Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Gdje prodajete rukotvorine?

Hej, kad smo već kod toga, gdje Vam najbolje ide prodaja Vaših rukotvorina? : )
2019 04 03
Kombinacija instagram, Facebooka i krpica.. Ali najbolje mi ide na sezoni i preko ljudi što su prije naručivali.. ☺️
2019 04 03
> Amy1122: > Kombinacija instagram, Facebooka i krpica.. Ali najbolje mi ide na sezoni i preko ljudi što su prije naručivali.. ☺️ Na fejsu marketplace? : )
2019 04 03
> Amy1122: > Kombinacija instagram, Facebooka i krpica.. Ali najbolje mi ide na sezoni i preko ljudi što su prije naručivali.. ☺️ Da li imate stranicu na fb ili prodajete preko profila?
2019 04 03
Imam svoju stranicu Crochet With Love pa preko nje☺️, a na instagramu @heklalica_
2019 04 03
Možete mi dati par savjeta? Da li otvaranje stranice košta?Svugdje piše najjeftiniji način da se dođe do kupca.Kako otvoriti?Prvo pozvati svoje prijatelje da je lajkuju?Itd.A na instagramu?Možete li napisati svoje iskustvo?
2019 04 03
Otvaranje je jednostavno.. Sakupiti pratitelje je malo teže🙈 dosta sam se napoklanjala dok nisam skupila 1000 ljudi.. A još uvijek prodaja slabo ide jer ne pišem cijene zbog straha da me netko ne prijavi..Tako da ću uskoro otvorit ručnu radinost tako da sam mirna.. A samopromociju možete napraviti oglašavanjem... Ja npr 1 dan platim 1$ i to mi je super.. Instagram je isto takav.. Njega sam tek nedavno otvorila jer sam mu bila protivnik🙈 ali navikla sam se i super je.. Otvorite poslovni profil da bude javan i morate biti dosta aktivni..
2019 04 03
I to je besplatno?Ifb i instagram,te poslovne stranice?Samo promociju plaćaš.ako hoćeš?Ja sam razmišljala o kućnoj radinosti,ali ja ne zaradim ni 300-400kn godišnje,tako da mi se ne isplati.
2019 04 03
Da, besplatne su☺️tako je.. ja malo više 🙈 ali nadam se da će mi bolje ići kad budem to otvorila.. I onda ću bit prisiljena više objavljivat i truditi se..
2019 04 03
> Amy1122: > Da, besplatne su☺️tako je.. ja malo više 🙈 ali nadam se da će mi bolje ići kad budem to otvorila.. I onda ću bit prisiljena više objavljivat i truditi se.. Ići će bolje jer nećeš raditi u grču i bit ćeš slobodnija oglašavat se. :) Uostalom iskoristi veleprodaje i popuste koje nude na repro, nisu veliki jer smo mali kupci, ali i to je nešto. Meni je Fb broj jedan, a onda dućani koji mi drže robu.
2019 04 03
Probajte na fejsu.Neki otvaraju i nagradne igre na stranici Uzmi ili ostavi, Kutak za mame i trudnice, Oaza sreće. Ja sam pokušala sa kozmetikom tako,ali nisam imala baš neki odaziv.Možda se Vama posreći.
2019 04 04
Odkad sam otvorila domaću radinost prodaja mii narasla 500%...tako da Facebook je zakon!
2019 06 18
> angelwings: > Odkad sam otvorila domaću radinost prodaja mii narasla 500%...tako da Facebook je zakon! Pozdrav Angel 😊 I ja imam kucnu radinost, ali meni rekose da je prodaja i oglasavanje na netu zabranjeno. Nova sam u tome pa vas molim iskustva. Hvala unaprijed 😊
2019 08 22
Zato što radinost ne može registrirati trgovinu na malo preko pošte ili interneta ili usluge informacijskog društva (djelatnosti su koje iziskuju u većini slučajeva minimalne tehničke uvjete) pa bi samim time ta prodaja bila ilegalna. Drže i se ljudi toga- najčešće ne, no imaju li vas pravo kazniti zbog toga ako netko u to pikne- da. Ako se ne radi o umirovljeniku ne vidim razloga za otvarati domaću radinost jer su davanja za doprinose i porez isti, osim što vas radinost ograničava u hrpu stavri, ne možete imati dosta djelatnosti, ne možete konkurirati na natječajima/subvencijama, ograničeni ste na svega 10 prosječnih mjesečnih bruto plaća itd. Nema previše prednosti...
2019 08 22
Pozdrav curkeee.. u tijeku je GIVEAWAY na mom profilu na https❓/www.instagram.com/p/B4nHAi_FYGp/ pa Vas pozivam na sudjelovanje. Poklanjamo Glamur adventski kalendar pun prefinih slastica. Sve što trebate učiniti je zapratiti moj profil i označiti barem tri osobe s kojima bi podijelile poklon. Nagradna igra završava 24.11.2019. u 23:59, a objava dobitnika je 25.11. 2019. Osim toga naša GLAMUR KUTIJA odlična je ideja za poklon za svaku prigodu: rođendane, promocije, krštenja, godišnjice veze, vjenčanja i mnoge druge prigode. Veselimo se suradnji :D :* ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/80315a25115dfcbcd5701ac31df3fa20.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d5e9ba0d5e532cee1b707248f49fa2db.jpg)
2019 11 23