Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Sadržaji u apartmanu

Ja sam kao i Teehee, ne treba mi nikakva pegla, fen, perilica suđa, možda veš mašina radi ručnika za plažu koje sama donesem, ali snađem se i bez toga, TV pogotovo….ne gledam ga ni doma, a kamoli na odmoru. Fancy posuđe je isto tako nebitno, može bit i iz 4 različita servisa, to mi je čak simpatično, samo da je čisto i u komadu :) Ono šta mi je bitno je naravno čistoća, mala kuhinja za pripremanje kave, doručka, eventualno za nešto brzinski skuhati, obvezno balkon na kojem se može sjediti i ručati/večerati, a roštilj je veliki plus, i to da sami pripremamo, jer ponekad kupimo nešto od lokalnih ribara. I veliki plus je ako u apartmanu ima dovoljno ručnika, wc papira i kao što je kkorina napisala, a to je stvarno minimalan trošak, da ostavlja svojim gostima sredstva za čišćenje-pranje, toaletne i kuhinjske potrepštine, zbilja je bez veze da se sol, papar, ulje, kuhinjski papir i slične stvari vuku sa sobom. Najčešće putujemo, ne samo na ljetovanje, sa još jednim parom i osim dvije sobe, uglavnom tražimo i apartman koji ima i dva kupatila. Internet imamo svoj na mobitelu, neograničen, ali da nemamo, bilo bi obvezno da ima u app.
2019 05 02
> hulalula: > Hvala vam na mišljenju, nadam se da će vas se još javiti :) > Kod mogućnosti da domaćin pripremi roštilj nisam mislila na druženje sa domaćinom. Kako dosta gostiju ne znaju/ne žele sami pripremati npr. ribu, mogućnost da im domaćin pripremi/servira uz kamin ili po želji dostavi u apartman. Što mislite o tome? > Pri odabiru apartmana znači li vam ponuda gela za tuširanje i šampona ili radije koristite svoje? Radije svoj sampon i gel za tusiranje.. Sapun za ruke i toalet papir ocekujem naravno. U redu je riba ali najavite da ljudi ne kuhaju ili ne rezrviraju u restoranu, ili nesto suho ako radite, tipa kulen/spek, isto rakiju/vino, sve je to odlicno, zasto ne. Ili bocicu maslinovog ulja pokloniti pred odlazak, vasu kremicu ili nesto takvo. Naravno da je to krasan potez.
2019 05 02
1. Da je čisto- sve ostalo nekako. 2. Wifi- koji radi :P 3. Zgodno je imati fen jer meni to zauzima mjesta, a opet kad treba navečer brzo posušiti kosu, dobro dođe (vjerujem da curama s kratkom to nije prioritet. 4. Prilično mi jadno ako me ne dočeka bar jedna rola toalet papira da imamo prije dućana. Ne očekujem da ako ostajemo 14 dana vlasnik kupuje papir, ali jedna rola dok se ne snađemo... Ostalo mi ne treba- nosim sve svoje od higijenskih potrepština. I volim da mi se ostavi nešto za čišćenje, bar metla neka jer sigurno će biti nekih mrvica ili kose pa da ne moram po tome gacati danima. 5. Ono što se meni pokazalo korisnijim od roštilja je rol (pećnica), baš mi fali kad je nema... 6. Ležaljka je zgodan detalj na balkonu. 7. Ne očekujem neke poklone, niti kontakte s vlasnicima. Ako trebam što, pitam . :) I mislim da bi ljudi mogli razmisliti oko sitnica koje očekuju. Toalet papir za prosječnu obitelj će možda izdržati 10 dana, to je nekih 30kn i ako imaš više apartmana i puta broj mjeseci kad su puni i nije neka sitnica. I sad tome dodajte sve ostale sitnice....apartmani nisu hoteli.
