Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Geliranje noktiju Split

Hej, molim preporuku za dobar salon koji radi geliranje noktiju ili ako netko radi doma moze se isto javiti. Cijena da je prihvatljiva prije svega. ☺️ Područje Solina ili u Splitu(R. Njive, Brda, Pujanke, Sućidar)
2019 04 23
Ja bi vam umjesto gela preporučila Nugenesis prah, traje koliko i gel, manje oštećuje nokte, nema "rašpanja", izgleda puno bolje od gela. Salon "Studio 33" Split 3, Ruđera Boškovića 7, imaju stranicu na Facu. Cijena je oko 120-140 kn
2019 04 23
> vedranapv: > Ja bi vam umjesto gela preporučila Nugenesis prah, traje koliko i gel, > manje oštećuje nokte, nema "rašpanja", izgleda puno bolje od gela. > Salon "Studio 33" Split 3, Ruđera Boškovića 7, imaju stranicu na Facu. > Cijena je oko 120-140 kn A kakva je mogućnost pucanja nokta? Bitna mi je iskreno čvrstoća jer jako puno radim s rukama ☺️
2019 04 23
Čvrsti su jednako kao i gel, a s vremenom i nokat očvrsne jer se ne brusi kao kod geliranja.
2019 04 23
> vedranapv: > Čvrsti su jednako kao i gel, a s vremenom i nokat očvrsne jer se ne brusi kao kod geliranja. Super, hvala na prijedlogu😊
2019 04 23
Nema na čemu :")
2019 04 23
> nadadamic10: > Studio MALIBU,savrseni noktici i odlicna cijena,ali su povise tunela na Dubrovackoj(iza krafni kod Mate) Hvala!😊
2019 04 24