Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako bi se Vi osjećale...

ako ćemo teoretizirati, možda ti je lik rekao da je na poklon curi samo da te skine s vrata i to je bio prvi odgovor koji mu je pao na pamet. možda je stvarno poklon za curu, možda je cura vidjela na krpicama i zamolila ga da joj kupi jer on ima profil, a ona nema (tako ja kupujem za sestru kojoj se ne da raditi profil), možda je fetišist kojega pali second hand žensko rublje, možda je njegova cura fetišist i voli da joj je dečko u krevetu u ženskom rublju, možda je drag queen pa će sam to nositi, a možda mu se materijal čini baš super za pranje podova... u svakom slučaju, definitivno nije primjereno ovdje nekoga pitati zašto i za koga nešto kupuje i to još razvlačiti po forumu. da mu je trebao savjet, tražio bi ga. iskreno se nadam da ova cijela tema neće doći do njega jer je zaista ružna. no, kako bi se reklo i put u pakao popločen je dobrim namjerama. ako već imaš toliku grižnju savjesti vrati čovjeku novce, a on tebi potkošulju i ravnoteža svemira bit će ponovno uspostavljena. usputno, nije isto iznositi nečije podatke javno kada se radi o prevari (a čak niti to nije ok) i iznositi javno kada se radi o urednoj suradnji kao što je ova. nitko od nas nije apsolutno uvijek u pravu - prihvati ovo kao vlastitu grešku i ok, idemo dalje.
2019 08 13
> malllaaaa: > Ne sumnjam u kvalitetu svoje robe, nego ne bi voljela dobiti na POKLON second hand donje rublje. Ne bi ništa rekla ovdje na forumu da mi se javila neka žena i tražila ju. Znaći vidjela bi da žena prodaje i svoje ovdje, ne smeta joj nošeno i to je ok. > Ovdje se radi o djevojci za koju ni sam gospodin koji mi se javio ne zna kako bi reagirala, rekao mi je da se nada da se neće ljutiti kada sazna. Netko jednostavno ne voli ni kupiti ni nositi niti dobiti rabljenu odjeću. > Gospodin je debelo zeznio, da sam to znala odmah, da mi je rekao "čujte, treba mi potkošulja za poklon djevojci, ja bi Vam uplatio toliko i toliko", odmah bi ga usmjerila da joj kupi NOVOG donjeg rublja, preporučila par trgovina gdje može lijepih stvarčica naći za male novce i slično. Ne bi do suradnje ni došlo. > Ovdje meni malo neugodna situacija jer bi mi bilo žao da se čovjek osramoti bezveze jer je htio malo uštedjeti, a ja bi automatski dobila ne baš zadovoljnu mušteriju, ne zbog svoje robe, nego zbog reakcije njegove djevojke jer se radi o polovnom donjem rublju. lijepo je kozmetika88 rekla, ne zabadaj nos u tuđe stvari. Jel te tražio savjet? Nije. Tražio te potkošulju, a dobio temu na forumu i zaključak kako će mu cura biti nezadovoljna. Sve i da bude, kakve veze to ima s tobom? Nikakve, eto kakve. MIND. YOUR. OWN. DAMN. BUSINESS! Apropo tvog odlaska u kupovinu radi malo razgovora s prodavačicama, ima jedna velika razlika- ti pitaš prodavačicu, tebe u ovom slučaju on nije pitao *apsolutno ništa* osim da mu prodaš artikl. Al nek si ti svima nama objasnila šta je, kako je i kako će biti.