2019 05 02
> ComeStai: > 1. Da je čisto- sve ostalo nekako. > 2. Wifi- koji radi :P > 3. Zgodno je imati fen jer meni to zauzima mjesta, a opet kad treba navečer brzo posušiti kosu, dobro dođe (vjerujem da curama s kratkom to nije prioritet. > 4. Prilično mi jadno ako me ne dočeka bar jedna rola toalet papira da imamo prije dućana. Ne očekujem da ako ostajemo 14 dana vlasnik kupuje papir, ali jedna rola dok se ne snađemo... Ostalo mi ne treba- nosim sve svoje od higijenskih potrepština. I volim da mi se ostavi nešto za čišćenje, bar metla neka jer sigurno će biti nekih mrvica ili kose pa da ne moram po tome gacati danima. > 5. Ono što se meni pokazalo korisnijim od roštilja je rol (pećnica), baš mi fali kad je nema... > 6. Ležaljka je zgodan detalj na balkonu. > 7. Ne očekujem neke poklone, niti kontakte s vlasnicima. Ako trebam što, pitam . :) > I mislim da bi ljudi mogli razmisliti oko sitnica koje očekuju. Toalet papir za prosječnu obitelj će možda izdržati 10 dana, to je nekih 30kn i ako imaš više apartmana i puta broj mjeseci kad su puni i nije neka sitnica. I sad tome dodajte sve ostale sitnice....apartmani nisu hoteli. Potpis. Očekivanja moraju biti i u skladu s iznosom koji plaćate.
2019 05 02
To se, naravno ne odnosi na čistoću, ona se podrazumijeva. Ali popratni sadržaji i opremljenost, u skladu s plaćenim.
2019 05 02
Koliko plaćate (ili za koliko izdajete apartmane okvirno) odnosno koliko ste spremne izdvojiti? I kuhate li cesto u njima?
2019 05 02
Ono što sam primijetila po apartmanima po kojima sam bila, a ful me živcira: nema ulja i soli. Ne očekujem pun frižider, ni sokove ni ništa, al kad moram kupit cijelo pakiranje soli i litru ulja za tjedan dana, pošizim. Također, iznajmljivači ili zaboravljaju ili ih ne interesira postaviti neki tepih/ podlogu ispred tuša/ kade. Ne volim tak sva mokra stat direkt na pločice. Uvijek onda stavim neki ručnik na pod, a čini mi se da ih tako uništavam. Ručnici su obavezni, 1 veliki, 1 mali po osobi, plus poseban ručnik za ruke. Kuhinjske krpe isto tako. Suđe! Neka normalna tava, mali i veći lonac, daska za rezanje( tog isto rijetko ima) i OŠTRI noževi. Do sad sam u jednom samo apartmanu imala cjedilo, a posebno me oduševila grill tavica jer mi za to ne treba ulje i obožavam je. Ne treba mi šampon, gel ni ništa od toga jer nosim svoje. Ni suđerica, vešmašina, pegla, peglanje ni slično mi ne trebaju, ali ako plaćam 60+ € očekujem to, a ne 4 gola zida. I dovoljno kvačica na štriku za sušenje, obično ih nađem samo par komada :( Fen mi je bitan jer mi moj zauzima puno mjesta i uvijek me frka da će se slomit u transportu. Posebno me oduševio jedan apartman u Ljubljani gdje je cura za fen naručila univerzalni difuzor( košta 3,4 $ na ebayu). Nije da igra ulogu, al taj difuzor mi je uljepšao boravak jer nisam hodala ko metla po okolo :")
2019 05 02
Od kad imam dijete čini mi se da u apartmanima fale frižideri normalne veličine, pećnice, veš mašina i normalna daska za rezanje. Fakat je zeznuto doći s djecom na ljetovanje, a nemaš di spremiti klopu, smrznut za par dana, posebno ak dućan nije u blizini nego svaki dan sjedat u auto i ići u dućan samo za taj dan. U pećnicu možeš šibnut ručak nek se peće, a ne stajat za štednjakom. Veš mašina dobro dođe zbog ručnika za plažu i odjeće za klince, imala bi manje stvari za nositi kad bi znala da tamo imam vešmašinu. Suđerica, pegla, fen, aparat za kavu mi ne trebaju, ostalo sve nosim svoje.
