Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zara prodavačice

Evo već danima gledam i ne vjerujem, i na fejsu i ovdje.. buduci da je snizenje u Zari vec cca 3-4 tjedna, stvari od 29-99 kn, najcesce 59,69,79..ima i skupljih ali ugl jakne od 99 do 159 i par modela hlaca za 129. Volim Zarine modele i jedva sam docekala snizenje jer su mi inace preskupi, ako mi nesto ne pase prodajem ovdje po istoj cijeni za koju sam kupila na snizenju, mada takvih nemam puno. Cure imaju profile sa 20, 30 novih stvari i onu koja je na snizenju 59 ovdje prodaje za 180. Znam da je tako vjerojatno svake godine i za svako snizenje, ali stvarno bezobrazno. Na fejsu također, haljine iz ovog snizenja cure prodaju za 150, 200 i vise kuna. I sto me najvise cudi, to ide i prodaju. Van svake pameti!
2019 07 19
hahaha, vidjeh neki dan ZARA badić, prodaje se za 150, a etiketa ponosno slikana sa 120 ili 130 kn, zaboravih točno :') :') :')
2019 07 20
To se uglavnom izvlače da su kupile po cijeni prije nego je snižena, malo sutra ,:)
2019 07 20
Ništa novo nažalost, tijekom svakog sniženja se nađu takvi prodavači. Iako zapravo svako ima pravo staviti cijenu koju želi - druga stvar je što je to bezobrazno i pohlepno. Samo mi nije jasno kako nisu informirani kupci tih stvari kada uzimaju na krpicama predmet za 200 kn, koji je u Zari trenutno recimo 80? Razumijem da ne mogu svi odvojiti par sati za odlazak u shopping centar, no zar nemaju 10 min da posjete stranicu na internetu i pogledaju ponudu? (Nije osuda, samo mi je nejasno. 😃)
2019 07 20
Pa neki ljudi bas vole skuplje stvari kupovat jer misle da jeftino ne valja 😂 Staviš stvari za 20-50 kn ne ide.. povisis im cijenu na 100 kn, odmah 6 upita..
2019 07 20
Katastrofa
2019 07 22
> sarica123: > Pa neki ljudi bas vole skuplje stvari kupovat jer misle da jeftino ne valja 😂 > Staviš stvari za 20-50 kn ne ide.. povisis im cijenu na 100 kn, odmah 6 upita.. Da, misle da je oštećeno, iznošeno...
2019 07 23
Da,tako sam ja tila uzet haljinu,cura prorodaje za 140 kn,ja kažem al na webu je 99kn ! Ona na to "al ja sam je kupila prije mjesec dana i isteklo mi pravo na povrat " i da drži takvu cijenu jer ju je platila 199kn. Okej onda je nemoj prodat , svašta ..grrrr..
2019 07 23
> StefiVidic: > Evo već danima gledam i ne vjerujem, i na fejsu i ovdje.. buduci da je snizenje u Zari vec cca 3-4 tjedna, stvari od 29-99 kn, najcesce 59,69,79..ima i skupljih ali ugl jakne od 99 do 159 i par modela hlaca za 129. Volim Zarine modele i jedva sam docekala snizenje jer su mi inace preskupi, ako mi nesto ne pase prodajem ovdje po istoj cijeni za koju sam kupila na snizenju, mada takvih nemam puno. Cure imaju profile sa 20, 30 novih stvari i onu koja je na snizenju 59 ovdje prodaje za 180. Znam da je tako vjerojatno svake godine i za svako snizenje, ali stvarno bezobrazno. Na fejsu također, haljine iz ovog snizenja cure prodaju za 150, 200 i vise kuna. I sto me najvise cudi, to ide i prodaju. Van svake pameti!
2019 07 23
Slažem se😀 Ja najviše prodajem Zarine stvari i cijene su mi 50 do 60 posto dolje od one koju sam platila. I smiješno mi je kad stave za proizvod istu cijenu koja je trenutno u Zari 😎pa onda ću radije otići u zaru i kupiti novu..
2019 07 23
Ovo sto one rade je preprodaja. Ni ja nisam nasla broj od par stvari koje sam htjela po toj cijeni, ali nasla sam ovdje po punoj 😊 pa mogu im želju trpiti, nebitno. Samo sam htjela ukazati na to, netko ce se mozda zaletiti a da ni ne zna da je jos snizenje, pa si mozda nadje.
2019 07 24
I ja sam nedavno ovdje naisla na Zarinu bundu koja je u punoj cijeni bila nekih 600kn, cura je prodaje ua 1200. Limited edition pa onda skacu cijene, opravdano, jel?
2019 07 31