Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemoguce kreirati web obrazac!!?

Cure, imate li i vi problema sa kreiranjem web obrasca, od jucer mi se uopce ne prikazujuTiskovi kiosci preko lokatora, jednostavno ih nema. Trebam poslati 2 paketa, i izgleda da cu morati ispuniti na kiosku onaj obicni obrazac , koji je ujedno i skuplji.
2019 06 12
Meni sve normalno funkcionira, jutros sam kreirala jedan obrazac
2019 06 12
meni prije 2 dana isto nije htjelo puno puta me izbacilo iz aplikacije sve je radilo do odabira tiska cim upisem sifru tiska izbacilo me ali sam na kraju uspjela pokusajte jos par puta
2019 06 12
Pokusala sam 15 puta od jucer i nista. Sve stima do Tisak lokatora, karta je tu ali ne pojavljuju se kiosci. 😑
2019 06 12
> HELGICA: > Pokusala sam 15 puta od jucer i nista. Sve stima do Tisak lokatora, karta je tu ali ne pojavljuju se kiosci. 😑 tako je meni bilo,onda sam upisala sifru i cekala da ga nađe pojavljivala mi se samo karta di se nalazi,ali nisam mogla nista ali se nakon 2-3 min samo pojavilo ni sama ne znam koliko puta sam pokusala dok nisam uspjela
2019 06 12
> HELGICA: > Pokusala sam 15 puta od jucer i nista. Sve stima do Tisak lokatora, karta je tu ali ne pojavljuju se kiosci. 😑 Napravi na kompu ako mozes i onda slikaj one barcodove ili ti dode to na mail. Nemam pojma nisam nikad preko kompa radila,al valjda preko njega moze.
2019 06 12
> kkorina: > > HELGICA: > > Pokusala sam 15 puta od jucer i nista. Sve stima do Tisak lokatora, karta je tu ali ne pojavljuju se kiosci. 😑 > Napravi na kompu ako mozes i onda slikaj one barcodove ili ti dode to na mail. Nemam pojma nisam nikad preko kompa radila,al valjda preko njega moze. Pokusala jesam, sad mi stoji kao da google karte nisu ispravno ucitane ni na kompu.ni na mobu. A google maps mi se sasvim uredno otvara
2019 06 12
Meni je inače često znalo zablokirati na kraju prilikom provjere.. Jesam li robot? I zakuha i nikud više, vrti se onaj krugić do iznemoglosti. I tako... Nakon pet puta bih odustala i pisala ručno. Stvarno mi to kida živce, rađe bih platila 5 kn više jer nema smisla, izgubim pola sata i više za jedan obrazac i još ga ne uspijem napisat.
2019 06 12
Ni meni ne prikazuje 😭
2019 06 12
Meni se to često znalo dešavati... Ispunjavanje 1 obrasca trajalo je po 40 - tak minuta. S nesigurnim ishodom - hoće ili neće upaliti. Problem sam riješila tako da sam obrasce napisala - na drugom kompjuteru, istom pregledniku.
2019 06 12
Ja inače imam aplikaciju na mobu.. Ali danas nije pokazivalo lokacije tiska, pa sam poslušala korisnicu kanirpe i preko kompa sam uspjela.. Hvala 😊
2019 06 12
Ne radi aplikacija na mobu od jučer 😭
2019 06 12
Zvala sam jutros Tisak,pojma nemaju.. Jedino znaju poskupiti usluge....
2019 06 12
> franula: > Zvala sam jutros Tisak,pojma nemaju.. > Jedino znaju poskupiti usluge.... Uspjela! Ali ne preko aplikacije ni compa.nego preko tisak stranice -posalji paket- nisam dossd ovako kreirala jer mi je aplikacija na mobu.odlicno funkcionirala. Done! 👍
2019 06 12
22kn je sad mali paket! tj. naplaćuju 3,99kn kutiju! Pa nisu normalni. S 15kn na 22...
2019 06 17