Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara iz Engleske

Evo pošto je bilo puno prevarenih,a i za vas ostale da vidite kako i vi možete zajebavat njih. Stavit cu cijelu konverzaciju da se malo zabavite.
2019 05 07
E sad dal da mu napisem da je poslano i neki bezvezni br. za pracenje posiljke il da mu posaljem pismo preporuceno i unutra sliku Gucci tenisica? Mozda mu drugi put treba zagusit mail sa glupostima kad posalje poruku. Tako mu svi trebaju pisat pa nek se nada.
2019 05 07
Javi kad te zaprosi
2019 05 07
> cipelitza: > Javi kad te zaprosi ahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaha...pa opet....
2019 05 07
Zbilja su sve lijepo razradili nema sta.
2019 05 08
Mogla si poslat nešto.. Neku simboličnu stvarčicu :')
2019 05 08
Mislila sam si da mu posaljem u koverti preporuceno isprintanu sliku tih tenisica. Al mislim da ce ga ovo iznervirat jos vise.
2019 05 08
> kkorina: > Mislila sam si da mu posaljem u koverti preporuceno isprintanu sliku tih tenisica. Al mislim da ce ga ovo iznervirat jos vise. Je, nece moc danima spavat od sekiracije.
2019 05 08
> cipelitza: > > kkorina: > > Mislila sam si da mu posaljem u koverti preporuceno isprintanu sliku tih tenisica. Al mislim da ce ga ovo iznervirat jos vise. > Je, nece moc danima spavat od sekiracije. Pa u svakom slucaju da ga barem desetak ovako zajebava sigurno mu ne bi bilo drago.
2019 05 08
Možda da je upalio Google translate bi se bar malo ako ništa nasmijao. Ja jesam :')
2019 05 08
> kkorina: > > cipelitza: > > > kkorina: > > > Mislila sam si da mu posaljem u koverti preporuceno isprintanu sliku tih tenisica. Al mislim da ce ga ovo iznervirat jos vise. > > Je, nece moc danima spavat od sekiracije. > Pa u svakom slucaju da ga barem desetak ovako zajebava sigurno mu ne bi bilo drago. Uuuu, desetak? Tad bi umro od neispavanosti.
2019 05 08
Ma ima ih svugdje,ali ja recimo nisam nikad na njuskalu dobila takvu poruku.
2019 05 08
,:(
2019 05 10