04 02
I ja vam preporucujem odlazak frizeru jer ce vas skuplje kostat materijal da se izblajhate i obojate nego da tamo odete. Al ako bas zelite kod kuce javite se u inbox pa vam objasnim postupak, njim cete doci do svjetlije boje.
2019 04 02
Ne vidim razloga za blajhanje ni 6 odlazaka u salon. Imam tamno smeđu kosu, kupim med-plavu nijensu, držim pola sata i trošak mi je 40 kn. Ispadnem svijetlo smeđa. Svaka čast frizerima, ali to mi je preskupo za često odlaženje, šišanje, bojenje i sušenje=bankrot..
2019 04 03
> sanjaurban: > Ne vidim razloga za blajhanje ni 6 odlazaka u salon. Imam tamno smeđu kosu, kupim med-plavu nijensu, držim pola sata i trošak mi je 40 kn. Ispadnem svijetlo smeđa. Svaka čast frizerima, ali to mi je preskupo za često odlaženje, šišanje, bojenje i sušenje=bankrot.. Jel vasa prirodna tamno smeda boja?
2019 04 03
> viky222: > > sanjaurban: > > Ne vidim razloga za blajhanje ni 6 odlazaka u salon. Imam tamno smeđu kosu, kupim med-plavu nijensu, držim pola sata i trošak mi je 40 kn. Ispadnem svijetlo smeđa. Svaka čast frizerima, ali to mi je preskupo za često odlaženje, šišanje, bojenje i sušenje=bankrot.. > Jel vasa prirodna tamno smeda boja? tako je, kao vaša sa slike..koristim syoss med-plavu nijansu
2019 04 03
> sanjaurban: > > viky222: > > > sanjaurban: > > > Ne vidim razloga za blajhanje ni 6 odlazaka u salon. Imam tamno smeđu kosu, kupim med-plavu nijensu, držim pola sata i trošak mi je 40 kn. Ispadnem svijetlo smeđa. Svaka čast frizerima, ali to mi je preskupo za često odlaženje, šišanje, bojenje i sušenje=bankrot.. > > Jel vasa prirodna tamno smeda boja? > tako je, kao vaša sa slike..koristim syoss med-plavu nijansu Nije moja, nisam ja trazila savjet 😁 Zato vam je i ispala takva jer prirodnu kosu mozete posvjetlit bojom. Al da ste se prvo obojali u boju vec prirodne kose onda bi vam trebalo prvo skidat to obojano i onda posvjetlit bojom😊😊
2019 04 03
Da, a i cijena je odlicna (naspram zg salona). :)
2019 04 04
Loreal Excellence boje su odlične!
2020 02 05