Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim admine da dotičnu sa puno negativnih blokira - uznemirava ljude - PatriciaRobert

PatriciaRobert Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? ako da molim odgovorite mi natrag na e-mail ([email protected]) s ukupnom cijenom? Danas već drugi puta šalje poruku.. Hvala !
2019 05 05
I meni poslala upit tek ja sam odgovorila tek sam kasnije vidjela sve te negativme
2019 05 06
Shuenkate isto treba blokirati
2019 05 06
ShuenKate Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? ako da molim odgovorite mi natrag na email ([email protected]) s ukupnom cijenom EUR?
2019 05 06
Ma profil je neka bolesna osoba, cilu noć me maltretira s istim porukama kao i sve vas očito netko s poremećajem. Ne znam zašto član nije još blokiran
2019 05 06
Jučer sam dobila od jedne a danas od druge upit identičan,blokirala sam na mailu ,neznam koja je poanta?Molim admine da reagiraju
2019 05 06
PatriciaRobert Pozdrav, imate li ovo još na prodaju? ako da molim odgovorite mi natrag na e-mail ([email protected]) s ukupnom cijenom? I ja sam dobila za 2 artikla, odgovorila sam pa tek onda vidjela sve negativne
2019 05 06
Zašto admini dotične osobe ne blokiraju da ne mogu više slati poruke...mi smo upozorili na problem..sa toliko negativnih odmah bi trebalo blokirati bez da mi na to upozoravamo...
2019 05 15