Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako bi se Vi osjećale...

... kada biste od svog draganog na poklon dobile second hand krpicu tipa nekakvu sexy potkošulju? Odnosno krpicu iz druge ruke tj. opranu, tip top stanje, ali bez etikete, znači nije nova u potpunosti. Kupljena recimo preko ovog portala. Biste li mu zamjerile, ako bi Vam iskreno rekao kako je došao do nje (tj. da je mrvicu htio jeftinije proći i malo škrtario na Vama). Mislim, nije čovjek blesav, vidi nema kartonske etikete dodatno prikačene, znači najvjerojatnije je korišteno.
2019 08 12
Biste li čovjeka tlačili uopće sa pitanjima odakle mu ili ? Kako biste postupile? Bi li Vam smetalo?
2019 08 12
pa iskreno, ja kao osoba koja ne skrtari na onom koga voli, bi se malo uvrijedila. nisu romanticne potkosulje skupe ko suho zlato. mogao je malo dulje stediti pa kupiti nesto pristojno. ali opet, ako covjek ne zaraduje puno, ne bih se naljutila, znamo kakve su situacije danas. i sitnica je dovoljna ako je to sve sto covjek ima. moze se i gledati ovako... je li neka posebna prigoda? ako je, opet cudno od njega. ako nije, nego obicno iznenadenje, nema potrebe za analiziranjem. mozda takvu kakvu vam je htio kupiti nije nasao u ducanu ili...
2019 08 12
Nisam ja u pitanju, nego mi se javio jedan gospodin koji se raspitivao za moju potkošulju koju imam na profilu. Nije neki fetišista, nije me tražio da se slikam u njoj, da mu pošaljem znojavu i slične gadarije... Bio je zaista pristojan, rekao je da mu se sviđa, ponudio cijenu i ja pristala. Čovjek je nju i platio (tako je rekao, nisam još provjerila), tek naknadno na moje pitanje za koga je, bila sam malo znatiželjna (rijetko mi se javljaju muškarci ovdje), rekao mi je da mu je na poklon djevojci. Ja sam njemu rekla, da je sad malo kasno, inače se ne poklanjaju rabljene stvari, neke žene ne vole rabljenu robu, svi imamo različite ukuse, međutim on mi je rekao da mu se jako sviđa i da je upoznat da nemam etiketu, ali se nada da mu se djevojka neće ljutiti. Opet kao što Vi kažete, tko zna, možda je štedio, možda od sebe odvajao da njoj nešto priušti, možda se ona neće ni ljutiti, tko zna, ali čisto me zanimalo kako bi žene općenito reagirale na to.
2019 08 12
> malllaaaa: > ... kada biste od svog draganog na poklon dobile second hand krpicu tipa nekakvu sexy potkošulju? Odnosno krpicu iz druge ruke tj. opranu, tip top stanje, ali bez etikete, znači nije nova u potpunosti. Kupljena recimo preko ovog portala. Biste li mu zamjerile, ako bi Vam iskreno rekao kako je došao do nje (tj. da je mrvicu htio jeftinije proći i malo škrtario na Vama). Mislim, nije čovjek blesav, vidi nema kartonske etikete dodatno prikačene, znači najvjerojatnije je korišteno. Glavno da nije od bivse djevojke ili ljubavnice 😁 ima i gorih stvari...npr. rodis djete i on dode bez buketa ko zadnja neobrazovana seljacina.Osim ako nema fetish na koristene gacice, nema opravdanja.Na ljubavi se ne stedi, ako nema neka izmisli( parfemi, sexy rublje, itd.,) se ne poklanjaju koristeni zeni.Rekla bih mu 'hvala ti nisi trebao' i natjerala ga da on to obuce i mice mi se s ociju.
2019 08 12
Recimo, meni bi smetalo da mi moj čovjek pokloni potkošulju iz druge ruke, smatram to ipak donjim rubljem. Isto kao da mi je rabljene gaćice poklonio ili čarape. Eto tako bi se ja osjećala da sam djevojka ovog gospodina. Recimo ne bi imala ništa protiv nekakvih rabljenih naušnica od pravog zlata, načetog ili malo potrošenog finog parfema (čak mi ni to ne bi smetalo, znamo svi koliko su originalni parfemi skupi), extra očuvane obuće, baš da se vidi na njima da su praktični samo isprobane, nekakve jakne i slično što ne ide direkt na kožu. Ne moraju biti sada neke baš skupe stvari, ja sam zadovoljna i sa čokoladom hehe, ali ako već uzima nešto "skuplje" što će mi i trajati i što očekiva da ću nositi, onda mi nije baš svejedno. Ali to sam samo ja.
