Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako bi se Vi osjećale...

> Sve i da ga kupuje za sebe jer si želi biti seksi mačak u crvenoj potkošulji, jel bitno? On plati, ti pošalješ i amen maša. "za koga je?"..jebote. Amen 🙌
2019 08 12
Htjela sam sama sebi potvrdu da prema svemu sudeći NEĆU imati baš najzadovoljniju mušteriju. O tome se ovdje radi. Neka je moja roba u redu, ali vjerojatno neće taj gospodin biti zadovoljan. Meni je bitnije da imam mušteriju zadovoljno nego što ću prodati neku krpicu ovdje. Kada sam saznala tu info, razmišljam cijeli dan da mu vratim novce kada ih dobijem i da ga pošaljem u neki dućan da curi sa njima kupi NOVOG donjeg rublja, a može se naći i čipkanih gaćica, 3 komada u pakiranju do 50 kn. Opet bi jeftinije prošao nego da kod mene kupi polovno, a vjerojatno bi i njegova djevojka bila 100% zadovoljna.
2019 08 13
Ne znam, malllaaaa... mogla si i u sebi to sve promišljati I daj si promijeni oblik pomoćnog glagola u naslovu ako ćeš ostavljati temu.
2019 08 13
> teehee: > Ne znam, malllaaaa... mogla si i u sebi to sve promišljati > I daj si promijeni oblik pomoćnog glagola u naslovu ako ćeš ostavljati temu. Ljudi se ovdje javljaju i zbog većih gluposti, pa što, forum tome i služi, razmjena mišljenja. Ne mogu mijenjati naslov, samo mogu postove svoje izmjenjivati.
2019 08 13
Sara, :') Potpis i pečat, ako ih još uopće ima. Malllaaaa, nije bitno što potkošulja nema etiketu, glavno da si ti svog ( ljubaznog i pristojnog) kupca etiketirala i dobro iscentrifugirala na forumu. Naplaćuješ li to posebno ili je gratis? Zašto misliš da je ok prekrajanje ljudi i njihovih stavova po vlastitoj mjeri prevedeno na bilo koji jezik svijeta, istoznačnica sa *razmjenom mišljenja*? Ovakvim tračarenjem dogovora iz vlastitog inboxa, nije da će te itko ovdje staviti na osobnu listu osoba od povjerenja. Budi barem toliko uviđavna pa ne daji gospodinu povratnu. Pokušaj ga za pristojnu komunikaciju i brzo plaćanje nagraditi...npr. direktom ili aperkatom. Uf
2019 08 13
Koliko god nekome bilo cudno , covjek je vidio, pitao , uredno platio. Sto ce biti dalje uopce nije nasa stvar. I malo je glupo otvoriti temu o tome. Kako bi se vi osijecali na njegovom mjestu (recimo npr da vidi temu) ? Nije okej. Pogotovo ako je bio fer i korektan te ispostivao dogovor. A svi mi ponekad imamo mozda cudnih uleta u vezi kupnje i slicno, pa sto. Dok nam nije na stetu smatram da tome nije mjesto na forumu. Lp
2019 08 13
To sve ovisi o osobi kojoj je poklon namijenjen, kako ona razmišlja o second hand poklonima. Vjerujem da je on pozna jako dobro i da zna kako joj to ne smeta.
2019 08 13
Ovo spada u red čudnijih tema koje sam vidjela na ovom forumu :o a svakakvih je bilo... Neću komentirati postupke uvodničarke, ali moram reći da mi ne bi bilo drago da me prodavač od kojega želim kupiti muške majice npr, pita "a što će vam to?" Vjerojatno bih odustala od kupovine, jer doista se nikoga ne tiče što radim s muškim majicama, ne?! ;) Usput, i ja valjda spadam među one malobrojne žene koje NE očekuju muža s cvijećem u rodilištu, i da je to kojim slučajem izveo, ozbiljno bih se zabrinula za budućnost naše veze - jer tako ultimativno proglašavanje seljačinama onih muškaraca koji ne podliježu imperativu stereotipnih znakova pažnje nije moj način razmišljanja.
