Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gomez.hr iskustva

Cure da li je koja narucivala sa Gomez.hr ?Zanimaju me iskustva,rok isporuke(da li se drze 2-4 dana)?Jesu li originali?
2019 07 24
Ja sam narucila od njih. Stiglo mi je za 6 dana, ali tu je i vikend bio, tako da ispadne da je doslo za 4 radna dana. Ono sto sam kupila je bilo original i platila sam pouzecem.
2019 07 25
> nefertiti111: > Ja sam narucila od njih. Stiglo mi je za 6 dana, ali tu je i vikend bio, tako da ispadne da je doslo za 4 radna dana. Ono sto sam kupila je bilo original i platila sam pouzecem. Hvala na odgovoru. Evo upravo mi danas stiglo naruceno.Narucil sam u subotu i evo danas stuglo.Isto je original i platila sam pouzecem.Zadovoljna sam.
2019 07 25
Meni su odlični. U zadnjih mjesec dana 3 narudzbe, svaka stigla u roku 3 dana, sve lijepo zapakirano i jesu originali da. Ugl prezadovoljna :)
2019 07 30
Cure, da li je netko vraćao? Koliko košta povrat za Poljsku? Da li je prošlo sve ok?
2019 10 24
Moje iskustvo je jako loše. Nakon 3 tjedna čekanja isporučili su mi posve drugu haljinu i k tome broj manju (cijena 700,00 kn). A cipele (800,00 kn) jedna razgažena, a druga puno uža, tvrda i žulja. Dakle, lijeva i desna potpuno nekompatibilne. Povrat robe koštao me 170,00 kn. Pri tome cijena ne igra ulogu u poštarini. Rekli su mi u pošti, da ukoliko se paket zagubi, pošta mi isplati iznos jednak 5 x poštarina.Znači, garanciju nikakvu nemam. Ako se paket zagubi, umjesto 1500 kn, dobijem 850,00 kn. Plus što sam platila 170,00 kn poštarinu. Ukratko, katastrofa. Gomez ubuduće obilazim u širokom luku.
2019 12 20
Ja sam bila jednom vraćala, povrat me koštao 80kn (to je min cijena kao kod nad paket 18kn,znači do 2 kg). Povrat mi je isplaćen odmah nakon nekoliko dana. Dakle sve ok, moje iskustvo
2019 12 21
Da li mozda netko ima iskustva sa shopper stranicom na fb i instagramu?
2020 01 05
Imam iskustva s Gomezom ali naručivala sam s direktne njihove stranice. U roku 4dana primljeno(dostava je brza kad nisu blagdani,inače se malo oduži tjedan do skoro dva).Izuzetno zadovoljna zapakirano i zaštićeno vrhunski.Brza isporuka. Skroz pouzdani.Rado kupujem od njih jer su stvari izuzetno kvalitetne🔝👍
2020 02 20
Evo ja sqn narucila poklon za prijateljicu i platila sam debitnom karticom preko nekog sustava koji je povezan s njihovom stranicom. Pisalo mi je da je transakcija uspjela, ali na gomez stranici mi nije pisalo da je narudzba postojeca. Nisu mi ni poslali mail, nista. Ipak nakon jednog dama mi je dosl poruka od GLS da je nrudzba prioremljena i da bi trebala brzo doci. Jos nije dosla (naravno prosao je samo jedan dan), ali kada dode (i ako dode) javim vam svoje utiske.
2020 07 05
> gaso74: > Cure da li je koja narucivala sa Gomez.hr ?Zanimaju me iskustva,rok isporuke(da li se drze 2-4 dana)?Jesu li originali? Ja sam naručivala 3 ili 4 puta preko njih i svaki put bi mi došlo kroz 3radna dana! Prezadovoljna sam i originalni su. 😙
2020 07 17