Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako postupati...?

Kako postupati sa korisnicama koje nemaju ni artikle ni povratne informacije ni fotku? Izaziva li to i kod vas nepovjerenje?
2013 09 21
Malo da, međutim, ako uplate po dogovoru,sve funkcionira. Ako vidim da zavlače, brišem komunikaciju.
2013 09 21
imala sam par takvih i uredno su u roku uplatili.iako sam bila sumnjičava.
2013 09 21
Osobno nemam losih iskustava sa takvim korisnicama...sve smo nekad bile nove, bez povratnih, a ima ih koje samo kupuju.
2013 09 21
aaaaa pa i ja sam na početku bila bez slike, povratnih i artikala, samo sam kupovala [:smijesi] ako uredno plate, nema problema [:smijesi]
2013 09 21
Hvala, cure! Malo mi je lakše [:smijesi]
2013 09 21
Pa sve smo mi nekad počele bez i jedne povratne [:smijesi]
2013 09 21
Nemam ni ja puno povratnih jer sam relativno nova.. Svaki početak je težak! [:sramezljiv]
2013 09 21
Hm...sad se više bojim onih koji imaju par pozitivnih nego one koji nemaju niti jedan.........mislim da su me čak dvije takve sjeba** ovaj tjedan...uffffffffffff [:frustriran] [:frustriran]
2013 09 21
Cure sve je to istina al zaboravljate da je nitko jučer pisao o tome kako je ostao bez 1000 kn sa nekim bez artikala i povratnih!!! Bar malo pripazite [:tuzan]
2013 09 21
Netko ne nitko [:smijesi]
2013 09 21
Meni se jedna javila prije 25dana da ce uzet trenerku ali da li mogu pricekat do 15.ja je pricekam i ja joj se javim da li uzima jer sam cuvala trenerku za nju ona meni na to da li ja njoj mogu to poslati pa da ce ona to onda platiti,ja jpj govorim da nema sanse jer ima prazan profil . Onda govori aj ok sutra vam uplatim.sutra vidim nema nista na racunu ja je pitam a ona govori da joj mater nije dobila placu pa da nemoze ..ima da covik poludi [:frustriran]
2013 09 21
Meni su te osobe poštenije nego ove s brdo povratnih! Em brzo uplate, em se sve u par minuta dogovorite!
2013 09 21
Meni se dosta javljaju takve i moram reći da većinom sve završi dobro,bile su možda 2-3 koje su uzele podatke pa nestale.Pozdrav svim mojim kupčicama [:kesi]
2013 09 21
Kad cure bez ijedne povratne kupuju od mene, nije bed .. Ali nema tog Boga da bih ja kod njih na profilu stisnula "Želim to" .. [:vrti]
2013 09 21
1 2 3