2019 08 13
> fashionrumours: > > Sve i da ga kupuje za sebe jer si želi biti seksi mačak u crvenoj potkošulji, jel bitno? On plati, ti pošalješ i amen maša. "za koga je?"..jebote. > Amen 🙌 Potpisujem
2019 08 13
> SaraKedavra: > > malllaaaa: > > Ne sumnjam u kvalitetu svoje robe, nego ne bi voljela dobiti na POKLON second hand donje rublje. Ne bi ništa rekla ovdje na forumu da mi se javila neka žena i tražila ju. Znaći vidjela bi da žena prodaje i svoje ovdje, ne smeta joj nošeno i to je ok. > > Ovdje se radi o djevojci za koju ni sam gospodin koji mi se javio ne zna kako bi reagirala, rekao mi je da se nada da se neće ljutiti kada sazna. Netko jednostavno ne voli ni kupiti ni nositi niti dobiti rabljenu odjeću. > > Gospodin je debelo zeznio, da sam to znala odmah, da mi je rekao "čujte, treba mi potkošulja za poklon djevojci, ja bi Vam uplatio toliko i toliko", odmah bi ga usmjerila da joj kupi NOVOG donjeg rublja, preporučila par trgovina gdje može lijepih stvarčica naći za male novce i slično. Ne bi do suradnje ni došlo. > > Ovdje meni malo neugodna situacija jer bi mi bilo žao da se čovjek osramoti bezveze jer je htio malo uštedjeti, a ja bi automatski dobila ne baš zadovoljnu mušteriju, ne zbog svoje robe, nego zbog reakcije njegove djevojke jer se radi o polovnom donjem rublju. > lijepo je kozmetika88 rekla, ne zabadaj nos u tuđe stvari. Jel te tražio savjet? Nije. Tražio te potkošulju, a dobio temu na forumu i zaključak kako će mu cura biti nezadovoljna. Sve i da bude, kakve veze to ima s tobom? Nikakve, eto kakve. > MIND. YOUR. OWN. DAMN. BUSINESS! > Apropo tvog odlaska u kupovinu radi malo razgovora s prodavačicama, ima jedna velika razlika- ti pitaš prodavačicu, tebe u ovom slučaju on nije pitao *apsolutno ništa* osim da mu prodaš artikl. Al nek si ti svima nama objasnila šta je, kako je i kako će biti. Potpisujem
2019 08 13
@nikainiko Ako nemate što pametnije reći nego kopirati tuđe stavove, makar budite toliko korisni za zajednicu i popravite tagove, sve Vam je "mango zara hm" ;)
2019 08 13
Da mene prodavač pita za kog kupujem predmet ili šta će mi, 'ladno bi dobio ignor na to pitanje, pogotovo kad je u igri donje rublje. Možda kupuje iz zaj**ancije frendu za rođendan, možda kupuje za svoju lutku na napuhavanje, možda on voli nosit takvo rublje, možda mu se čini kao dobra podloga za njegove piliće u štali, možda je ekološki osviješten kao i njegova djevojka pa kupuju samo sec hand stvari, možda će napravit plašt za svoju lutku supermena, možda će pretapecirati stari stolac... Mi stvarno ne znamo i možemo samo nagađati što će on napraviti s tim, a "kupujem za poklon curi" mi se iz njegove perspektive čini kao najbolja varijanta odgovora umjesto iskrenog "ne tiče te se".
2019 08 13
> malllaaaa: > @nikainiko > Ako nemate što pametnije reći nego kopirati tuđe stavove, makar budite toliko korisni za zajednicu i popravite tagove, sve Vam je "mango zara hm" ;) Ono kad ne možeš poreći napisano pa skrećeš s teme. 🤣🤣 Također ću kopirati sve navedeno. Jedino što ja ne razumijem je to zašto se Vi bavite stvarima poput ''što će nekome UREDNO PLAĆEN neki artikl''?! Meni je to toliko neumjesno da Vam ne mogu opisati. Također, zašto bi Vi imali nezadovoljnog kupca ako se gospodinova djevojka naljuti? Pa Vi prodajete artikl za koji ON ZNA da je second hand, kakve veze Vi imate s njom?? On se nema što buniti ako mu se djevojka naljuti... Ljuti li se jedna Bershka jer se meni ne sviđa njihova majica? Ne, oni su mi je prodali takvu kakva je i ja sam s tim bila upoznata. I da, ''bravo'' za usporedbu s iznošenjem drugih tema. L O L. Sve teme za prevare i sl. (sa podacima) su tu da upozore druge ljude ma koliko neumjesne situacije s prevarama bile. Doduše i Vi ste nas sad sve upozorili da se od Vas ipak ne kupuje jer ćemo morati polagati račune za to. Čitam dugo forum i vidim da bi Vi kao bili neki admin. Blago nama. Za kraj, osramotili ste Vi čovjeka bez da ste naveli ime. Ostaviti ćete mu povratnu, svi možemo nakon toga vidjeti o kome se radi. Dajte si obrišite temu na vrijeme prije nego izgubite sve (moguće) kupce. Slobodno, (ako nemate nešto za reći pametnije) komentirajte ako sam nešto pravopisno ili gramatički pogrešno napisala obzirom da nemam artikala koje mi možete komentirati. Odjava. lp.
