Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Porez na rabljenu robu...

...imam pitanje, čitala sam stare teme u kojima su korisnice objasnile kako se prodaja vlastite rabljene robe ne oporezuje već preprodaja.. Mene zanima da li se svejedno kod prodaje vlastite rabljene robe u opis kod uplate mora naznačiti recimo -rabljeno- ili slično - s obzirom da porezna prati transakcije na računima građana? Te ima li kakav godišnji limit u kojem smijemo prodavati svoju robicu nakon kojeg se oporezuje? Voljela bi da mi netko objasni, jer opreza nikad dosta.. Hvala :)
2019 05 02
Prvi put cujem. Na ovu robu smo mi vec platili porez, tako da ne vjerujem da bi trebale opet.
2019 05 02
Porezna nema uvid iz kojeg razloga je izvršena osobna uplata
2019 05 02
> PigmyPuff: > Porezna nema uvid iz kojeg razloga je izvršena osobna uplata Znaci po pravilu osobne uplate ne mogu oporezivati? Ma svasta sam cula i procitala pa vise ne znam
2019 05 02
Uplate na ziro racun se oporezuju a na tekuci ne. Sad ne znam od kojeg iznosa oporezuju. Mislim da gledaju ukupne uplate
2019 05 02
Na jednokratnu uplatu od 15000kn i povise reagira porezna. Sta znaci nema straha za nase transakcije ovde 😂😂😂😂
2019 05 02
Ja mislim da porezna reagira na sto tisuca kn i odmah traze porijeko novca.
2019 05 02
Na veće i sumnjive iznose da, ali se oni opet mogu opravdati. Na manje iznose poput onih s krpica ne
2019 05 02
drzava oporezuje isplate od 15 tisuca kuna pa na dalje. Bilo bi apsurdno kada bi nam drzava uzimala i ovo malo sto imamo 😄
2019 05 03
> TihanaSpernjak: > drzava oporezuje isplate od 15 tisuca kuna pa na dalje. Bilo bi apsurdno kada bi nam drzava uzimala i ovo malo sto imamo :D Ali ništa čudno to nebi bilo za našu državu... 🤔
2019 05 04