2019 08 12
Mlade ste vidim ,:) Da je stvar koja mi se zbilja sviđa i baš po mom ukusu dobio bi 1000 dodatnih bodova zbog truda.
2019 08 12
> IrenaAR: > Ironično- "neobrazovan", se piše odvojeno- ne obrazovan ne, ne piše se odvojeno x-) Ne znam, eto, kako biste se vi osjećale da kupite nešto ovdje i onda prodavačica otvori temu o vašoj, za sada korektnoj, kupovini i na pola vas osuđuje?
2019 08 12
> Antonion: > > malllaaaa: > > ... kada biste od svog draganog na poklon dobile second hand krpicu tipa nekakvu sexy potkošulju? Odnosno krpicu iz druge ruke tj. opranu, tip top stanje, ali bez etikete, znači > Glavno da nije od bivse djevojke ili ljubavnice 😁 ima i gorih stvari...npr. rodis djete i on dode bez buketa ko zadnja neobrazovana seljacina.Osim ako nema fetish na koristene gacice, nema opravdanja.Na ljubavi se ne stedi, ako nema neka izmisli( parfemi, sexy rublje, itd.,) se ne poklanjaju koristeni zeni.Rekla bih mu 'hvala ti nisi trebao' i natjerala ga da on to obuce i mice mi se s ociju. Dakle ne smatram da je moj muž kako kaže Antonion "zadnja neobrazovana seljačina" jer mi je svaki put došao u bolnicu bez buketa...ljubav se ne dokazuje buketom ili nekim novim krpicama... Ironično- "neobrazovan", se piše odvojeno- ne obrazovan
2019 08 12
> SaraKedavra: > > IrenaAR: > > Ironično- "neobrazovan", se piše odvojeno- ne obrazovan > ne, ne piše se odvojeno x-) > Ne znam, eto, kako biste se vi osjećale da kupite nešto ovdje i onda prodavačica otvori temu o vašoj, za sada korektnoj, kupovini i na pola vas osuđuje? Thnx.zbilja sam mislila da je odvojeno al čovjek uči dok je živ hehe Stvarno ne razumijem da netko od tebe nešto kupi i ideš ga pitat što će mu to i onda još otvaraš temu, a uois od Antonion mi je prestrašan, stvarno ne mogu vjerovat ni da su u pitanju godinu kad pročitam tako nešto
2019 08 12
Pa čisto me zanimalo što ljudi misle o tome. Nisam navela ni tko je ni što je. Nego mi bilo zanimljivo, tako mi se rijetko ovdje muškarci javljaju. I ovdje sam napisala da je jako pristojan gospodin u pitanju, ali čudno mi bilo da kupuje žensko rublje. Osobno za mene neobična situacija, nisam nikoga pribila na križ... Samo sam htjela vidjeti kako bi se druge žene osjećale na mjestu te gospođe kada bi dobile tako nešto od svoje voljene osobe. Meni osobno to ne bi pasalo, htjela sam čuti i drugo mišljenje, možda griješim, bolje pitati nego skitati. :)
2019 08 12
I da se vratim na temu-meni osobno ne bi smetalo da nešto što je kupio nije novo, bitno da mi se sviđa🙃
2019 08 12
> IrenaAR: > I da se vratim na temu-meni osobno ne bi smetalo da nešto što je kupio nije novo bitno da mi se sviđa🙃 Hvala na mišljenju. I gore sam ja napisala, bolje da mi pokloni čokoladu, nego da dobijem rabljeno žensko rublje ako već želi nešto kupiti da me iznenadi.
2019 08 12
Neobrazovane seljačine? Stvarno? Nevjerojatno. Moj suprug je visokoobrazovani gospodin i nije mi donio cvijeće u rodilište. Otvaranje teme i javno komentiranje kupca i njegovih nakana smatram nepotrebnim i neukusnim te predlažem brisanje teme.
2019 08 12
> malllaaaa: > Pa čisto me zanimalo što ljudi misle o tome. > Nisam navela ni tko je ni što je. Nego mi bilo zanimljivo, tako mi se rijetko ovdje muškarci javljaju. sad će se javljat još i češće kad znaju da će mam završit na forumu. > I ovdje sam napisala da je jako pristojan gospodin u pitanju, ali čudno mi bilo da kupuje žensko rublje. Sve i da ga kupuje za sebe jer si želi biti seksi mačak u crvenoj potkošulji, jel bitno? On plati, ti pošalješ i amen maša. "za koga je?"..jebote.
2019 08 12
1 2 3 4