2019 08 13
Tema skroz nepotrebna. Ako Vam je predmet uredno plaćen ne vidim smisao razglabanja javno zašto nekome nešto treba i zašto se to kupuje. To je privatna stvar. Kupac, tko god da je, nije zaslužio ovakvo razvlačenje po forumu.
2019 08 14
Gluplju temu već dugo nisam vidjela. Mogla je biti hipotetska, bez opisa suradnje, ali ovako... I ne, ne bih se ljutila da mi kupi za poklon nešto iz second handa. Već dugo gledam svilene potkošulje i zaista su mi preskupe jer ipak je to samo potkošulja. Da si on da truda i pronađe je ovdje, naravno lijepu i očuvanu i pokloni mi je, rekla bih hvala i izljubila ga. Jer nije ni da on spava ma parama. Nekad je važna namjera i dokaz da te sluša i zna što želiš.
2019 08 15
> Tamara5485: > Gluplju temu već dugo nisam vidjela. Mogla je biti hipotetska, bez opisa suradnje, ali ovako... > I ne, ne bih se ljutila da mi kupi za poklon nešto iz second handa. Već dugo gledam svilene potkošulje i zaista su mi preskupe jer ipak je to samo potkošulja. Da si on da truda i pronađe je ovdje, naravno lijepu i očuvanu i pokloni mi je, rekla bih hvala i izljubila ga. Jer nije ni da on spava ma parama. Nekad je važna namjera i dokaz da te sluša i zna što želiš. Bravo
2019 08 17
> malllaaaa: > @nikainiko > Ako nemate što pametnije reći nego kopirati tuđe stavove, makar budite toliko korisni za zajednicu i popravite tagove, sve Vam je "mango zara hm" ;) Neću.
2019 08 19
> touchedestyle11: > > malllaaaa: > > @nikainiko > > Ako nemate što pametnije reći nego kopirati tuđe stavove, makar budite toliko korisni za zajednicu i popravite tagove, sve Vam je "mango zara hm" ;) > Ono kad ne možeš poreći napisano pa skrećeš s teme. 🤣🤣 > Također ću kopirati sve navedeno. Jedino što ja ne razumijem je to zašto se Vi bavite stvarima poput ''što će nekome UREDNO PLAĆEN neki artikl''?! Meni je to toliko neumjesno da Vam ne mogu opisati. Također, zašto bi Vi imali nezadovoljnog kupca ako se gospodinova djevojka naljuti? Pa Vi prodajete artikl za koji ON ZNA da je second hand, kakve veze Vi imate s njom?? On se nema što buniti ako mu se djevojka naljuti... > Ljuti li se jedna Bershka jer se meni ne sviđa njihova majica? Ne, oni su mi je prodali takvu kakva je i ja sam s tim bila upoznata. > I da, ''bravo'' za usporedbu s iznošenjem drugih tema. L O L. Sve teme za prevare i sl. (sa podacima) su tu da upozore druge ljude ma koliko neumjesne situacije s prevarama bile. Doduše i Vi ste nas sad sve upozorili da se od Vas ipak ne kupuje jer ćemo morati polagati račune za to. Čitam dugo forum i vidim da bi Vi kao bili neki admin. Blago nama. > Za kraj, osramotili ste Vi čovjeka bez da ste naveli ime. Ostaviti ćete mu povratnu, svi možemo nakon toga vidjeti o kome se radi. > Dajte si obrišite temu na vrijeme prije nego izgubite sve (moguće) kupce. > Slobodno, (ako nemate nešto za reći pametnije) komentirajte ako sam nešto pravopisno ili gramatički pogrešno napisala obzirom da nemam artikala koje mi možete komentirati. > Odjava. > lp. I ovo potpisujem😂😂😂