2019 05 02
Ako je hladnije vrijeme ocekujem da nam bude dovoljno toplo ..da ima dovoljno toplih pokrivala. Cisto suđe...i ono na sto mi dajemo prednost je da me doceka recimo 1 dcl rakije..ili recimo kolač..možda neka poruka ..volimo osobno taj kontakt iako iznajmljivace ni ne vidimo ali da im nismo 50 ili 100 eura ..tada sve sto smo i pozeljeli zaboravimo. A ljetujemo punih 9 sati voznje plus 2 broda od kuce i to godinama a onako krepani zaista ocekujemo hladnu vodu ..pivo ..tanjur prsuta sira necega..kruha iz pekare ..palacinke..bilo sto za nas je to zaista vrh..i to cijenimo a ostalo ne gledamo iako cesto koristimo apartmane😌 Za jedan Uskra smo bili u Villi usred Istre i od gazde mamam je na veliku subotu donesla vrucu makovnjacu i litru kucnog vina ..pokucala pozelila na dobru vecer i rekla nesto sto je nama osobno najvaznije ..Osjecajte se kao kod kuce. Ali to smo mi😌😌 I
2019 05 02
najvažnije mi je da me se dočeka kao gosta, a ne kao smetnju koja se, doduše, isplati. Primjetih da ako je apartman zapušten, a vlasnik apartmana škrtari s ručnicima, čašama i sl.gost će porazbijat i ono šta je ostalo i ostavit svinjac kad ode.. Što je klasa veća, čini mi se da gosti više paze na održavanje. Ja mogu i bez veš mašine, perilice za suđe, tostera, grijača za vodu i sl., no ne mogu bez tople vode i čistoće, a volim imati i klimu kao možebitnu opciju..Mali šampončići su plus, kuhinjske potrepštine bi trebale bit pod normalno, a i madrac ne bi smio pamtiti čukunbabu. Klik-klak nije bračni krevet, mrzim kad na to naiđem, a između tevea i fena-biram fen:)
2019 05 02
Puno toga je već nabrojano, ali treba imati na umu, što više toga apartman nudi i cijena može biti viša, a uglavnom većina gleda kako bi prošla jeftinije. Evo, napisat ću i ja što bi mi bilo potrebno u apartmanu. 1. Jednostavan apartman, kuhinja s osnovnim stvarima, pribor za jelo, da se može skuhati kava i sl. Začini, ulje i sl.bi bilo super, ali možda i odbojno ako je otvoreno i korišteno od prošlih gostiju. 2. Obavezno čista kupaona, ručnici. Dovoljna mi je jedna rola wc papira, ak bi imali za ljetovanje, onda valjda imamo i za wc papir i higijenske potrepštine. Kozmetiku, šampone ili gelove za tuširanje ne bih koristila. Opet imam fobiju da ne bi bilo ostavljeno od prošlih gostiju koji su možda to i koristili. Ali bi bilo super da su ostavljena sredstva za čišćenje, mogu biti i korištena. Spužvice naravno nove. 3. Poklone za dobrodošlice su ok, ali me neće posebno oduševiti, prvo gledam čistoću i urednost apartmana te odgovara li cijeni. E sad, mislim da bi apartmani s 5 zvjezdica trebali imati sve što ste navele prethodno i da se te zvjezdice ne temelje samo na lijepom pogledu kroz prozor kao nekom dodatnom sadržaju.
