Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Bjelovarcanke, pomoc!

Muz vec dugo ima zelju posjetiti ga, tamo je bio u vojsci prije ohoho godina, a ja nikad nisam bila pa evo napokon idemo sutra. Zanima me sto ne smijemo preskociti, gdje pojesti finu klopu, gdje prenociti (samo 1 nocenje)? Hvala unaprijed 😊
2019 05 27
Ja nisam iz bjelovara ali mogu preporuciti piceriju Palma ako jos radi. Imaju jako fine pizze
2019 05 27
Također preporučam pizzeriu Palmu,blizu njih je konoba Feral,imaju izvrsne lignje na žaru,a i ostale specijalitete.Nedaleko Bjelovara,nekih 14 km ima vinarija Coner,odlčna hrana,lijepa priroda i imaju apartmane za noćenje.Nekih posebnih sadržaja u Bjelovarui nema baš,lijep je park u centru grada.Ovisi još šta je Vama interesantno za pogledati,mali je gradić i nadam se da će Vam se svidjeti :")
2019 05 27
E o tom parku slusam vec godinama, jedva ga cekam vidjeti 😁 Sad sam guglala Coner, izgleda super! Hvala cure na savjetima, bas se veselim malo pobjeci iz grada i vidjeti nesto novo 🙂
2019 05 27
Ja ne bih preporučila pizzeriju Palma :( no to je moje iskustvo. Preporučam Feral, Franz u centru, a čula sam i da je vinarija Coner super. Izvan grada ima zanimljivih opg-a, jahanje, magareće mlijeko... :))
2019 05 27
Ni ja ne bi nikako Palmu preporučila. Franz i Feral definitivno, super klopa i sve. A što se tiče aktivnosti, toga baš i nema, ovisi kada dolazite, sada je uskoro Terezijana 14.,15.,16.6., tako da bi najbolje bilo tada doć jer ima nekakvih aktivnosti na cijelom korzu i parku
2019 05 28
Restoran Franz u samome centru. Neobican menu , odlicna usluga. Planinarac ako ste za prirodu. Ima za djecu trampolina i igraliste a u samoj sumi je, mozete nastaviti i setnju tamo. Sama setnja gradom, posebno u vecernje sate je prekrasno. Grad koji po danu dise punim plucima a navecer je mir i tisina. Nesto posebno i nema. Kazaliste ili kino. Setnja barutanom? Eto ...
2019 05 28