Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Aplikacija Ifashionly

Cure, jeste vi dobile u inbox poruku kao da je od sada dostupna neka aplikacija Ifashionly kao moje krpice. Da li je netko probao? Ja sam danas dobila poruku od jedne korisnice
2019 05 15
> Lina33: > Cure, jeste vi dobile u inbox poruku kao da je od sada dostupna neka aplikacija Ifashionly kao moje krpice. Da li je netko probao? > Ja sam danas dobila poruku od jedne korisnice Nemam pojima sto je to?
2019 05 15
Ja sam ju maloprije instalirala. Jos proučavam. Slično kao instagram. Svaki profil može stavljati postove to je identično kao instagram i ima još ormar. Ja sam pokušala staviti 2 stvari, kao nedostatak u početku vidim da se može samo 1 slika staviti ili još ne kužim
2019 05 15
> Lina33: > Ja sam ju maloprije instalirala. Jos proučavam. > Slično kao instagram. Svaki profil može stavljati postove to je identično kao instagram i ima još ormar. > Ja sam pokušala staviti 2 stvari, kao nedostatak u početku vidim da se može samo 1 slika staviti ili još ne kužim Javi dalje dojmove 😉
2019 05 15
I ja dobila por i instalirala.. moram.se jos reg pa me bas zanima kak ce biti
2019 05 15
Možete li staviti link na aplikaciju, da i mi ostali vidimo o čemu se radi...
2019 05 16
Mislim da ću se ipak držati krpica..
2019 05 16