Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Objavljivanje zimske robe-ima li smisla?

Pozdrav,ima li smisla sada jakne zimske i robu zimsku objavljivati ili bolje tamo na jesen...ionako užasno teško učitava..kak to učitavanje rješavate?hvala
2019 07 18
Mislim da nema smisla, ja nisam nikad tokom ljeta prodala nešto zimsko. A možeš i sad objaviti za svaki slučaj, pa kad dođu hladniji dani samo obnoviti oglase...
2019 07 18
kad imam više slika obično učitam sliku po sliku ( jednu kad radim oglas i onda ga uređujem naknadno) a zimsku robu objaviš pa ju kasnije digneš nekom reklamom, trenutno radim u outletu i žene normalno kupuju jaknice i duge hlače, mislim da nema neke prepreke zato jer je ljeto
2019 07 18
Pozdrav, i ja uvijek uzmem unapred, pogotovo sto vidim da prodavacice znaju preko ljeta spustit nekad cijene zimskih stvari.
2019 07 18
> korisnik1: > Ima smisla. Ima nas koji ne vole ljeto i pripremamo se za hladnije dane uz kupnju novih zimskih krpica 😅 Ja volim ljeto, ali svejedno škicam čizme i tražim neki kaput ili zimsku jaknu da mi je baš po čefu. Da nađem normalno bi kupila, kakve veze ima što je vani +30 8-)
2019 07 18
Hvala cure baš ste mi pomogle....idem vidjet što to sve ima pa uslikat.E sad kad ste već bacile oko na traženu pomoć nadovezat ću se ... da li je bolje staviti LOT robe ...recimo hlače vesta i čizme ili svaki oglas za sebe..kaj vam se pokazalo učinkovitije,I pretpostavka da se ne može objaviti ista roba u LOT-u i odvojeno(?nisam nešto predugo ovdje pa još hvatam cake i zakone KRPICA:-) Šta bi radije kupile robu slikanu na osobi..to mi se nekako čini da bi možda za neku stvar dobili bolji dojam kako stoji ili onako na vješalici? Fala vam puno
2019 07 18
Meni je uvijek bolje islo pojedinacno
2019 07 18
Prek ljeta sam vise puta kupila zimske stvari.. def ima smisla 👌
2019 07 18
Nakon ovih komentara čini mi se da ću i ja objavit robu za hladnije vrijeme ,:)
2019 07 18
E sad sam samo s učitavanjem u problemu i ko će to sve poslikat:-(....hvala i ugodan dana svima.
2019 07 19
> Tridvajedan321: > Hvala cure baš ste mi pomogle....idem vidjet što to sve ima pa uslikat.E sad kad ste već bacile oko na traženu pomoć nadovezat ću se ... > da li je bolje staviti LOT robe ...recimo hlače vesta i čizme ili svaki oglas za sebe..kaj vam se pokazalo učinkovitije,I pretpostavka da se ne može objaviti ista roba u LOT-u i odvojeno(?nisam nešto predugo ovdje pa još hvatam cake i zakone KRPICA:-) > Šta bi radije kupile robu slikanu na osobi..to mi se nekako čini da bi možda za neku stvar dobili bolji dojam kako stoji ili onako na vješalici? > Fala vam puno Neke jeftinije stvarčice poput običnih majica je bolje staviti u LOT, ali da su otprilike istog stila i nužno istog broja. Pogotovo sada kad je poštarina skupa pa malo ljudi plaća 20kn poštarine za majicu od 40kn, a u LOTu npr. dvije majice za 70kn i onda poštarina ispadne isplativije. Hlače i majicu je možda loša kombinacija jer ima cure koje nose S majica, M hlače ili obrnuto. Osobno mi je preglednije kad se slika sve na vješalici i da je to prva slika, a sliku na sebi stavite kao 2. ili 3.
2019 07 22