2019 08 20
Znam da većina vas jedva čeka da vidi sa kime sam surađivala, ali neću Vam dati to zadovoljstvo. I ovako ste nepotrebno napravile show od teme. Mnoge se boje ovdje postavit bilo kakav upit baš zbog toga da ne ulete u čopor vučica koje će ih razderat, okrenuti priču kako njima paše samo kako bi ovdje prosipale negativu i tako liječile neke svoje frustracije. Kulturno sam postavila upit jer nisam znala kako pravilno postupiti. Nemam kao većina uza se bilo majku, baku, svekrvu ili frendicu koja je dostupna kada god da se konzultiram. Smatrala sam da će mi se javiti žene sa svojim životnim iskustvom jer ga meni nedostaje i udjeliti savjet kako bi nešto korisno naučila za ubuduće. Prvi put mi se dogodila ovakva situacija. Nakon svega dobijem par konstruktivnih komentara i hrpetinu podbadanja i obraćanja na osobnoj razini.
2019 08 20
I kao što je jedna osoba spomenula da davim ljude sa zamjenama, to nije istina. Uživam u njima. Kulturno pitam, ako osoba pristane, super, ako ne, opet dobro, njezina volja. Ako mi je zaista nešto potrebno, onda i kupim i plaćam u roku 24 sata. Nikad nisam zakinula drugu stranu za poštarinu ili poslala smeće! Svaka moja povratna ima pokriće i vrijedi bar 10-15 kn koje sam izdvojila za poštarinu. Da me se sada pita mogu se sjetiti kako je otprilike prošla suradnja, čak i fotografijom "dokumentiram" što sam dobila. Mislim da nedostaju možda 2-3 povratne od suradnji, većina je ovdje. Nađite mi još koji grijeh. Popljujte me još malo. Ionako je tema krenula u totalno drugom pravcu. Dajem ideju ako je ponestalo inspiracije :)
2019 08 20
> malllaaaa: > I kao što je jedna osoba spomenula da davim ljude sa zamjenama, to nije istina. Uživam u njima. Kulturno pitam, ako osoba pristane, super, ako ne, opet dobro, njezina volja. Ako mi je zaista nešto potrebno, onda i kupim i plaćam u roku 24 sata. Nikad nisam zakinula drugu stranu za poštarinu ili poslala smeće! Svaka moja povratna ima pokriće i vrijedi bar 10-15 kn koje sam izdvojila za poštarinu. Da me se sada pita mogu se sjetiti kako je otprilike prošla suradnja, čak i fotografijom "dokumentiram" što sam dobila. Mislim da nedostaju možda 2-3 povratne od suradnji, većina je ovdje. > Nađite mi još koji grijeh. Popljujte me još malo. Ionako je tema krenula u totalno drugom pravcu. Dajem ideju ako je ponestalo inspiracije :) Cure su ti rekle što misle, neke malo grublje, neke sasvim mirnim tonom. A pozivati se na manjak mame, bake ili svekrve za savjet je bezveze. Baš bi pitala svekrvu o kupovini seksi donjega rublja... Uglavnom, više je problem što se ti nisi baš dala razuvjeriti kad smo ti baš sve rekle da ti je stav djetinjast i da si kupca nepotrebno izmrcvarila. Briga mene hoće li tebi dragi kupovati novo, skupo ili jeftino rabljeno donje rublje, ali složile smo se sve da si kupca bezveze razvukla na temi i još gluplje postupila pitanjem komu to kupuje. Mene da na blagajni pitaju kome šalice kupujem, ostavila bih ih i otišla. Šta to koga briga.
2019 08 20