2019 05 02
> Lunass: > Puno toga je već nabrojano, ali treba imati na umu, što više toga apartman nudi i cijena može biti viša, a uglavnom većina gleda kako bi prošla jeftinije. > Evo, napisat ću i ja što bi mi bilo potrebno u apartmanu. > 1. Jednostavan apartman, kuhinja s osnovnim stvarima, pribor za jelo, da se može skuhati kava i sl. Začini, ulje i sl.bi bilo super, ali možda i odbojno ako je otvoreno i korišteno od prošlih gostiju. > 2. Obavezno čista kupaona, ručnici. Dovoljna mi je jedna rola wc papira, ak bi imali za ljetovanje, onda valjda imamo i za wc papir i higijenske potrepštine. > Kozmetiku, šampone ili gelove za tuširanje ne bih koristila. Opet imam fobiju da ne bi bilo ostavljeno od prošlih gostiju koji su možda to i koristili. > Ali bi bilo super da su ostavljena sredstva za čišćenje, mogu biti i korištena. Spužvice naravno nove. > 3. Poklone za dobrodošlice su ok, ali me neće posebno oduševiti, prvo gledam čistoću i urednost apartmana te odgovara li cijeni. > E sad, mislim da bi apartmani s 5 zvjezdica trebali imati sve što ste navele prethodno i da se te zvjezdice ne temelje samo na lijepom pogledu kroz prozor kao nekom dodatnom sadržaju. Za 5 * trebaju biti i kućni ogrtaču, šlape, četkice za zube, pasta... Svašta.. Promjena posteljine i ručnika svaki dan
2019 05 03
Moj,primjer, kao vl.app.parking osiguran,velik i prostran jednosoban app, cistoca u potpunosti,klima.Wifi, kuhinja sa svom full opremom,u sta spada svi aparati od suderice,ugradbenih peci,mikrovalne, tostera,aparata za kavu, kao i kuhalo za vodu.Nove spuzvice i tekucina za pranje suda kao i tablete za sudericu,naravno uz to idu papirnati i platneni ubrusi.Hladnjak je sa zamrzivacem u sklopu,Sve je moglo bi se rec novo. Soba velika prostrana sa pomocnim lezajem idealom da dijete bude s vama.Ima se aparatic za komarce i par tab,dok se snadete. Kupaona velika sa kabinom ,rucnicima,tekucim sapunom,fenim ima i tekucina da sami uredite kupaonu .Pegla daska i masina za rublje je na raspolaganju kao i rostilj koji sami spremate.App,je reg.na 2+2 jer u db. ima kutna garnitura za jos dvije osobe.Velika terasa je za odmor uz kavice i obroke pod suncobranom.. Miji goste ceka voda,sok i pivo kad stignu. Mislim da nisam jedina sa normalnom ponudom i dobrodoslicom u nasu Dalmaciju. Naravno imate veliku terasu koja pripada app.
2019 05 03
Meni dobro dođe kuhalo za vodu, fen za kosu i volim kad je apartman opremljen ručnicima/šamponima i sl da ne moram tegliti svoje odnosno da mi prtljaga bude što lakša...ostalo mi i nije previše bitno. i wi-fi je naravno must have. U jednom apartmanu mi se svidjelo što su stavili i stariji model laptopa na korištenje kako bi se lakše snašli po gradu - čak su bile gore kao bookmark označene stranice restorana u gradu i ostalih sadržaja koji bi mogli zanimati goste :D
2019 05 05
Najbitnije mi je da je čišto i da je sve ispravno, pa klima, parking, wi-fi, dovoljno tople vode i normalan pritisak vode i udoban krevet. Uvijek biram apartmane koji imaju balkon i nešto za sjesti na istome eventualno za popiti kavu ujutro. Kad bi mi netko ponudio da mi spremi nešto za jelo, vezano uz spomenuti roštilj, vjerojatno bih pristala jer na moru ne kuham već jedem u restoranu. Čak mi ne bi smetalo ni da vlasnik bude prisutan. Od stvari skoro sve nosim svoje, od kozmetike, fena, pegle, posteljine, ručnike, jastuk, kavu, ali ok mi je kad budu ostavljene neke osnovne stvari u kupaoni i kuhinji, te sredstva za čišćenje jer si volim sama očistiti po potrebi, pogotovo oprati kadu/tuš kabinu. S obzirom da u apartmanu uglavnom samo spavam i tuširam se, nemam neke prevelike zahtjeve. Super mi je i kad me kod dolaska ponude sa nekim pićem, nekom domaćom rakijom. A ono što bih stvarno voljela da bude u apartmanu a što do sad niti jedan apartman u kojem sam bila nije imao su tamne zavjese(barem na zahtjev), da mogu zamračiti sobu jer sunce izade valjda već u 5 a mene i najmanji trag svjetla probudi a i ljetujem skroz na jugu pa da mogu odspavati koji sat nakon puta.
2019 05 10