2019 08 13
A kada se ovdje stavljaju cijeli prepisci razgovora iz inboxa gdje su vidljivi i osobni podaci i gdje se ljudi žale kakvu su robu dobili ? Još neke komentatorice traže javno da se vide razgovora iz inboxa! To je meni neshvatljivo... Onda to nije narušavanje povjerenja između korisnika ovdje ili ? Ako ikada ikome pošaljem opis situacije u inbox jer u nešto nisam sigurna i tražim savjet, onda makar prekrijem korisničko ime i podatke. Bitna je situacija i što je najispravnije napraviti u tom trenutku. Ja nisam navela ni tko je gospodin, ovdje je riječ prije svega o njegovoj djevojci. Razmišljala sam si kako bi se ljudi osjećali na njezinom mjestu. Da li bi im bilo ugodno kada bi dobili polovnu potkošulju. Imala sam teoriju da dotična ne bi bila najsretnija, većina žena ne bi, kao ni ja, htjela sam samo tu svoju teoriju i potvrditi ovdje. Nije mene sramota što pišem po forumu, proslijedit ću poslije suradnje gospodinu ovu temu u inbox, pa ako želi, neka se i sam javi ovdje i dadne svoje mišljenje kako je prošao u suradnji samnom ako želi. Nemam se čega stidjeti. Smatram da ništa loše nisam učinila, niti ću čovjeka oštetiti na bilo koji način zbog nekih svojih stavova. Neću obrisati temu ni zato što mi ne pašu neki izrečeni komentari. Nisam ni "Hamurabijeva kći", nekakva tiranka koja ne dozvoljava drugačije mišljenje od svoga. Trebala sam savjet, dobila sam ga i HVALA.
2019 08 13
Čini se da ti zapravo sumnjaš u stanje i kvalitetu svog artikla. Pa zašto prodaješ nešto što bi u bilo kojoj namjeri ili namjeni kupnje bilo diskutabilno?
2019 08 13
Ne sumnjam u kvalitetu svoje robe, nego ne bi voljela dobiti na POKLON second hand donje rublje. Ne bi ništa rekla ovdje na forumu da mi se javila neka žena i tražila ju. Znaći vidjela bi da žena prodaje i svoje ovdje, ne smeta joj nošeno i to je ok. Ovdje se radi o djevojci za koju ni sam gospodin koji mi se javio ne zna kako bi reagirala, rekao mi je da se nada da se neće ljutiti kada sazna. Netko jednostavno ne voli ni kupiti ni nositi niti dobiti rabljenu odjeću. Gospodin je debelo zeznio, da sam to znala odmah, da mi je rekao "čujte, treba mi potkošulja za poklon djevojci, ja bi Vam uplatio toliko i toliko", odmah bi ga usmjerila da joj kupi NOVOG donjeg rublja, preporučila par trgovina gdje može lijepih stvarčica naći za male novce i slično. Ne bi do suradnje ni došlo. Ovdje meni malo neugodna situacija jer bi mi bilo žao da se čovjek osramoti bezveze jer je htio malo uštedjeti, a ja bi automatski dobila ne baš zadovoljnu mušteriju, ne zbog svoje robe, nego zbog reakcije njegove djevojke jer se radi o polovnom donjem rublju.
2019 08 13
Da sam ja bila na mjestu tog kupca, ne bih ni kupila ništa nakon tog "za koga vam je". Ti koju god temu otvoriš misliš da će se svi slagati s tobom. Što bi bilo da te u dućanu pitaju za koga kupuješ, što već kupuješ. Baš je sad gospodinu do teme neke, došao je, kupio i bok. Bolje da ne vidi ovo uopće.
2019 08 13
VEĆ JE KUPIO !!! O tome se radi! NAjradije bi da nije !
2019 08 13
Ja ne vidim svrhu ove teme Zasto bi mene kao prodavaca bilo briga za koga je nesto kupljeno ako je covjek normalno pitao i odlucio kupiti nesto sta mene briga hoce to poklonit nekome,hoce sam to obuci i li ce obrisat pod s time mislim da ne treba zabadati nos u tuđe privatne stvari i ispitivati,za koga je nesto,sta ce mu, itd... isto tako sta ima veze ako je polovno nesto,tko hoce nosit ce,tko nece jbg ne ocekujem da se netko slozi sa mnom,to je samo moje misljenje
2019 08 13
I kada idem u trgovinu odjećom da kupim nešto za svog muškog, ako ugledam nešto što mi se sviđa, pronađem prodavačicu i pitam je da li imaju još kakvu ponudu, trebam nešto svom čovjeku za rođendan/Božić/itd uzeti, dajte mi ideju. Onda mi one kažu imate ovo i ovo, sad je akcija, koju veličinu tražite, tražite neku posebnu boju, kroj... Pa bolje poznaju trgovinu gdje rade nego ja, tako znam naći u roku keks što mi treba i nikad nisam izašla nezadovoljna nakon takog pristupa prodavača. Ne vidim u tome ništa loše. Mogu mi samo još pomoći da se lakše snađem. Na kraju je opet na meni izbor hoću li pristati na ponudu ili ne.
2019 08 13