Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklanjate li na Krpicama?

Zanima me da li ste ikada nešto poklonile na krpicama ili možda razmišljate da poklonite? Javljaju li se oni kojima su te stvari stvarno potrebne ili oni koji bi to kasnije preprodavali? Kakva su bila vaša iskustva, ako se nešto poklonili? Danas sam bacila par podosta nošenih stvari, no kasnije sam se sjetila da bi to nekome moglo biti korisno. No, prekasno je da sada te stvari izvlačim iz kante. Iako meni ne odgovara, nekome bi to možda odlično stajalo. I još jedno pitanje, gledate li temu Poklanjam?
2013 09 20
Poklanjam, poklanjam.. :))) ..Doduše ostalo mi je malo još stvarčica, ali svako malo nadopunim još nečime :)
2013 09 20
Jesam jednom poklonila tenisice, curi, koja mi se javila da joj trebaju.
2013 09 20
ja poklanjam dosta ovdje,.
2013 09 20
To me sjeti..HM ima super akciju. Na tri donesena predmeta dobivate kupon s popustom. Tko ima stvari koje nisu za nositi vise nek ih tamo delozira. [:smijesi]
2013 09 20
Baš danas sam poklonila par sitnica i dobro se osječam!Nisam ni u jednom trenutku pomislila da će završiti u krivim rukama jer sam uvjerena da nitko nebi ni tražio da mu se pokloni ako mu stvarno nije i potrebno i mislim da je istinita ona" dobro se dobrim vraća"
2013 09 20
Poklonila sam jednoj ženi cipele :)
2013 09 21
ja sam poklanjala, ali nekako mislim da oni kojima stvarno treba nisu ovdje na krpicama, i ne kupuju si robicu preko neta. Oni kojima stvarno treba su nažalost puno više nevidljivi, tako da ako se već poklanja trebalo bi mao raspitat se i vidjeti kome stvarno ali stvarno to treba
2013 09 21
Meni je također nešto poklonjeno što si nisam mogla priuštiti ali sam i ja s veseljem poklonila jaknicu za dečka...zašto ne nekog usrečiti ako mi ne treba...i naravno pomoć...tu se doslovno navlačimo za 5 kn.žalosno... tako sam jednoj curi rekla pa ne živim ja od krpica...to mi više zezancija mada mi malo previše vremena uzima [:ljut]
2013 09 21
evo odma ću tu onda napisat da poklanjam trudnički kaput. Otpalo mi je jedno dugme negdje putem ali to se sašije drugo,nošen je 2 sezone,veličina S i mislim da je malo na šavu iznutra otišla podstava.ali inače izvana kaput ko kaput.ako kome treba nek se javi u inboks
2013 09 21
aha,tu da objavim?vidiš nisam znala za to
2013 09 21
Ja sam poklonila više puta da.. Samo što se jako malo ljudi javi i za poklanjam hehe što je nevjerojatno! Ugl, poklonila sam dvije odlične suknje koje inače nisam poklanjala ali me korisnica krpica molila ako bi snizila cijenu jer bi htjela pokloniti svojoj prijateljici te suknje što je meni bio predivan znak pažnje tako da sam poklonila obadvije suknjice :D
2013 09 21
Poklanjala sam i poklanjam i dalje. Objavljivala sam i u temu "Poklanjam". [:smijesi]
2013 09 21
Ja sam dobila na poklon,a i znam pokloniti [:smijesi] Tražila sam zamjenu neku vesticu,a ona mi je u konačnici poklonjena i sa paketima cura dobijem puno toga što nije u dogovoru.Poklonila sam cipele osobi kojoj je po mojoj procjeni baš bilo potrebno i ja znam,ponekad dodati ponešto što nije po dogovoru [:smijesi]
2013 09 21
Tu na krpicama još nisam poklanjala, al baš neki dan sam dala punu vreću stvari u crveni križ, jednostavno sam imala potrebu učinit nešto dobro. I ja vjerujem u onu da se dobro dobrim vraća.
2013 09 21
1 2