Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Koliko korisnika imaju krpice? :)

Lutajući iz dana u dan po bespućima krpica, palo mi je napamet ovo pitanje :D Ako negdje već ima tema, uputite me. Može li se to uopće negdje vidjeti? Imate li vi kakvu procjenu koliko nas ima? Koliko je tek blokiranih, onih s brdo računa...? Jednom je jedna krpičarka napisala da prati brdo ljudi jer zaprati svakog tko naiđe i zanima je koliko nas ima. Ako vam se da igrati u ovo kišno popodne tu na temi, pišite :) Ja pojma nemam
prije 12 dana, 15:37
I mene baš zanima, pitala sam se, ali mi se nije dalo baviti s tim-)
prije 12 dana, 15:46
311206,ako je vjerovati krpicama.Svaki korisnik prilikom registracije dobije svoj redni broj,Vaš je 148996.
prije 12 dana, 15:57
311211 i guess :)
prije 12 dana, 16:27
> 2nducan: > 311206,ako je vjerovati krpicama.Svaki korisnik prilikom registracije dobije svoj redni broj,Vaš je 148996. I od toga oduzmemo ne znam koji broj blokiranih, a i neaktivnih, ili duplih/trostrukih/četverostrukih .....profila ,:) po slobodnoj procjeni, možda stotinjak tisuća aktivnih korisnica.
prije 12 dana, 16:38
Sve manje i manje nas je sigurno 😕
prije 12 dana, 17:10
U sat vremena je skočio broj na 311223 x-)
prije 11 dana, 17:45
Gdje čitate taj broj?
prije 11 dana, 17:46
Ima li negdje da se možemo svi izlistati po nekom redosljedu..kako smo se prijavljivali na krpice, kronologija od kad postoje krpice, tko su prvi koji su se uključili... :(
prije 11 dana, 18:59
> Majalike: > Gdje čitate taj broj? Uđete u svoj ili neki drugi profil i na linku profila je broj https://mojekrpice.hr/majalike-103703
prije 11 dana, 19:35
> Majalike: > Gdje čitate taj broj? odete na korisnike pa na najnoviji korisnici i pogledate broj kod zadnjega koji se registrirao
prije 11 dana, 20:57
> sanjaurban: > > Majalike: > > Gdje čitate taj broj? > odete na korisnike pa na najnoviji korisnici i pogledate broj kod zadnjega koji se registrirao :")
prije 11 dana, 21:19
> Majalike: > > sanjaurban: > > > Majalike: > > > Gdje čitate taj broj? > > odete na korisnike pa na najnoviji korisnici i pogledate broj kod zadnjega koji se registrirao > :") :")
prije 11 dana, 21:40
Ovo je super, hvala :) Znala sam da mora negdje postojati
prije 10 dana, 12:16
Adminka je jednom to prokomentirala...mislim da je bilo oko 20 000 "živih" profila, al oko 8 000 aktivnih u praksi..tj onih koji actually nešto trže...Ako se dobro sjećam(ne želim se zakleti!). Ovo ostalo su klonovi, nikad korišteni, i blokirani. Mrtvi profili.
prije 7 dana, 16:22