Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Preporuka laptopa

Moj najdrazi starkelja je na samrti i hitno mi treba novi.. osim sto uopce ne znam kako se vise krecu cijene, na sto paziti i otkud krenuti 😁 Znam samo da ce biti hp, u drugo se nista ne kuzim. Ne treba mi nikakva zvjerka, ne igram igrice, znaci osnovno, office i internet. Pa evo slusam preporuke i savjete 🙂
2019 05 06
Dell, Lenovo?
2019 05 06
Meni je Lenovo Ideapad 110 savršen!
2019 05 06
Hp mi je bio prvi laptop i ne bih ga nikad više imala. Sada imam Acer ali bih kupila Dell da trenutno moram. :")
2019 05 06
Imam ovaj hp-ov vec dugo i prezadovoljna sam, printer isto. Zato bih hp. Ali me zanima ono u sto se uopce ne kuzim, memorija, procesor i te neke brojke 😂
2019 05 06
Imam Acer laptop,radi bez ikakve greske ima 5 godina garanciju ne igram igrice pa mi neki specijalni ni ne treba najbolje otici u trgovinu pa vidjeti koji bi oni preporucili ali ne da uvale bilo kakav krs meni je bratic preporucio koji uzeti,jer se ni ja ne kuzim u to
2019 05 07
Samo nemojte nasjedati na zenske boje i sl jer takvi su obicno losiji. Rade na dizajnu a kvaliteta nula
2019 05 07
Hvala cure, danas sam malo razgledala po Linksu, djelatnici su im toliko nezainteresirani i neljubazni, bas sam se razocarala.. Svakako cu jos obici i druge ducane i usporediti cijene i sve, ipak to nije bas stvar koja se kupuje cesto i tek tako.
2019 05 07
Jesi kupila??? Nikakva marka nije garancija kvalitete, moj najnoviji HP je već na servisu, dali mi zamjenski. Radi se o laptopu starom 1 dan...neki dijelovi za razne brendove proizvode se vjerojatno na istom mjestu. Kod mojeg je bio problem što mu jedno slovo na tipkovnici nije radilo, upadalo je unutra. Ovo što kažete da su djelatnici nezainteresirani....bolje je doći s već složenim postavkama i okvirnom cijenom, ako ne igrate igrice i ne bavite se grafikom, dovoljna vam je neka srednja klasa, cca 3500 kn, uz doplatu 200 kn u Linksu dobijete dodatne 2 godine garancije tako da je ukupna garancija 5 godina. Sretno!
2019 05 11
Imam Lenovo Ideapad 330 i ja sam oduševljena. Prebrz za osnovne stvari, odličan i za igrice ako se odlučiš igrati u kojem trenutku. Kupljen u Instar informatici za 2100 kn i još uvijek mu je ista cijena :)
2019 05 11
Koristim Dell već godinama Već imam drugi njihov i nikad nije bio na popravku niti sam imala ikakvih problema s njim A čak je i ženske boje, ljubičasti kromirani, prije njega je bio plavi :)
2019 05 12
Kod mene je DELL Inspiron 3587 s 15.6" zaslonom, kupljen s instaliranim Windows 10. Intel core i5 mikroprocesor sedme generacije, 8GB radne memorije, 1000GB HDD memorije za spremanje; ima sve što mi treba, USB 3.0 + 2.0, HDMI ulaz, čitač kartica, DVD utor, intelova grafička kombinirana s Radeon itd. Uglavnom, jako dobar laptop po hardverskim specifikacijama, u upotrebi svaki dan već godinu i pol i radi fenomenalno. Ako vam nisu toliko bitne specifikacije te najviše koristite za osnovan rad na njemu i surfanje preporučila bih vam najmanje intel core i3 procesor, HDD memoriju u kombinaciji sa SDD te originalan windows. Možda neki HP 15 ili 17
2019 05 12
Nisam jos, frka na poslu i svuda pa nikako uhvatit vremena.. Pohvalit cu vam se nadam se ovaj ili iduci tjedan 👩‍💻 Hvala svima na savjetima! 😘
2019 05 13