Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pogled bez naočala

Pozdrav curke, tražila sam temu koja bi bila pogodna za moje pitanje, ali nisam pronašla niti jednu novu. :| Zanima me ukoliko neka od vas ima iskustva sa vježbama očiju koje navodno poboljšavaju vid. Nosim naočale oko 10 godina već i postalo mi je sve to tlaka. Nadam se da će se nać bar par osoba koje mogu podjeliti neko iskustvo jer puno toga ima na internetu, svašta piše kao i uvijek, a ja idalje nemam neki ''konkretniji'' odgovor. Ugl. hvala svima koji se jave. ,:) 🤔🤞
2019 06 30
I mene to zanima, mada nisam sigurna da bi to nesto pomoglo jer nosim naocale 28 godina. Jedna poznanica je sa tim vjezbama ispravila vid. Misljenja sam da bi to moglo pomoci onima koji tek pocinju nositi naocale i ovisi koju dijagnozu imas. Ako ima netko tko je ispravio sa time vid, nakon dugogodisnjeg nosenja naocala, javite se :)
2019 06 30
Nekako mi kažu da nisam kritična.U minusu sam jedno oko 1.75 a drugo 2.0, pa u meni idalje postoji nada da mi se vid može popraviti hehe :')
2019 06 30
To su vjezbe akomodacije lece i obavljaju se na uputnicu. Ne znam puno o tome, nisam isla jer nisam uspjela uskladiti raspored. Inace imam manju dioptriju i naocale nosim ponekad samo za citanje
2019 06 30
Što je mene zainteresiralo je zapravo bilo ta knjiga koju sam vidjela da postoji za kupiti u kojoj imaju te vjezbe i njih radiš doslovno samo s očima. Oblici su tipa krug,spirala,kocka...
2019 07 01